Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Oferta specjalna

Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668

nr kat.: 1344707 LOGITECH
G433
Jakość, którą możesz
Zabrać wszędzie
Zestaw do grania, który przyda się też w codziennym życiu.
Gracze komputerowi oczekują realistycznego dźwięku o wysokiej jakości. Jest to uzasadnione, ponieważ każdy nowy tytuł oferuje jeszcze lepszy dźwięk. Ale życie nie kończy się na grach. Czas przenieść tę jakość do innych dziedzin życia. G433 to zestaw słuchawkowy do grania nowego typu ze wszystkimi zaawansowanymi funkcjami przeznaczonymi do gier — w lekkiej i wygodnej konstrukcji, która będzie pasować także do innych części Twojego życia.
Odłączany mikrofon z filtrem szumów
Oddychające gąbki nauszników
Hydrofobowe, odporne na zabrudzenia poszycie
Kombajn, Nie słuchawki
Zmieniaj, przekładaj, podłączaj wedle potrzeb.
Dołączane elementyZestaw G433 z certyfikatem Discord® jest dostarczany z odłączanym mikrofonem na wysięgniku i wymiennymi kablami, dzięki czemu możesz szybko przejść od gry na komputerze lub konsoli do trybu mobilnego na smartfonie lub tablecie. Podłącz ponownie mikrofon na wysięgniku z funkcją niwelacji szumów i kabel do grania, aby ponownie uzyskać wielofunkcyjny zestaw słuchawkowy do grania G433.
ZAAWANSOWANA MEMBRANA AUDIO PRO-G™Nasze membrany Pro-G zostały wykonane z hybrydowych materiałów wysokiej klasy, które w połączeniu z naszymi profilami dźwięku zapewniają bogate, potężne basy, wyraźne i precyzyjne wysokie tony oraz zadziwiająco niskie poziomy zniekształceń. Usłysz wyraźnie i głośno dźwięk z gier z realistyczną precyzją — zgodnie z zamierzeniami twórców. A zestaw G433 przenosi membrany Pro-G na nowy poziom. Port akustyczny z tyłu membrany rezonuje i wzmacnia dźwięk, umożliwiając uzyskanie zadziwiająco dynamicznego dźwięku kinowego.
Szeroka KompatybilnośćKonsole Nintendo® Switch™, PS4® i Xbox® One, smartfony i tablety zyskają dzięki zaawansowanemu dźwiękowi zestawu G433 i mikrofonowi na wysięgniku z funkcją niwelacji szumów. Używając dołączonych kabli audio, możesz podłączyć zestaw bezpośrednio do większości kontrolerów konsoli.
DTS HEadphone X Pro–GAby zapewnić w pełni realistyczne wrażenia dźwiękowe, nawiązaliśmy współpracę z DTS w celu dodania obsługi doskonałego dźwięku pozycyjnego 360°*. Zestaw G433 wiernie odzwierciedla środowisko gry, dzięki czemu możesz usłyszeć i wykryć swój zespół, przeciwników i łupy znajdujące się wokoło. Po prostu podłącz dołączony przetwornik DAC do komputera i użyj oprogramowania Logitech Gaming Software w celu pełnego dostosowania dźwięku do swoich upodobań. Możesz nawet utworzyć inny profil dźwięku dla każdej gry (lub aplikacji).
Akcesoria w zestawie
Bo słuchawki też potrzebują odrobiny komfortu.
Słuchawki G433
Pokrowiec
Odłączany mikrofon
Dodatkowe nauszniki z mikrofibry
Karta dźwiękowa USB
Kabel do smartfonów z pilotem i mikrofonem
Kabel do komputera i konsol
Rozgałęziacz
Klips do mikrofonu
Instrukcja
Carbon / Blue / Red
Trzy warianty koloru do wyboru
Logitech G433
Zaawansane słuchawki dla graczy.
Play Advanced
Wysokość: 172 mm | Szerokość: 81,7 mm
Głębokość: 182 mm | Waga (bez kabla): 259 g
Przetwornik DAC USB: 160 mm
Długość kabla do komputera: 2 m
Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Rodzaj słuchawek

Przewodowe

Regulacja głośności

TAK

Funkcje

Dźwięk przestrzenny 7.1, Funkcja redukcji szumów

Inne

Regulacja głośności na odłączanym przewodzie; Dźwięk przestrzenny 7.1 dotyczy podłączenia do PC, PC VR

Charakterystyka słuchawek

Impedancja [Om]

32

Min. pasmo przenoszenia [Hz]

20

Maks. pasmo przenoszenia [Hz]

20000

Przetworniki

40 mm

Czułość [dB/mW]

107

Inne

Membrany Pro-G

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Typ mikrofonu

Z redukcją szumów, Jednokierunkowy, Pojemnościowy

Sposób mocowania mikrofonu

Na pałąku, Odłączany

Min. pasmo przenoszenia [Hz]

100

Maks. pasmo przenoszenia [Hz]

10000

Złącza

Wtyk/Złącza

MiniJack (3.5 mm), USB

Fizyczne

Konstrukcja

Nauszne

Szerokość [mm]

81.7

Głębokość [mm]

182

Długość przewodu [m]

2

Waga [g]

259

Ogólne

Producent

Logitech

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Dodatkowe nakładki słuchawek z mikrofibry, Etui transportowe, Kabel do konsoli/komputera PC z wbudowanymi elementami sterującymi, Kabel do urządzeń mobilnych z wbudowanymi elementami sterującymi i mikrofonem, Odłączany wysięgnik mikrofonu z miniaturowym filtrem trzasków, Przetwornik DAC USB z 4-biegunowym wyjściem 3,5 mm, Rozgałęziacz do komputera z oddzielnymi gniazdami mikrofonu i słuchawek

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ideał może być tylko jeden - LOGITECH!

Przestrzegano mnie kilkakrotnie przed kiepskiej jakości zestawami dla graczy, w szczególności jeśli chodzi o słuchawki. Zazwyczaj kosztują krocie i na dodatek nie oferują nic nadzwyczajnego poza nieco przesadzonymi niskimi i wysokimi tonami. Jednak w przypadku słuchawek LOGITECH G433 Czarny 981-000668, które testuję już od dobrych dwóch miesięcy jest zupełnie inaczej - toż to prawdziwy skarb dla mnie jako nałogowego gracza!
Muszle mają odpowiednią wielkość i tutaj na ich korzyść przemawia fakt, że znakomicie wygłuszają otoczenie. Na kablu mają przymocowany pilot umożliwiający regulację głośności bądź całkowite wyciszenie mikrofonu, co bez wątpienia jest bardzo praktycznym i intuicyjnym rozwiązaniem. Uwielbiam w nich słuchać muzykę, w szczególności upodobałem sobie utwór 'Martin Solveig & Dragonette – Hello'. Dźwięk jaki przez nie płynie jest niezwykle czysty, a świetnie skomponowane niskie tony powodują, że wciąż się uśmiecham ;) Nawet kiedy ustawiłem poziom głośności na maksymalny do moich uszu nie dotarło żadne charczenie! To bardzo miłe zaskoczenie, zwłaszcza, że bawiąc się w kreatorze graficznym i dokonaniu odpowiednich modyfikacji zakupione przeze mnie słuchawki brzmią idealnie. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 zdają również egzamin podczas oglądania filmów - i tutaj również działa emulowanie dźwięku przestrzennego. No i nikogo chyba nie zaskoczę pisząc, że słuchawki te najlepiej odnajdują się w grach (moje ulubione: Call of Duty 4 Modern Warfare, Shift 2 Unleashed i Prototype 2). Tu również sprzęt marki LOGITECH mnie pozytywnie zaskakuje. Dzięki nim dokładnie słyszę gdzie znajduje się mój wróg, skąd wystrzelił swój pocisk bądź też gdzie poturlał się rzucony przez niego granat. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 dają mi ogromną przewagę nad innymi graczami, a i komunikacja z drużyną z użyciem tych słuchawek jest czystą przyjemnością. Co prawda w samej walce czy też wyścigu słuchawki nie pomagają, jednak brzmienie jest znakomite ;)
Podsumowując, słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby dosłownie niemalże zanurzyć się w dobrej dźwięku zarówno w ekscytującej grze, wesołej muzyce bądź pełnym akcji filmie. Jakość wykonania oceniam na 5+, bowiem solidność i jakość użytych materiałów nie budzi wątpliwości. Daję również 5+ również za zapewnianie dość mocnego i głębokiego basu, a przy tym częściową wentylację uszu. Ten produkt można podsumować bardzo szybko - to najbardziej spektakularne słuchawki z jakimi przyszło mi się spotkać. Szczerze polecam!!

5 na 5

Ideał może być tylko jeden - LOGITECH!

Przestrzegano mnie kilkakrotnie przed kiepskiej jakości zestawami dla graczy, w szczególności jeśli chodzi o słuchawki. Zazwyczaj kosztują krocie i na dodatek nie oferują nic nadzwyczajnego poza nieco przesadzonymi niskimi i wysokimi tonami. Jednak w przypadku słuchawek LOGITECH G433 Czarny 981-000668, które testuję już od dobrych dwóch miesięcy jest zupełnie inaczej - toż to prawdziwy skarb dla mnie jako nałogowego gracza! Muszle mają odpowiednią wielkość i tutaj na ich korzyść przemawia fakt, że znakomicie wygłuszają otoczenie. Na kablu mają przymocowany pilot umożliwiający regulację głośności bądź całkowite wyciszenie mikrofonu, co bez wątpienia bardzo praktyczne i intuicyjne rozwiązanie. Uwielbiam w nich słuchać muzykę, w szczególności upodobałem sobie utwór 'Martin Solveig & Dragonette – Hello', a dźwięk jaki przez nie płynie jest niezwykle czysty, a świetnie skomponowane niskie tony powodują, że wciąż się uśmiecham ;) Nawet kiedy ustawiłem poziom głośności na maksymalny do moich uszu nie dotarło żadne charczenie! To bardzo miłe zaskoczenie, zwłaszcza, że bawiąc się w kreatorze graficznym i dokonaniu odpowiednich modyfikacji zakupione przeze mnie słuchawki brzmią niemalże idealnie. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 zdają również egzamin podczas oglądania filmów - i tutaj również działa emulowanie dźwięku przestrzennego. No i nikogo chyba nie zaskoczę pisząc, że słuchawki te najlepiej odnajdują się w grach (moje ulubione: Call of Duty 4 Modern Warfare, Shift 2 Unleashed i Prototype 2). Tu również sprzęt marki LOGITECH mnie pozytywnie zaskakuje. Dzięki nim dokładnie słyszę gdzie znajduje się mój wróg, skąd wystrzelił swój pocisk bądź też gdzie poturlał się rzucony przez niego granat. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 dają mi ogromną przewagę nad innymi graczami, a i komunikacja z drużyną z użyciem tych słuchawek jest czystą przyjemnością. Co prawda w samej walce czy też wyścigu słuchawki nie pomagają, jednak brzmienie jest znakomite ;)
Przestrzegano mnie kilkakrotnie przed kiepskiej jakości zestawami dla graczy, w szczególności jeśli chodzi o słuchawki. Zazwyczaj kosztują krocie i na dodatek nie oferują nic nadzwyczajnego poza nieco przesadzonymi niskimi i wysokimi tonami. Jednak w przypadku słuchawek LOGITECH G433 Czarny 981-000668, które testuję już od dobrych dwóch miesięcy jest zupełnie inaczej - toż to prawdziwy skarb dla mnie jako nałogowego gracza!
Muszle mają odpowiednią wielkość i tutaj na ich korzyść przemawia fakt, że znakomicie wygłuszają otoczenie. Na kablu mają przymocowany pilot umożliwiający regulację głośności bądź całkowite wyciszenie mikrofonu, co bez wątpienia jest bardzo praktycznym i intuicyjnym rozwiązaniem. Uwielbiam w nich słuchać muzykę, w szczególności upodobałem sobie utwór 'Martin Solveig & Dragonette – Hello'. Dźwięk jaki przez nie płynie jest niezwykle czysty, a świetnie skomponowane niskie tony powodują, że wciąż się uśmiecham ;) Nawet kiedy ustawiłem poziom głośności na maksymalny do moich uszu nie dotarło żadne charczenie! To bardzo miłe zaskoczenie, zwłaszcza, że bawiąc się w kreatorze graficznym i dokonaniu odpowiednich modyfikacji zakupione przeze mnie słuchawki brzmią idealnie. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 zdają również egzamin podczas oglądania filmów - i tutaj również działa emulowanie dźwięku przestrzennego. No i nikogo chyba nie zaskoczę pisząc, że słuchawki te najlepiej odnajdują się w grach (moje ulubione: Call of Duty 4 Modern Warfare, Shift 2 Unleashed i Prototype 2). Tu również sprzęt marki LOGITECH mnie pozytywnie zaskakuje. Dzięki nim dokładnie słyszę gdzie znajduje się mój wróg, skąd wystrzelił swój pocisk bądź też gdzie poturlał się rzucony przez niego granat. Słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 dają mi ogromną przewagę nad innymi graczami, a i komunikacja z drużyną z użyciem tych słuchawek jest czystą przyjemnością. Co prawda w samej walce czy też wyścigu słuchawki nie pomagają, jednak brzmienie jest znakomite ;)
Podsumowując, słuchawki LOGITECH G433 Czarny 981-000668 najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby dosłownie niemalże zanurzyć się w dobrej dźwięku zarówno w ekscytującej grze, wesołej muzyce bądź pełnym akcji filmie. Jakość wykonania oceniam na 5+, bowiem solidność i jakość użytych materiałów nie budzi wątpliwości. Daję również 5+ również za zapewnianie dość mocnego i głębokiego basu, a przy tym częściową wentylację uszu. Ten produkt można podsumować bardzo szybko - to najbardziej spektakularne słuchawki z jakimi przyszło mi się spotkać. Szczerze polecam!!

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 48 m-cy.

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 48 m-cy.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy.

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668
Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668 ×
Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668
Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668
Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668
Słuchawkidla graczy LOGITECH G433 Czarny 981-000668

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]