MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 597

Soundbar GRUNDIG MR 8000

nr kat.: 1382030 GRUNDIG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Soundbar GRUNDIG MR 8000
Kabel OK. OZB-1000 HDMI - HDMI 1.3m
Kup zestaw
Soundbar GRUNDIG MR 8000
Listwa BRENNENSTUHL Ecolor 5GN 1,5 M Czarny
Kup zestaw
Soundbar GRUNDIG MR 8000
Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH500B Czarny
Kup zestaw
Soundbar GRUNDIG MR 8000
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Soundbar GRUNDIG MR 8000
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Grundig
SOUNDBAR MR 8000 SOUNDBAR W SYSTEMIE FINE ARTS

Moc 100W

FineArts

Multi-room

WiFi

Radio internetowe

Spotify/ Deezer / Tidal

Bluetooth

HDMI ARC

Equalizer

HD Audio & FLAC

Ten dwuelementowy system nagłośnienia to najpopularniejsze rozwiązanie dla osób poszukujących audiofilskich doznań i korzystających z kina domowego w swoim mieszkaniu. Bezprzewodowa komunikacja pomiędzy soundbarem i subwooferem to możliwość wygodnego rozlokowania głośników maksymalnie wykorzystując walory pomieszczenia.

SOUNDBAR MR 8000 cechy produktu
100W

Niewielki, smukły i o minimalistycznym designie system nagłośnienia, kryjący w sobie głośniki o mocy 2x 25 W i 50 W subwoofer pozwala uzyskać aż 100 W czystego brzmienia. M800 będzie idealnym dopełnieniem ultra-płaskiego telewizora, który przez swoją wąską ramkę nie może zagwarantować dźwięku wysokiej klasy.

FineArts

Intuicyjna aplikacja dostępna dla systemu android i iOS ułatwi przejście przez meandry instalacji. Możliwość wyboru kanału (lewy bądź prawy stereo) z indywidualną regulacją głośności pozwoli szybko skonfigurować głośniki dopasowując je do ich rozmieszczenia. Później pozostaje już tylko wybrać jedną z ponad 30 000 stacji dostępnych online poprzez TuneIn czy vTuner. A może czas na ulubioną playlistę Spotify? Tutaj Ty ustalasz reguły.

Multi-room

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu. Salon, kuchnia, ogród - ciągle w ruchu? Twoja muzyka będzie wszędzie tam, gdzie Ty. Dzięki opcji multi-room możesz podłączyć swój soundbar, wieżę i głośniki z serii FineArts w muzyczną scenę uzyskując jedno, synchroniczne brzmienie w całym domu – aż do 30 głośników!

WiFi

Dzięki obsłudze domowej sieci bezprzewodowej możesz bez ograniczeń sterować swoim nagłośnieniem. Również za jej pośrednictwem soundbar komunikuje się z subwooferem, dzięki czemu kolejne przewody nie będą potrzebne.

Radio internetowe

TuneIn czy vTuner to dostęp do dziesiątek tysięcy nadawców z każdego zakątka świata. Wygodnie skatalogowane, według kraju, gatunku muzycznego, czy popularności, pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do wszelkich treści.

Spotify/ Deezer / Tidal

Największe serwisy streamujące na wyciągnięcie ręki, już dziś dołącz do 170 milinów użytkowników. Nie ważne, czy słuchasz muzyki z największych wytwórni płytowych, czy wolisz niezależny underground, w tej muzycznej społeczności każdy znajdzie swoje brzmienie*.

*Sprawdź aktualne informacje u dostawcy treści, ponieważ ich dostępność może ulec zmianie. Do prawidłowego działania wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Bluetooth

Komunikacja z urządzeniem sprowadzona do minimum, nie ważne czy chcesz odtworzyć muzykę ze smartphona, laptopa czy telewizora. Wykorzystując technologię bluetooth możesz zrobić to bezprzewodowo i to z niezwykłą szybkością.

HDMI ARC

Zwrotny kanał audio to standard gniazda HDMI, pozwalający na przesyłanie dźwięku z telewizora do amplitunera. Jest to szczególnie przydatne, gdy telewizor jest źródłem dźwięku np. gdy odtwarzasz filmy z Netflixa lub słuchasz muzyki z YouTube.

Equalizer

Krektor muzyczny z predefiniowanymi ustawieniami pozwoli lepiej dopasować barwę dźwięku do aktualnej potrzeby. Trzy gotowe ustawienia (Flat, Music, Movie) pozwalają idealne i szybko zmieniać ustawienia pomiędzy oglądaniem filmów a słuchaniem muzyki.

HD Audio & FLAC support

Oglądając telewizję w jakości HD należy pamiętać, że nie tylko obraz się liczy. Standard jakości High Definition to również dźwięk, znacznie czystszy i głębszy niż dotychczas. Obsługa HD Audio i wsparcie dla standardu FLAC gwarantuje brzmienie na najwyższym poziomie.

FAQ 01. Czy soundbar musi być tej samej firmy co telewizor? Nie, soundbar może odtwarzać ścieżkę dźwiękową z telewizora poprzez złącze coaxial, aux-in czy HDMI ARC lub bezprzewodowo np. z wykorzystaniem technologii bluetooth. 02. Czy mogę zawiesić listwę soundbar na ścianie? Dzięki umieszczeniu wszystkich głośników z przodu panelu, listwę można podwiesić na ścianie bez obawy o powstanie zniekształceń odtwarzanego dźwięku. Konstrukcja z obniżonym profilem sprawia, że głośnik można również postawić na blacie przed telewizorem bez utraty oglądanej powierzchni. 03. Czy muszę posiadać aplikację Grundig FineArts Audio System podczas instalacji sprzętu? Nie jest to konieczne. Do podstawowego działania w zupełności wystarcza pilot zdalnego sterowania dołączony w zestawie. Aplikacja będzie niezbędna w trakcie korzystania z treści sieciowych i internetowych takich jak radio online czy Spotify.

Zastosowane technologie

Tak Tak

Tak Tak

Tak Tak

Tak Tak

Techniczne

Rodzaj

Listwa + subwoofer

Moc wyjściowa [W]

100

Głośniki

Subwoofer

Bezprzewodowy

Funkcje

Bluetooth

Tak

Funkcje Bluetooth

Strumieniowe odtwarzanie muzyki

Wi-Fi

Tak

Funkcje

Multiroom Spotify Connect , Sterowanie za pomocą aplikacji

Złącza

HDMI

Tak

Ilość HDMI (wejście/wyjście)

0/1

USB

Tak

Koaksjalne (wejście/wyjście)

1/0

Wejście AUX

Tak

Dodatkowe cechy

Audio return channel (ARC)

Fizyczne

Waga (jednostka centralna) [kg]

2

Waga (subwoofer) [kg]

4.6

Ogólne

Producent

Grundig

Pobór mocy (czuwanie) [W]

0.5

Pobór mocy [W]

35

Zasilanie

Sieciowe

Linia

FineArts

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Pilot, Przewód zasilający

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

  • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
  • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
  • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
  • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
  • Darmowy transport do i z serwisu
  • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
  • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
  • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem