Soundbar LG Eclair QP5

nr kat.: 1456632
 • Funkcje Bluetooth: AAC, SBC, Strumieniowe odtwarzanie muzyki
 • Liczba kanałów: 3.1.2
 • Subwoofer: Bezprzewodowy
 • USB: Tak
 • HDMI: Tak
 • Dekodery dźwięku: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Digital Surround, DTS HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X, LPCM
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Klienci widzieli również

Soundbar JBL Bar 5.1 Surround
2 399,00 zł
Soundbar JBL Bar 9.1
0,00 zł
Soundbar SAMSUNG HW-Q990B/EN
4 899,00 zł
Soundbar JBL Bar 500 PRO
2 499,00 zł
Soundbar BOSE Smart Soundbar 600 Dolby Atmos
2 689,00 zł
Soundbar PHILIPS TAB8907B/10
2 799,00 zł
Soundbar SAMSUNG HW-Q930B/EN
3 999,00 zł
Soundbar PHILIPS TAB8507B/10
1 999,00 zł
Soundbar SONY HT-A7000 z wbudowanym subwooferem
5 799,00 zł
Soundbar DENON Home Sound Bar 550
2 399,00 zł
Soundbar SAMSUNG HW-Q700B/EN
2 299,00 zł
Soundbar SAMSUNG HW-Q800B/EN
2 499,00 zł
Soundbar PHILIPS B97/10
5 799,00 zł
Soundbar PHILIPS B95/10
4 199,00 zł
Soundbar PHILIPS TAB8905/10
2 599,00 zł
Soundbar PHILIPS TAB8805/10
2 099,00 zł

Akcesoria

Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-1000XM5 ANC Czarny
1 899,00 zł
Słuchawki SONY WH-1000XM4 ANC Czarny
1 399,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH710N Czarny
449,00 zł
Zestaw słuchawkowy SONY Pulse 3D Wireless Headset
449,00 zł
Kabel HAMA High Speed HDMI - HDMI 4K Ethernet 3m
69,99 zł
Słuchawki bezprzewodowe RAZER Barracuda X 2022 Czarny RZ04-...
419,00 zł 399,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort 45 Limited Editio...
1 599,00 zł
Słuchawki SONY WH-1000XM4 ANC Srebrny
1 399,00 zł
Listwa HAMA 6 gniazd 1.5m + osobne wyłączniki
109,99 zł
Chusteczki czyszcące do LCD ISY ICL-6100-INT
9,99 zł
Kabel ISY HDMI-HDMI 3m IHD3300
0,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe HYPERX Cloud MIX HX-HSCAM-GM
689,00 zł
Kabel HAMA HDMI - HDMI 1,5 m
24,99 zł
Listwa zasilająca TRACER PowerGear 1.5 m (5 gniazd) Czarny ...
34,99 zł
Listwa zasilająca PHILIPS SPN7060WA/60
239,00 zł 199,99 zł
Listwa zasilająca PHILIPS SPN7080BA/60
139,99 zł

Opis i specyfikacja

lg-qp5
Na czarnym ekranie widoczny jest napis „Tego jeszcze nie było”. Napis znika, pojawia się soundbar i telewizor umieszczone na drewnianej podłodze, z lewej strony faluje kurtyna. W prawym rogu umieszczono logo nagród CES INNOVATION AWARDS.Na czarnym ekranie widoczny jest napis „Tego jeszcze nie było”. Napis znika, pojawia się soundbar i telewizor umieszczone na drewnianej podłodze, z lewej strony faluje kurtyna. W prawym rogu umieszczono logo nagród CES INNOVATION AWARDS.
Soundbar i subwoofer umieszczone na marmurowej posadzce, soundbar i subwoofer skierowane w przeciwne stronySoundbar i subwoofer umieszczone na marmurowej posadzce, soundbar i subwoofer skierowane w przeciwne strony

Mniejszy rozmiar, aby zapewnić harmonię w Twoim pokoju

Dużych rozmiarów soundbar umieszczony na szerokiej szafce, z lewej strony stoi subwoofer. Zmiana sceny, kompaktowy soundbar pojawia się na mniejszej szafce, subwoofer umieszczono z lewej strony.Dużych rozmiarów soundbar umieszczony na szerokiej szafce, z lewej strony stoi subwoofer. Zmiana sceny, kompaktowy soundbar pojawia się na mniejszej szafce, subwoofer umieszczono z lewej strony.
Kolaż trzech ilustracji - soundbar i subwoofer w białym salonie z lewej strony, zbliżenie z prawej strony: soundbar pośrodku oraz soundbar i subwoofer umieszczone na drewnianej szafce, z prawej strony kolażu.Kolaż trzech ilustracji - soundbar i subwoofer w białym salonie z lewej strony, zbliżenie z prawej strony: soundbar pośrodku oraz soundbar i subwoofer umieszczone na drewnianej szafce, z prawej strony kolażu.

Dźwięk 3.1.2-kanałowy oraz Dolby Atmos w kompaktowym wzornictwie

Dźwięk 3.1.2-kanałowy z technologią Dolby Atmos dobiegnie do Ciebie ze wszystkich stron zapewniając bardziej realistyczne doznania dźwiękowe. Nowy soundbar LG Eclair QP5 to kompletny zestaw, zapewniający potężny i wciągający dźwięk, w bardziej kompaktowych rozmiarach.
Kompaktowy soundbar umieszczony na białej podłodze, następnie pokazano przetworniki wewnątrz obudowy - efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru. Scena zmienia się, ukazując soundbar od zewnątrz, a następnie zmienia się ponownie, soundbar umieszczony jest w przytulnym salonie. Po raz kolejny widać efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru.Kompaktowy soundbar umieszczony na białej podłodze, następnie pokazano przetworniki wewnątrz obudowy - efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru. Scena zmienia się, ukazując soundbar od zewnątrz, a następnie zmienia się ponownie, soundbar umieszczony jest w przytulnym salonie. Po raz kolejny widać efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru.

Czysty i donośny dźwięk, mniej niepożądanych drgań

Kompaktowy soundbar LG Eclair QP5 wyposażony jest w dwukierunkowy subwoofer, który minimalizuje poziom niepożądanych drgań przy dowolnej głośności. Dzięki temu można uzyskać czysty, wysokiej jakości dźwięk o mniejszych zniekształceniach, ciesząc się filmami i muzyką w odbiorze, który nie przeszkadza innym.
Soundbar umieszczony na drewnianym stole, subwoofer znajduje się na drewnianej podłodze. Łagodny efekt fal dźwiękowych wypływających z subwoofera na podłogę. Nad soundbarem znajduje się telewizor. Samochód wyścigowy na ekranie telewizora pędzi z dużą prędkością dynamicznie pokonując tor, w menu ekranowym zwiększa się głośność.Soundbar umieszczony na drewnianym stole, subwoofer znajduje się na drewnianej podłodze. Łagodny efekt fal dźwiękowych wypływających z subwoofera na podłogę. Nad soundbarem znajduje się telewizor. Samochód wyścigowy na ekranie telewizora pędzi z dużą prędkością dynamicznie pokonując tor, w menu ekranowym zwiększa się głośność.

Głęboki, czysty bas przy mniejszych drganiach obudowy

Dwukierunkowy subwoofer soundbara Eclair minimalizuje również niepożądane drgania obudowy. Dzięki temu możesz doświadczyć potężnych basów niczym z soundbara o dużo większych rozmiarach, jednak przy znacznie mniejszych drganiach obudowy.
Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Zmiana sceny: zbliżenie na dwa podzespoły wewnątrz subwoofera, które lekko drgają, efekt fal dźwiękowych wydostających się z obydwu podzespołów. na ekranie: Wytwarzane przez obydwa porty drgania mają przeciwne zwroty, przez co znoszą się wzajemnie. Zmiana sceny: oddalenie, ukazany zostaje subwoofer od zewnątrz.Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Zmiana sceny: zbliżenie na dwa podzespoły wewnątrz subwoofera, które lekko drgają, efekt fal dźwiękowych wydostających się z obydwu podzespołów. na ekranie: Wytwarzane przez obydwa porty drgania mają przeciwne zwroty, przez co znoszą się wzajemnie. Zmiana sceny: oddalenie, ukazany zostaje subwoofer od zewnątrz.

Wzbogać swój soundbar o procesor sztucznej inteligencji z telewizora LG

Unowocześniony w 2021 roku procesor sztucznej inteligencji α9 AI pomaga uzyskać jeszcze lepszy dźwięk z soundbarów LG. Tryb optymalizacji dźwięku przez sztuczną inteligencję o nazwie TV Sound Mode Share pozwala korzystać z mocy wbudowanego w telewizor procesora i możliwości technologii AI Sound Pro tak, aby wszystkie ścieżki dźwiękowe brzmiały równie czysto i wyraźnie, niezależnie od źródła. Tylko soundbar LG w połączeniu z telewizorem LG pozwoli doświadczyć telewizji w jej najlepszym wydaniu.
Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.
*Dostępność funkcji TV Sound Mode Share zależy od modelu telewizora.**Wersja procesora TV AI zależy od modelu telewizora
z Meridian

Wspólnie tworzymy lepszy dźwięk

Od roku 1977 firma Meridian dostarcza innowacyjne i eleganckie rozwiązania z dotyczące dźwięku wysokiej jakości, które zmieniają sposób, w jaki cieszymy się muzyką i filmami. Jako pionier technologii audio wysokiej rozdzielczości (Hi-Res Audio) i mistrz cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) firma Meridian odgrywa kluczową rolę w tworzeniu i wdrażaniu wielu nowoczesnych rozwiązań.
Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu.Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu.

Udoskonalona technologia AI Sound Pro w soundbarach LG Eclair

Technologia dźwięku adaptacyjnego korzysta z udoskonalonego algorytmu, który wykrywa głos, efekty dźwiękowe i określone częstotliwości, a następnie optymalizuje dźwięk odpowiednio do gatunku, dzięki czemu każda scena pozwala cieszyć się bardziej wciągającymi doznaniami.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na drewnianej półce.Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na drewnianej półce.

Podłącz dźwięk bez żadnych kompromisów

Technologia HDMI eARC (Enhanced Audio Return Channel) umożliwia bezstratne przesyłanie nieskompresowanego sygnału audio 5.1 i 7.1, a nawet HBR (High Bit Rate), takiego jak Dolby Atmos® i DTS: X®, z kompatybilnego telewizora.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC.Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC.

Płynne przesyłanie treści 4K

Soundbar LG Eclair QP5 dostarcza treść w jakości 4K, włącznie z HDR i Dolby Vision, bez nawet najmniejszej straty jakości, dzięki czemu zapewnia doskonałe wrażenia audiowizualne.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbaru stoi wazon z kwiatkiem. Logo Dolby Vision znajduje się w prawym dolnym rogu.Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbaru stoi wazon z kwiatkiem. Logo Dolby Vision znajduje się w prawym dolnym rogu.
Zielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba. Główny tekst: 'Lepiej dla planety', pogrubioną czcionkąZielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba. Główny tekst: 'Lepiej dla planety', pogrubioną czcionką
Pomagamy środowisku produkując nasze soundbary z plastiku, tkanin i opakowań pochodzących z recyklingu
 • Soundbar znajduje się na małej ławie, subwoofer z lewej strony, telewizor nad soundbarem. Pomieszczenie utrzymane jest w białej kolorystyce.

  Nowy wygląd dopasowany do Twojego gustu

  Stylowe i kompaktowe wzornictwo w elegancki sposób wpasuje się w dowolne miejsce w domu.

 • Soundbar znajduje się na drewnianej szafce pod telewizorem, subwoofer umieszczono z lewej strony. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.

  Dźwięk 3.1.2-kanałowy z Dolby Atmos

  Dźwięk 3.1.2-kanałowy oraz Dolby Atmos otoczą Cię dźwiękiem zapewniając bardziej realistyczne doznania dźwiękowe.

 • Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Pokazano dwa podzespoły wewnątrz subwoofera.

  Subwoofer o niskim poziomie drgań

  Soundbar LG Eclair QP5 wyposażony jest w dwukierunkowy subwoofer, który minimalizuje poziom niepożądanych drgań, bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej podczas długich seansów filmowych.

Wybierz subwoofer odpowiedni dla siebie

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  LG Eclair QP5W

  Meridian, dźwięk 3.1.2-kanałowy Dolby Atmos & DTS:X, subwoofer o niskim poziomie drgań

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  Soundbar LG SP7Y

  Meridian, dźwięk o wysokiej rozdzielczości, autentyczny dźwięk 5.1-kanałowy DTS Virtual:X

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  Soundbar LG SP2

  Dźwięk 2.1-kanałowy, wybudowany subwoofer

  Techniczne

 • Rodzaj
  Listwa + subwoofer
 • Moc wyjściowa [W]
  320
 • Liczba kanałów
  3.1.2
 • Dekodery dźwięku
  Dolby Atmos Dolby Digital
  Dolby Digital Plus
  Dolby TrueHD
  DTS Digital Surround
  DTS HD Master Audio
  DTS-HD High Resolution Audio
  DTS:X LPCM
 • Formaty plików
  AAC FLAC MP3 OGG WAV WMA

  Głośniki

 • Subwoofer
  Bezprzewodowy
 • Moc subwoofera [W]
  220
 • Głośniki technologie
  Technologia dźwięku Meridian
 • Inne
  Dwukierunkowy subwoofer

  Funkcje

 • Bluetooth
  4.0
 • Funkcje Bluetooth
  AAC SBC Strumieniowe odtwarzanie muzyki
 • Funkcje
  Auto poziom głośności Automatyczne włączanie/wyłączanie zasilania - Bluetooth (LG TV) / Optyczne Automatyczne wyłączanie Odtwarzanie dźwięku z urządzeń USB Regulacja głośności subwoof