Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
MSHP

CHARAKTERY­STYKA

Dolby Atmos i DTS:X

Soundbar wyposażony w innowacyjne technologie dźwięku obiektowego.

Liczba kanałów 5.1.2Ch 

Bogatsze brzmienie i mocniejsze wrażenia dźwiękowe dzięki formatowi 5.1.2Ch.

Efekt przestrzennego dźwięku

Dźwięk dochodzący z każdej strony dzięki dodatkowym głośnikom umieszczonym na skrajach urządzenia.

Głośniki górne

Fale dźwiękowe wydobywające się z soundbara kierują się ku górze i odbijają od sufitu, dając wrażenie dźwięku dochodzącego z góry.

Upscaling dżwięku do 32 bitów

Soundbar podnosi jakość odtwarzanych dźwięków nawet do 32 bitów.

Bluetooth 

Odtwarzaj na soundbarze utwory 
zapisane na Twoim smartfonie i tablecie.

Jeden pilot One Remote

Sterowanie Soundbarem za pomocą pilota do telewizora Samsung Smart TV.

Elegancki design 

Stylowa czerń i minimalistyczny wygląd. Idealne połączenie, pasujące do każdego wnętrza

DŹWIĘK STWORZONY PRZEZ MISTRZÓW AKUSTYKI

Po raz pierwszy w historii marki Samsung i Harman Kardon połączyły siły, aby stworzyć dźwięk idealny dla każdej przestrzeni. Wypadkową doświadczeń producenta wysokiej klasy telewizorów oraz lidera technologii akustycznych jest najnowszy soundbar N850. Obsługuje systemy dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X. Dodatkowo, został wyposażony w boczne i górne głośniki, które tworzą system wielokanałowego dźwięku. Dzięki temu wysokiej jakości brzmienie dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

WCIĄGAJĄCY, KINOWY DŹWIĘK

Technologia Dolby Atmos, DTS:X oraz 13 głośników zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny. Za sprawą rozmieszczenia głośników dźwięk rozchodzi się w 3 wymiarach i dociera do Ciebie z każdej strony. Dzięki temu oglądany obraz staje się bardziej realistyczny i nieograniczony ramami telewizora.

Wielowymiarowe odtwarzanie dźwięku

Soundbar obsługuje technologie Dolby Atmos i DTS:X, które znacząco intensyfikują efekty audio. Innowacyjna technologia dźwięku obiektowego wydobywa z soundbara poszczególne dźwięki w taki sposób, że dźwięk wprost Cię otacza, a Ty możesz poczuć się jak uczestnik oglądanych na telewizorze zdarzeń.

Dźwięk przestrzenny w formacie 5.1.2

Soundbar N850 działający w formacie 5.1.2Ch pozwala na odtwarzanie kilku kanałów dźwięku. Pełniejsze brzmienie dobiegające do Ciebie z każdej strony zapewni Ci sprzęt wyposażony w 13 głośników, w tym głośniki kierujące dźwięk do góry i na boki.

Głośniki górne

Soundbar N850 wyposażony jest w głośniki skierowane ku górze pod takim kątem, by dźwięk odbijał się od sufitu. Dzięki temu, słuchając koncertu czy oglądając film masz wrażenie, że słyszysz dźwięk ponad głową.

Głośniki boczne

Soundbar został wyposażony w 2 dodatkowe głośniki boczne. Głośniki zostały umieszczone na ściankach bocznych urządzenia, tak by dźwięk kierował się bezpośrednio w prawą i lewą stronę, odbijając się od ścian. Takie rozchodzenie się fal dźwiękowych daje wrażenie przestrzennego brzmienia, które otacza Cię ze wszystkich stron.

PERFEKCYJNE BRZMIENIE I WYGODA UŻYTKOWANIA

Wykorzystaj soundbar i stwórz wielokanałowy system odtwarzania dźwięku, z którym doświadczysz prawdziwego przestrzennego brzmienia. Wybierz zestaw Wireless Surround Kit*, by cieszyć się znakomitym dźwiękiem, bez plątaniny kabli**.

*Zestaw bezprzewodowych głośników tylnych sprzedawany jest osobno (nr modelu: SWA-9000S).
**Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki połączone są z modułem za pośrednictwem kabla.

Upscaling dźwięku do 32 bitów

Soundbar podnosi jakość odtwarzanych dźwięków nawet do 32 bitów, co daje gwarancję czystszego i pozbawionego zniekształceń brzmienia. Upscaling sprawia, że jakość dźwięku poprawia się, dzięki czemu słyszysz każdy dźwięk dokładnie tak, jak zaplanował to jego twórca – bez względu na to, czy będą to efekty specjalne, filmowe dialogi czy muzyka.

Pełne doświadczenie 4K