Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Soundbar SAMSUNG HW-N850

nr kat.: 1382029 SAMSUNG
Produkt dostępny w ratach do 15x0%'

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „Raty 0%” do 15 rat, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.07.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2500 zł; całkowita kwota do zapłaty 2500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 250 zł. Propozycja kredytu dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł i obowiązuje od dnia 19.09.2019 r. do dnia 09.10.2019 r.. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Bank. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na mediamarkt.pl

Outlet

Produkt w outlecie

Soundbar SAMSUNG HW-N850

3999,-

Zaoszczędzisz 762,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Soundbar SAMSUNG HW-N850
Kabel OK. OZB-1000 HDMI - HDMI 1.3m
Kup zestaw
Soundbar SAMSUNG HW-N850
Listwa BRENNENSTUHL Ecolor 5GN 1,5 M Czarny
Kup zestaw
Soundbar SAMSUNG HW-N850
Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH500B Czarny
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
MSHP

CHARAKTERY­STYKA

Dolby Atmos i DTS:X

Soundbar wyposażony w innowacyjne technologie dźwięku obiektowego.

Liczba kanałów 5.1.2Ch 

Bogatsze brzmienie i mocniejsze wrażenia dźwiękowe dzięki formatowi 5.1.2Ch.

Efekt przestrzennego dźwięku

Dźwięk dochodzący z każdej strony dzięki dodatkowym głośnikom umieszczonym na skrajach urządzenia.

Głośniki górne

Fale dźwiękowe wydobywające się z soundbara kierują się ku górze i odbijają od sufitu, dając wrażenie dźwięku dochodzącego z góry.

Upscaling dżwięku do 32 bitów

Soundbar podnosi jakość odtwarzanych dźwięków nawet do 32 bitów.

Bluetooth 

Odtwarzaj na soundbarze utwory 
zapisane na Twoim smartfonie i tablecie.

Jeden pilot One Remote

Sterowanie Soundbarem za pomocą pilota do telewizora Samsung Smart TV.

Elegancki design 

Stylowa czerń i minimalistyczny wygląd. Idealne połączenie, pasujące do każdego wnętrza

DŹWIĘK STWORZONY PRZEZ MISTRZÓW AKUSTYKI

Po raz pierwszy w historii marki Samsung i Harman Kardon połączyły siły, aby stworzyć dźwięk idealny dla każdej przestrzeni. Wypadkową doświadczeń producenta wysokiej klasy telewizorów oraz lidera technologii akustycznych jest najnowszy soundbar N850. Obsługuje systemy dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X. Dodatkowo, został wyposażony w boczne i górne głośniki, które tworzą system wielokanałowego dźwięku. Dzięki temu wysokiej jakości brzmienie dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

WCIĄGAJĄCY, KINOWY DŹWIĘK

Technologia Dolby Atmos, DTS:X oraz 13 głośników zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny. Za sprawą rozmieszczenia głośników dźwięk rozchodzi się w 3 wymiarach i dociera do Ciebie z każdej strony. Dzięki temu oglądany obraz staje się bardziej realistyczny i nieograniczony ramami telewizora.

Wielowymiarowe odtwarzanie dźwięku

Soundbar obsługuje technologie Dolby Atmos i DTS:X, które znacząco intensyfikują efekty audio. Innowacyjna technologia dźwięku obiektowego wydobywa z soundbara poszczególne dźwięki w taki sposób, że dźwięk wprost Cię otacza, a Ty możesz poczuć się jak uczestnik oglądanych na telewizorze zdarzeń.

Dźwięk przestrzenny w formacie 5.1.2

Soundbar N850 działający w formacie 5.1.2Ch pozwala na odtwarzanie kilku kanałów dźwięku. Pełniejsze brzmienie dobiegające do Ciebie z każdej strony zapewni Ci sprzęt wyposażony w 13 głośników, w tym głośniki kierujące dźwięk do góry i na boki.

Głośniki górne

Soundbar N850 wyposażony jest w głośniki skierowane ku górze pod takim kątem, by dźwięk odbijał się od sufitu. Dzięki temu, słuchając koncertu czy oglądając film masz wrażenie, że słyszysz dźwięk ponad głową.

Głośniki boczne

Soundbar został wyposażony w 2 dodatkowe głośniki boczne. Głośniki zostały umieszczone na ściankach bocznych urządzenia, tak by dźwięk kierował się bezpośrednio w prawą i lewą stronę, odbijając się od ścian. Takie rozchodzenie się fal dźwiękowych daje wrażenie przestrzennego brzmienia, które otacza Cię ze wszystkich stron.

PERFEKCYJNE BRZMIENIE I WYGODA UŻYTKOWANIA

Wykorzystaj soundbar i stwórz wielokanałowy system odtwarzania dźwięku, z którym doświadczysz prawdziwego przestrzennego brzmienia. Wybierz zestaw Wireless Surround Kit*, by cieszyć się znakomitym dźwiękiem, bez plątaniny kabli**.

*Zestaw bezprzewodowych głośników tylnych sprzedawany jest osobno (nr modelu: SWA-9000S).
**Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki połączone są z modułem za pośrednictwem kabla.

Upscaling dźwięku do 32 bitów

Soundbar podnosi jakość odtwarzanych dźwięków nawet do 32 bitów, co daje gwarancję czystszego i pozbawionego zniekształceń brzmienia. Upscaling sprawia, że jakość dźwięku poprawia się, dzięki czemu słyszysz każdy dźwięk dokładnie tak, jak zaplanował to jego twórca – bez względu na to, czy będą to efekty specjalne, filmowe dialogi czy muzyka.

Pełne doświadczenie 4K

Treści UHD, odtwarzacz UHD Blu-ray i soundbar to idealny zestaw zapewniający niezwykłą rozrywkę w każdym domu. Soundbar N850 odtwarza dźwięk w systemie Dolby Atmos, w którym zapisywane są ścieżki dźwiękowe większości filmów nagrywanych na płytach Blu-ray 4K. Efekt? Wrażenia jak w kinie, bez potrzeby wychodzenia z domu.