Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
MSHP

CHARAKTERYSTYKA

Krystaliczne dialogi

Wysoka jakość dźwięku. Tak naturalny i czysty, że usłyszysz wyraźnie każdy dialog.

Distortion Cancelling 

Technologia Distortion Cancelling przewiduje i usuwa zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i dokładniejsze basy bez potrzeby podłączania osobnego subwoofera.

Bezprzewodowy streaming muzyki

Odtwarzaj na soundbarze utwory zapisane na smartfonie lub tablecie.

Bezprzewodowe połączenie

Szybko i łatwo połączysz soundbar z telewizorem lub innymi urządzeniami.

Jeden pilot One Remote

Steruj soundbarem za pomocą pilota do telewizora Samsung Smart TV.

Nowoczesny design i łatwy montaż

Smukłe i eleganckie urządzenie, które w prosty sposób przymocujesz do ściany.

ZANURZ SIĘ W BOGATYM DŹWIĘKU

Usłyszysz każde słowo. 

Krystalicznie czyste dialogi

Wbudowany głośnik centralny zapewnia krystalicznie czysty i wyrazisty dźwięk dialogów. Dzięki niemu, oglądając ulubione filmy lub wydarzenia sportowe, nie przegapisz już ani jednego słowa.

Doskonały dźwięk. Multi-speaker control

W soundbarze NW700 zewnętrzny subwoofer został zastąpiony przez zespół czterech niskotonowych głośników. Zastosowana w nim technologia kontroli głośników umożliwia ich symultaniczny ruch, dzięki czemu słychać głęboki bas.

Głęboki i czysty bas. Wbudowany subwoofer i technologia Distortion Cancelling

Dzięki specjalnie opracowanej technologii przewidywania zakłóceń, soundbar NW700 analizuje sygnał wejściowy, anulując zniekształcenia powstałe przy niskich częstotliwościach. Dzięki temu basy są jeszcze głębsze, a dźwięk czystszy.

Doskonały dźwięk w każdym miejscu. 

Głośnik szerokopasmowy

Usłysz idealny dźwięk bez względu na to, gdzie siedzisz. Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą nowoczesnego głośnika szerokopasmowego.

Jeszcze lepsza jakość. 

Upscaling dźwięku do 32 bitów

Soundbar podnosi jakość odtwarzanych dźwięków nawet do 32 bitów, co daje gwarancję czystszego i pozbawionego zniekształceń brzmienia. Upscaling sprawia, że jakość dźwięku poprawia się, dzięki czemu słyszysz każdy dźwięk dokładnie tak, jak zaplanował to jego twórca – bez względu na to, czy będą to efekty specjalne, filmowe dialogi czy muzyka.

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE Z TELEWIZOREM

Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung* przez Bluetooth lub Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast cieszyć się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i potężny dźwięk. Możesz też skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników SWA-9000S, dzięki czemu w łatwy sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.**

* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung obsługującymi Wi-Fi lub Bluetooth.
** Zestaw bezprzewodowych głośników tylnych SWA-9000S jest sprzedawany oddzielnie. Bezprzewodowy moduł zestawu tylnych głośników wymaga podłączenia do zasilania. Tylne głośniki łączą się z modułem przewodami.

Zarządzanie muzyką. 

Bezprzewodowy streaming muzyki

Słuchanie muzyki nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że połączysz się z soundbarem poprzez Bluetooth lub Wi-Fi, by odtwarzać muzykę ze swojego smartfona lub tabletu.

Jeden pilot do wszystkiego. 

One Remote

Nie potrzebujesz wielu pilotów, by włączać i wyłączać urządzenia lub kontrolować głośność. Możesz wygodnie sterować tymi funkcjami, korzystając z pilota One Remote do telewizora Samsung*.

* Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Sprawdź w sklepie, aby uzyskać więcej informacji.

STYLOWY I IDEALNIE DOPASOWANY

Soundbar łączy minimalistyczny design z wysoką jakością dźwięku. Nowoczesny kształt i brak zbędnych kabli sprawia, że idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego domu.

Zajmuje mniej miejsca

Soundbar NW700 wyposażony w 7 wbudowanych głośników nie tylko zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny zestaw kina domowego, ale przede wszystkim zapewnia krystaliczny dźwięk najwyższej jakości.

Dostarcza więcej dźwięku