Soundbar SAMSUNG HW-Q800A/EN

nr kat.: 9999302012
Outlet
Stan: dostateczny
  • Funkcje Bluetooth: AAC, Bezprzewodowe połączenie z telewizorem, SBC, Strumieniowe odtwarzanie muzyki
  • Liczba kanałów: 3.1.2
  • Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
  • Subwoofer: Bezprzewodowy
  • USB: Tak
  • Wi-Fi: Tak
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Opis i specyfikacja

Perfekcyjny dźwięk w pełnej harmonii z telewizorem QLED

phpMsB1hm kvq800N mob 2

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu. * Telewizor sprzedawany jest oddzielnie.

Najważniejsze cechy

phpyleOOm dolbyatmosdtxicon

Technologia Dolby Atmos/DTS:X

php8UJF9D ikona1

Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2

phpgB3s7R ikona2

Q-Symphony

phpsgpaYk ikona3

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Udoskonalony dźwięk płynący ze wszystkich kierunków

Przestrzenna, perfekcyjna głębia dźwięku systemów Dolby Atmos i DTS:X, które zadbają o to, byś usłyszał każdy, wiernie oddany dźwięk.

phpTtvzCO wielokanalowydzwiek

Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2

Usiądź wygodnie w swoim salonie i zachwyć się przestrzenią wypełnioną doskonałym dźwiękiem. 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk, 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze sprawią, że dźwięk będzie otaczał Cię z każdej strony. Technologia Samsung Acoustic Beam zadba o niezapomniane wrażenia z każdego odsłuchu.

php2kW4zF dolbyatmos logo

Dolby Atmos

phpmYBfaw dtsx logo
DTS:X

* Dolby Atmos oraz DTS:X dotyczy wszystkich soundbarów Q-Serii z 2021 roku. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos lub DTS:X.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony

Innowacyjna funkcja Q-Symphony synchronizuje ze sobą soundbar i głośniki telewizora budując tym samym idealne współbrzmienie. Głęboki i otaczający dźwięk zabierze Cię w niesamowitą, akustyczną podróż.

phpVqqX62 q800qsymphony

* Funkcja wymaga połączenia przewodowego z telewizorem, za pomocą kabla optycznego lub HDMI. * Funkcja Q-Symphony jest kompatybilna z wybranymi telewizorami Samsung QLED, Crystal UHD, Neo QLED. Informacja o kompatybilności jest dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.com.

php2IE2io qsymphonywlwyl

Dźwięk zoptymalizowany tak, by idealnie wypełnić Twoją przestrzeń

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Odtwarzaj ulubione treści w najwyższej jakości z funkcją Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni. Soundbar automatycznie odbiera dane zebrane przez telewizor Samsung na temat akustyki miejsca w zakresie tonów średnich i wysokich (pogłos, odbicia itp.) , a następnie optymalizuje poziom dźwięku tak, by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawisz.

phpICDnn8 dzwiekzopymalizowany

* Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni jest kompatybilny z telewizorami Samsung z 2021 roku (model Q70A i wyższe). Pełną listę kompatybilnych modeli i więcej informacji znajdziesz na stronie samsung.com.

Odtwarzanie ulubionej muzyki za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Odtwórz

Przesyłanie muzyki i dźwięków z telefonu na soundbar nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy, że dotkniesz Q800A telefonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy pożądane dźwięki. Funkcja Dotknij i Odtwórz pozwoli Ci w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i słuchać tego, co lubisz najbardziej.

phpmU39wJ odtwarzanie

* Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym.

* Wymagana pierwsza konfiguracja przez aplikację Smart Things.

Dynamiczny dźwięk dostosowany do gier

Tryb Gry Pro

Wrażenia akustyczne podczas gry wyniesione na najwyższy poziom. Technologia Samsung Acoustic Beam, mocny bas i głośniki skierowane do góry zapewnią gaming pełen wrażeń dźwiękowych. Soundbar Q800A automatycznie synchronizuje się z telewizorem i włącza Tryb Gry Pro natychmiast po uruchomieniu konsoli.

phpCZDIFh trybgry

* Dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox one, PS4, Nintendo Switch - i nowsze). * Konsola do gier jest sprzedawana osobno.
* Kompatybilne urządzenia mogą się różnić.

Szybkie i wygodne połączenie z iPhone'm

AirPlay 2

Teraz możesz streamować muzykę na Q800A ze swojego Iphone'a lub innych urządzeń Apple. Wystarczy, że włączysz aplikację AirPlay2 i gotowe!

phpYq00eI airplay2

* Apple i AirPlay są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Apple Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Ten soundbar firmy Samsung obsługuje AirPlay 2 i wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego.

php4D9QOw wygodnezarzadzanie

Wygodne zarządzanie wieloma urządzeniami w jednym miejscu

Jeden Pilot

Ten sam, Jeden Pilot do sterowania soundbarem i telewizorem. Bardzo wygodna forma zarządzaniem funkcjami, efektami dźwiękowymi, regulacją głośności, czy też podstawową funkcją jak włącz i wyłącz.

* Funkcje i wygląd pilota mogą się różnić w zależności od modelu telewizora i regionu. * Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Sprawdź specyfikację telewizora Samsung.

Pełna synchronizacja soundbara z telewizorem bez dodatkowych kabli

phpQ6XCjQ bticon

Bezprzewodowe Połączenie z Telewizorem

Estetyka montażu, bez zbędnej plątaniny kabli dzięki połączeniu soundbaru z telewizorem przez WiFi lub Bluetooth®.

* Dostępne na wybranych telewizorach Samsung. Więcej informacji znajdziesz na stronie samsung.com. ** Sprawdź czy soundbar oraz telewizor są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Zawsze doskonały dźwięk dzięki automatycznej regulacji

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Perfekcyjne dialogi bez zakłóceń w każdej scenie nawet przy niskim poziomie głośności? Teraz to możliwe z Funkcją Adaptacji Dźwięku. Aktywna analiza sygnału dźwięku dostarczy Ci niepowtarzalnych wrażeń.

phpCJ9y1o funkcjaadaptacjidzwiekow

Wyraźne dialogi bez zwiększania głośności

Aktywny Wzmacniacz Głosu

Teraz usłyszysz wyraźnie wszystkie dźwięki nawet pomimo hałasów dookoła. Funkcja Aktywnego Wzmacniacza Głosu wyeliminuje niechciane zagłuszenia, tak, byś Ty mógł cieszyć się ulubionymi treściami.

* Soundbar musi być podłączony do sieci w celu aktualizacji usługi.
** Usługa jest dostępna w zależności od kraju lub regionu i może nie być jeszcze dostępna w momencie zakupu produktu. W takim przypadku usługa może być aktywowana przy kolejnych aktualizacjach.

phpWyRyen aktywnywzmacniaczglosu

Poczuj głębię dźwięku, który się porusza

Technologia Samsung Acoustic Beam

Technologia Samsung Acoustic Beam daje możliwość odsłuchu dźwięku fascynującej jakości - otaczającego, dochodzącego z miejsca, w którym trwa akcja na ekranie. Spektakularny dźwięk w formacie 3.1.2. ubarwi każdy film lub grę.

phpsma4Gs glebiadzwieku
phpYpjbud bezblednajakoscdzwieku

Bezbłędna jakość dźwięku

HDMI eARC

Połącz konsolę do gier z telewizorem lub telewizor z soundbarem i ciesz się bogactwem wrażeń! Obsługa HDR 10+ da Ci gwarancję żywych obrazów o wysokiej rozdzielczości, a technologia HDMI eARC zadba o niezwykle realistyczny dźwięk.

* Funkcja HDMI eARC jest kompatybilna z wybranymi telewizorami Samsung. Informacja o kompatybilności jest dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.com.

Więcej dźwięku, mniej przewodów

Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny

Tylne, bezprzewodowe głośniki zapewniają kinowe brzmienie w domowym zaciszu.

phpzFEr6k wiecejdzwieku

* Aby korzystać z tej funkcji wymagany jest dodatkowy zakup zestawu bezprzewodowych głośników Samsung SWA-9500S. ** Tylne głośniki wymagają podłączenia kablem zasilającym.

Design

phpOuEeFc design1 3
phpE3ZZNN design2 3
phpGWJISK design6 7
phpprz11r design3 3
phpTtorZw design5

* Rzeczywisty produkt może się różnić od tego zaprezentowanego na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

Porównaj modele

phpmwoceK q800-packshot
phpJ9DmaK q700-packshot
phpU7UdBT q600-packshot
phpItfEV7 q60T-packshot

HW-Q800A

HW-Q700A

HW-Q600A

HW-Q60T (2020)

Liczba kanałów

3.1.2

3.1.2

3.1.2

5.1

Jakość dźwięku

Dolby Atmos oraz DTS:X

Dolby Atmos oraz DTS:X

Dolby Atmos oraz DTS:X

DTSVirtual:X

Subwoofer w zestawie

Moc

330 W

330 W

360 W

360 W

Q-Symphony

Bezprzewodowe Połączenie z Telewizorem

Bluetooth

Bluetooth