Telewizor LG 70UN71003LA

nr kat.: 1424444
 • Przekątna ekranu [cal]: 70
 • Matryca: 4K Ultra HD 3840 x 2160
 • Smart TV: TAK
 • WiFi: TAK
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny
Warianty produktu

Klienci widzieli również

Telewizor LG 55UP81003LR
2 499,00 zł 2 199,00 zł
Telewizor PHILIPS 55PUS7506/12
2 499,00 zł 2 299,00 zł
Telewizor SAMSUNG UE55TU7022K
2 199,00 zł
Telewizor LG 55UP77003LB
2 299,00 zł 1 899,00 zł
Telewizor XIAOMI Mi TV P1 55
2 049,00 zł
Telewizor HISENSE 58A6BG
2 199,00 zł
Telewizor LG 55NANO813PA
2 499,00 zł 2 399,00 zł

Akcesoria

Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH510 Czarny
149,00 zł
Konsola SONY PlayStation 5 B Chassis + Gran Turismo 7 + Hor...
3 039,00 zł 2 799,00 zł
Konsola SONY PlayStation 5 B Chassis + Dodatkowy kontroler ...
3 339,00 zł 3 099,00 zł
Konsola SONY PlayStation 5 B Chassis + Dodatkowy kontroler ...
3 379,00 zł 3 129,00 zł
Dysk HDD SEAGATE Expansion 2TB STKM2000400
279,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510 BT Czarny
199,00 zł
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 2TB Czarny HDTB420EK3...
279,00 zł 269,00 zł
Dysk SSD SAMSUNG 870 Evo 500GB MZ-77E500B/EU
329,00 zł 319,00 zł
Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH Wireless Touch Keyboard K...
169,99 zł 129,00 zł
Zewnętrzny dysk HDD WD Elements SE 2TB WDBEPK0020BBK-WESN
299,00 zł
Słuchawki Bluetooth JBL Tune 500BT Czarny
179,00 zł
Dysk SSD SAMSUNG 980 PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD 1TB MZ-V8V1T0BW
529,00 zł
Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T7 USB 3.2 1 TB Szary MU-PC1T0T...
559,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510 BT Lawendowy
199,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci PHILIPS TAK4206BL/00 Nie...
129,99 zł
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3...
209,00 zł 199,99 zł

Opis i specyfikacja

lg-70un71003la
Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)
Sprawdź, jak telewizor LG będzie pasował do Twojej przestrzeni za pomocą aplikacji LG TV AR
*Interfejs ekranowy w prawdziwej aplikacji może wyglądać inaczej.**Materiały dostępne są w języku angielskim.
Prawdziwa rozdzielczość 4K dla rozrywki na najwyższym poziomie
Telewizor LG UHD wprowadzi Cię do całkiem nowego świata rozrywki. Zapewni doskonale szczegółowy obraz w jakości 4K i żywe kolory podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych oraz grania w gry. Delektuj się realistycznym obrazem w rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD.
Panorama zapełnionego stadionu piłkarskiego w ramie telewizora.Panorama zapełnionego stadionu piłkarskiego w ramie telewizora.
*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Czterordzeniowy procesor 4K
Oglądaj wszystko w lepszej jakości
Procesor usuwa szum wideo oraz zapewnia żywsze kolory i lepszy kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.
Ikony redukcji szumu, dynamicznych kolorów i skalowania do wyższej rozdzielczości oraz ekran telewizora przedstawiający malowniczą panoramę gór, lasu i jeziora.Ikony redukcji szumu, dynamicznych kolorów i skalowania do wyższej rozdzielczości oraz ekran telewizora przedstawiający malowniczą panoramę gór, lasu i jeziora.
AI ThinQ
Twoje wygodne centrum dowodzenia
Inteligentna technologia LG AI ThinQ ułatwia życie. *Funkcja rozpoznawania naturalnego głosu umożliwia sterowanie całym domowym systemem IoT.
Mężczyźni i kobiety na sofie w salonie z telewizorem, na ekranie którego widać pulpit główny.Mężczyźni i kobiety na sofie w salonie z telewizorem, na ekranie którego widać pulpit główny.
*Funkcja rozpoznawania głosu naturalnego jest dostępna w następujących językach: angielski, koreański, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, polski, turecki, japoński, arabski, wietnamski, tajski, szwedzki, indonezyjski, duński, holenderski, tajwański oraz norweski.*Języki duński i norweski staną się dostępne w drugiej połowie 2020 r.*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.*Nazwa funkcji w ustawieniach może się różnić w zależności od systemu operacyjnego telewizora.
Prawdziwie kinowe wrażenia
Stwórz salę kinową w domu
Ekran telewizora przedstawiający scenę z filmu fantasy, w której kobieta stoi wpatrzona w góry.Ekran telewizora przedstawiający scenę z filmu fantasy, w której kobieta stoi wpatrzona w góry.
Mężczyzna siedzący na kanapie i oglądający film akcji. Dziewczyna na ekranie telewizora trzyma napięty łukMężczyzna siedzący na kanapie i oglądający film akcji. Dziewczyna na ekranie telewizora trzyma napięty łuk
FILMMAKER MODE™
Oglądaj treść zgodnie z intencją twórcy
Procesor automatycznie wyłącza wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy i inne rodzaje treści zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń.
*Logo FILMMAKER MODE™ jest znakiem handlowym UHD Aliance, Inc.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Para jadąca drogą w samochodzie. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.Para jadąca drogą w samochodzie. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.
HDR 10 Pro & HLG Pro
Delektuj się treścią w doskonałej rozdzielczości
Telewizory LG UHD obsługują najważniejsze formaty HDR, takie jak HDR 10 Pro i HLG Pro, dzięki czemu zapewniają optymalną jakość obrazu.
*Obraz na ekranie jest symulacją.
Siedmioosobowa rodzina ogląda film w salonie. Ekran telewizora przedstawiający scenę z koncertu.Siedmioosobowa rodzina ogląda film w salonie. Ekran telewizora przedstawiający scenę z koncertu.
Ultra Surround
Poznaj sztukę dźwięku
Wirtualne kanały audio tworzą niezapomniany świat wrażeń dźwiękowych. Subtelne dialogi i wyrafinowana muzyka brzmią niezwykle realistycznie.
*Obraz na ekranie jest symulacją.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Cztery logo aplikacji od lewej: Apple TV i NetflixCztery logo aplikacji od lewej: Apple TV i Netflix
Nieograniczona rozrywka
Nieskończona ilość treści. Mnóstwo radości
Uzyskaj dostęp do aplikacji Apple TV i Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Realistyczne wrażenia w grach
Wygraj rozgrywkę dzięki telewizorowi LG UHD
Telewizor przedstawiający scenę z gry, w której gracz zostaje pokonany przez uzbrojonych obcych.Telewizor przedstawiający scenę z gry, w której gracz zostaje pokonany przez uzbrojonych obcych.
Ekran telewizora przedstawiający scenę gry, w której mężczyzna stoi w środku lasu. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.Ekran telewizora przedstawiający scenę gry, w której mężczyzna stoi w środku lasu. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.
Profil HGiG do gier HDR
Wkrocz do świata gier
Technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, w następnym kroku dostosowuje grafikę HDR w taki sposób, aby zapewnić optymalne wrażenia z rozgrywki.
*Obraz na ekranie jest symulacją.
Zbliżenie na gracza trzymającego kierownicę wyścigową podczas gry w wyścigi na telewizorze.Zbliżenie na gracza trzymającego kierownicę wyścigową podczas gry w wyścigi na telewizorze.
Małe opóźnienie wejściowe
Pozbądź się opóźnień, aby mieć pełną kontrolę
Telewizory LG UHD eliminują opóźnienia, pozwalając przejąć kontrolę nad wydarzeniami w grze.
Dreszczyk sportowych emocji
Poczuj atmosferę stadionu
Ekran telewizora przedstawiający stadion i tor do biegania z bliska. Stadion jest wypełniony widzami.Ekran telewizora przedstawiający stadion i tor do biegania z bliska. Stadion jest wypełniony widzami.
Ludzie oglądający sport w telewizji w salonie z podłączonymi tylnymi głośnikami Bluetooth.Ludzie oglądający sport w telewizji w salonie z podłączonymi tylnymi głośnikami Bluetooth.
Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth
Wspaniały dźwięk i wielkie wyczyny sportowe
Podłącz dwa dowolne głośniki Bluetooth do telewizora LG UHD, aby uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Jeszcze bardziej poczuj atmosferę wydarzenia na żywo.
*Aktualnie można podłączyć głośniki LG. Po planowanej na początek 2020 r. aktualizacji oprogramowania będzie można podłączyć głośniki innych marek.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Telewizor przedstawiający na ekranie postać z kreskówki i alarm sportowy na dole.Telewizor przedstawiający na ekranie postać z kreskówki i alarm sportowy na dole.
Sportowy alarm
Nie przegap żadnego strzału
Dzięki funkcji Sport Alert otrzymymasz powiadomienie przed meczem, w jego trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Odtąd nie musisz sobie zaprzątać głowy tym, że przegapisz ważne wydarzenie sportowe. Komunikat na przykład o meczu pojawi się nawet jeśli akurat oglądasz coś innego.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Inteligentna obsługa dzięki nowemu systemowi webOS
Oglądaj więcej treści dzięki usługom strumieniowania. Skorzystaj na przykład z Netflix, YouTube i wielu innych. Mów w naturalny sposób uruchamiając odpowiednią funkcję na pilocie Magic Remote, aby obsługiwać telewizor za pomocą poleceń głosowych
Telewizor stojący na białej podstawie na tle białej ściany. Ekran telewizora z wyświetlonym ekranem głównym systemu webOS.Telewizor stojący na białej podstawie na tle białej ściany. Ekran telewizora z wyświetlonym ekranem głównym systemu webOS.
*Pasek uruchamiania może się różnić w zależności od regionu.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Projekt z myślą o wystroju wnętrza i rozrywce
Delikatna ramka i smukła linia telewizora LG UHD dodadzą Twojemy wnętrzu luksusowego stylu. Estetyczne wzornictwo telewziora wpływa na zwiększenie przyjemności z oglądania telewizji.
Telewizor LG UHD na ścianie w salonie o minimalistycznym wystroju. Na ekranie telewizora ukazany jest kwiat.Telewizor LG UHD na ścianie w salonie o minimalistycznym wystroju. Na ekranie telewizora ukazany jest kwiat.
*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)
Sprawdź, jak telewizor LG wpasuje się w Twoją przestrzeń
Sprawdź design i rozmiar telewizorów LG za pomocą aplikacji LG TV AR.
*Interfejs ekranowy w prawdziwej aplikacji może wyglądać inaczej.**Materiały dostępne są w języku angielskim.

  Techniczne

 • Typ telewizora
  LED
 • Smart TV
  TAK
 • Matryca
  4K Ultra HD 3840 x 2160
 • Panel
  4K UHD Direct
 • Procesor
  Czterordzeniowy
 • Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej
  TAK

  Obraz

 • Przekątna ekranu [cal]
  70
 • Przekątna ekranu [cm]
  177
 • Format ekranu
  16:9
 • Format HD
  4K Ultra HD
 • Rozdzielczość
  3840 x 2160
 • HDR (High Dynamic Range)
  Active HDR
  HDR10 Pro HLG Pro
 • Częstotliwość odświeżania [Hz]
  50
 • Optymalizacja obrazu
  TruMotion 100 Hz
 • Zastosowane technologie
  Dynamic Color
  Redukcja szumów 4K Upscaler

  Dźwięk

 • System dźwięku
  2.0
 • Moc głośników [W]
  20
 • Funkcje dźwięku
  Ultra Surround

  Tuner

 • Tuner cyfrowy
  DVB-C
  DVB-S
  DVB-S2
  DVB-T
  DVB-T2
 • Standard kodowania
  H.265/HEVC (gotowy na nowy standard nadawania 2022)

  Funkcje

 • Konfiguracja i obsługa
  Gotowy na obsługę pilota Magic Inteligentne rozpoznawanie głosu (z pilotem Magic) ThinQ AI
  Zgodny z Google Assistant
 • System operacyjny
  webOS Smart TV
 • Funkcje sieciowe
  Aplikacje Klonowanie ekranu telefonu Netflix
  Przeglądarka internetowa YouTube
 • Funkcje obrazu
  FILMMAKER MODE
  Tryb HGiG
 • Odtwarzanie plików multimedialnych
  Tak (USB)
 • Nagrywanie na USB
  TAK
 • Teletekst
  TAK
 • Pozostałe funkcje
  Sports Alert

  Komunikacja

 • HDMI
  TAK
 • Ilość złącz HDMI
  3
 • Standard HDMI
  2.0
 • USB
  TAK
 • Ilość złącz USB
  2
 • WiFi
  TAK
 • Wyjście cyfrowe audio
  Optyczne
 • Common Interface
  CI+
 • Dodatkowe cechy
  Bluetooth
  Małe opóźnienie wejściowe

  Zużycie energii

 • Klasa energetyczna
  G (dawniej A)
 • Klasa energetyczna tryb SDR (EU 2017/1369)
  G
 • Zużycie energii tryb SDR (kWh/1000h)
  149
 • Pobór mocy (IEC 62087 Edition 2) [W]
  169
 • Koszt zużycia prądu w trybie SDR
  149 kWh = 93.87 PLN
 • Klasa energetyczna tryb HDR
  G
 • Zużycie energii tryb HDR (kWh/1000h)
  178
 • Roczne zużycie energii [kWh]
  234

  Fizyczne

 • Konstrukcja
  Montaż ścienny Podstawa
 • Wysokość z podstawą [cm]
  98.4
 • Szerokość z podstawą [cm]
  157.8
 • Głębokość z podstawą [cm]
  29.9
 • Waga z podstawą [kg]
  31.4
 • Wysokość bez podstawy [cm]
  91.3
 • Szerokość bez podstawy [cm]
  157.8
 • Głębokość bez podstawy [cm]
  9.11
 • Waga bez podstawy [kg]
  30.7
 • Montaż ścienny - standard VESA [mm]
  600 x 400

  Ogólne

 • Model na rok
  2020
 • Kolor
  Czarno-grafitowy
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (5)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (5)

Produkty tego samego producenta

Telewizor LG OLED65C11LB
0,00 zł
Telewizor LG 55UP81003LR
2 499,00 zł 2 199,00 zł
Telewizor LG 65UP77003LB
3 399,00 zł 2 999,00 zł
Telewizor LG 55NANO753PR
2 399,00 zł 1 999,00 zł
Telewizor LG 65NANO863PA
3 999,00 zł 3 299,00 zł
Telewizor LG 43UP78003LB
1 599,00 zł
Telewizor LG OLED65B13LA
0,00 zł
Telewizor LG OLED55C11LB
4 999,00 zł
Telewizor LG OLED55B13LA
0,00 zł
Telewizor LG 55UP77003LB
2 299,00 zł 1 899,00 zł
Telewizor LG 65NANO753PR
3 099,00 zł 2 799,00 zł
Telewizor LG 55NANO863PA
2 999,00 zł
Telewizor LG 32LQ630B6LA
1 099,00 zł
Telewizor LG OLED65A13LA
0,00 zł
Telewizor LG OLED65G13LA
11 499,00 zł 8 899,00 zł
Telewizor LG OLED55A13LA
4 499,00 zł 3 799,00 zł