Telewizor LG OLED65B13LA

nr kat.: 9999041890
Outlet
Stan: dostateczny
Szczegóły
 • Przekątna ekranu [cal]: 65
 • Matryca: 4K Ultra HD 3840 x 2160
 • Smart TV: TAK
 • WiFi: TAK
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Opis i specyfikacja

lg-oled55b13la
Rozświetl swój świat za pomocą samoświecących pikseli
TELEWIZOR LG OLED to wielka przyjemność z oglądania. Samoświecące piksele są gwarancją niesamowitego obrazu oraz najwyższej klasy designu, a najnowsze technologie to źródło fantastycznej rozrywki. Wszystko, co najlepsze w telewizji, w topowym wydaniu.
Co sprawia że OLED jest wyjątkowy?
Odpowiedzią są „samoświecące piksele”. Jest to technologia niezależnego zaświecania i gaszenia pojedynczych pikseli, co tworzy fundamentalną różnicę w odbiorze tego, co oglądasz. W przeciwieństwie do ograniczonych technologią podświetlenia telewizorów LED, telewizory LG OLED mogą dostarczyć ekstremalnie realistyczny obraz i unikalny wygląd.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
SAMOŚWIECĄCE PIKSELE 100 milionów powodów, dla których kochamy OLED TV
W kwestii jakości obrazu OLED deklasuje technologię LED. OLED to doskonała czerń i wierna paleta barw dzięki milionom samoświecących pikseli, co przekłada się na niepowtarzalne wrażenia wizualne.
Nieskończony kontrast
OLED bije LED na głowę
Krótko mówiąc, kluczem do technologi OLED są miliony samoświecących pikseli, które włączają się i wyłączają niezależnie od siebie. OLED-owa doskonała czerń oraz nieskończony kontrast są na poziomie nieosiągalnym dla telewizorów LED i mini LED, bez względu na to, jak bardzo zaawansowane podświetlenie zostanie w nich użyte.
100% wierność wyświetlanych kolorów
OLED spisuje się na medal
Globalna agencja Intertek działająca w obszarze oceny zgodności, inspekcji towarów, testowania produktów i certyfikacji potwierdziła, że ekrany LG OLED charakteryzują się 100% dokładnością wyświetlanych barw. Kolory widziane na ekranie doskonale odpowiadają tym, z oryginalnego obrazu, a zatem wszystko co oglądasz zgadza się z założeniami twórcy.
* Wierność odwzorowania kolorów jest sprawdzana na 125 próbkach kolorów i wyrażana za pomocą parametru Delta E, którego wartość powinna wynosić ≦2. ** 83-calowy ekran LG OLED otrzyma certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
LG OLED TVNiepowtarzalny widok
Jeśli poszukujesz absolutnie wyjątkowego telewizora, to właśnie go znalazłeś! Telewizor LG OLED to prawdziwe arcydzieło i będzie dokładnie tym, czego od niego oczekujesz. Od wielkiego ekranu kinowego oraz portalu do świata gier, aż po pierwszy rząd miejsc na wszystkich stadionach świata.
Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki.Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki.
Wzornictwo OLED
Telewizory OLED na nowo definiują kanony piękna. Ich niezwykle smukły wygląd zapiera dech w piersiach i sprawia, że Twoje pomieszczenie będzie jeszcze piękniejsze.
Telewizor przedstawiający drzewo emitujące czerwone światło w białym i prosto urządzonym wnętrzu domu.Telewizor przedstawiający drzewo emitujące czerwone światło w białym i prosto urządzonym wnętrzu domu.
Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, mogące pełnić rolę dzieła sztuki w każdym miejscu.Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, mogące pełnić rolę dzieła sztuki w każdym miejscu.
Podstawa Gallery Stand
Zaprojektowana aby się wyróżniać
Prawdziwe dzieła sztuki nie zawsze wiszą na ścianach. Postawa Gallery Stand daje Ci możliwość umiejscowienia telewizora gdzie tylko zechcesz. Dzięki temu możesz zamienić pokój, czy inne dowolne pomieszczenie w prawdziwą galerię sztuki.
*Podstawka Gallery Stand jest sprzedawana osobno.
Kino OLEDNagroda dla najlepszego obrazu wędruje do...
Telewizor LG OLED kojarzy się z niezmienną, godną każdej nagrody jakością oglądanego materiału. Jakość tę potwierdza doskonale wyświetlany obraz. Z idealną czernią i 100% wiernością odwzorowania kolorów filmy wyglądają dokładnie tak, jak chciałby tego ich reżyser.
Logo Netflix i Logo Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka
Dom dla ulubionych treści
Korzystaj z aplikacji Apple TV oraz Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze hity kinowe, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo.
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. **Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych krajach. ***Wymagana subskrypcja Apple TV+. ***Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części w celu porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
Odmieniające doświadczenie telewizyjne
Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu w zależności od warunków otoczenia i gatunku wyświetlanego materiału. W tym samym czasie Dolby Atmos sprawia, że otacza nas wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Ten potężny duet tworzy mieszankę wybuchową, która sprawi, że nie oderwiesz się od swojego prywatnego ekranu kinowego.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Christopher Nolan podczas wywiadu w teatrze
FILMMAKER MODE™
Wizja reżysera staje się faktem
Tryb FILMMAKER MODE™ wyłącza wygładzanie obrazu w ruchu oraz zachowuje oryginalne proporcje, kolory i częstotliwość wyświetlania klatek. Dzięki temu możesz oglądać film w jakości, jaką miał na celu jego reżyser.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro
Postaw na rozrywkę w pełnym wymiarze.
Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. Od tej pory wszystkie swoje ulubione filmy i programy będziesz oglądać w żywszych barwach od początku do końca.
Gry w świecie OLEDTo koniec gry dla konkurencji.
Telewizor LG OLED daje ogromną przewagę nad rywalami dzięki szybkiemu czasowi reakcji, najnowszym rozwiązaniom poprawiającym rozgrywkę oraz 120hz częstotliwości odświeżania. To idealny wyświetlacz do Twojego zestawu, dzięki niemu nie umknie Ci żaden szczegół, nawet najbardziej intensywnej rozgrywki.
Logo NVIDIA G-SYNC, logo AMD FreeSync i logo XBOX SEREIS X ustawione w rzędzie na czarnym tle.
Połączenie sił z liderami branży gier
Współpraca nie do pokonania
LG nieustannie współpracuje z wiodącymi firmami w branży, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia podczas rozrywki.  Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji - zostaliśmy oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Jeśli do tego wszystkiego dodać zdumiewającą jakość obrazu i ultrakrótkie czasy reakcji technologii OLED, nasze telewizory gwarantują najlepsze możliwe wrażenia płynące z każdej gry.
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się logo HDMI, a w prawym dolnym rogu – 1ms Response Time.
Najnowsze gry
Graj na najwyższych ustawieniach.
Telewizory LG OLED odznaczają się czasem reakcji 1 ms, a obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Te funkcje umożliwiają oglądanie dynamicznej treści w wysokich rozdzielczościach oraz zapewniają płynną synchronizację grafiki, która daje realistyczne wrażenia i zwiększa szansę na odniesienie zwycięstwa.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny oddający strzały na terenie miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG OLED regulujący ustawienia gry.
Udoskonalacz gier
Nadzwyczajny poziom optymalizacji
Game Optimizer to funkcja optymalizacji gier zawierająca wszystkie ustawienia w jednym miejscu. Potrafi automatycznie zmienić parametry obrazu w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu, bez względu na rodzaj włączonej gry. Ponadto możesz korzystać z opcji włączania i wyłączania technologii NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync, aby uzyskać wyraźniejszy i płynniejszy obraz w swoich ulubionych tytułach bez opóźnień, zacinania i efektu rozrywania.
Sport w rytmie OLEDTelewizor z najwyższej ligi
Telewizor LG OLED przenosi Cię w sam środek sportowej akcji. Szybka akcja oraz świetna płynność obrazu dostarczają wrażeń na niespotykanym dotychczas poziomie – właśnie otrzymałeś bilet na najlepsze miejsce do śledzenia sportowych zmagań.
Scena z meczu piłkarskiego podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis LCD/LED, a w prawym dolnym rogu – logo LG OLED.
OLED Motion
Niespotykana jakość obrazu w ruchu.
Zaawansowana technologia prezentacji ruchu ogranicza rozmazanie, zapewniając doskonale płynny i wyraźny obraz. Dostrzeż każdy błyskawiczny i subtelny ruch w trakcie dynamicznych rozgrywek sportowych.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym pojawia się powiadomienie sportowe
Sportowy alarm
Nie przegap rozgrywek ulubionych drużyn
Dzięki funkcji Sports Alert będziesz otrzymywać powiadomienia przed, w trakcie i po zakończeniu meczu. Obawy o przegapienie spotkania ulubionej drużyny można odłożyć na bok, nawet oglądając coś zupełnie innego.
* Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth
Czysta przewaga
Wygodne połączenie Bluetooth z głośnikami pozwala na uzyskanie efektu przestrzennego. Dźwięk jest bogatszy i bardziej realistyczny, przez co możesz przenieść się w samo centrum wielkich wydarzeń.
* Głośniki sprzedawane osobno.
Procesor α7 Gen4 AI 4K
Mózg, który powali Cię na kolana
Kluczowym elementem każdego telewizora LG OLED z linii 2021 jest jego procesor. W serii OLED B1 jest to szybki procesor α7 Gen4 AI. Ten rewolucyjny układ wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Zmiana obrazu i dźwięku odbywa się automatycznie, więc każdy fragment oglądanej treści jest na spektakularnym poziomie.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
To jest film o funkcji AI Picture.Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby go odtworzyć. Film w języku angielskim.
AI Picture
Profesjonalizm w każdym calu
Algorytm głębokiego uczenia, powstały na podstawie gigantycznej bazy danych zawierającej ponad milion punktów danych, rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu. Nowa funkcja Scene Detection analizuje rodzaj wyświetlanej sceny i odpowiednio dostosowuje ustawienia ekranu.
*Funkcja AI Picture nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT.
To jest film o funkcji AI Sound.Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby go odtworzyć. Film w języku angielskim.
AI Sound
Dźwięk w mistrzowskiej formie
Procesor wytrenowany na podstawie ponad 17 milionów punktów danych dźwiękowych identyfikuje głosy, efekty i częstotliwości w celu optymalizacji dźwięku pod kątem określonego gatunku i zapewnienia jeszcze intensywniejsze wrażenia. Nowa funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje stały poziom natężenia głosu w każdej odtwarzanej treści.
LG OLEDPatrzymy z szerszej perspektywy
Telewizory LG OLED zostawiają w tyle telewizory LED pod względem bezpieczeństwa dla użytkownika i środowiska. Samoświecące piksele są rozwiązaniem bardziej komfortowym dla oczu, zwłaszcza podczas długiego oglądania. Panele LG OLED zostały uznane za produkt ekologiczny przez wzgląd na zmniejszone ryzyko emisji szkodliwych substancji.
Ekran komfortowy dla oczu
Telewizor bezpieczny dla Twojego wzroku
Telewizory LG OLED posiadają certyfikat potwierdzający brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego, szkodliwego dla oczu światła. To duża różnica w porównaniu do telewizorów LED, które potrafią migotać i emitować dużą ilość niebieskiego światła. Możesz więc usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się wspaniałym widokiem.
* Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Migotanie może się pojawić po aktywowaniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro. ** Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat "Eye Comfort Display".
Dbanie o środowisko leży w naszej naturze.
Telewizory LG OLED są oficjalnie milsze dla planety. W porównaniu z telewizorami LED są bezpieczniejsze, ponieważ nie mają podświetlenia, do ich produkcji zużywa się mniej plastiku, wykorzystują mniej niebezpiecznych materiałów oraz stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu.
Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
*Telewizory i ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność. **Aktualnie certyfikat mają tylko modele C1 i G1. ***Modele Z1, B1 i C1 uzyskają certyfikat w późniejszym czasie.
Sztuczna inteligencja ThinQ AI
Myślisz, że poznałeś już wszystkie zalety technologii smart? Spójrz na to
Technologia LG ThinQ sprawi, że wyciśniesz maksimum z Twojego telewizora. Wybierz ulubionego asystenta głosowego i steruj LG OLED za pomocą komend głosowych oraz korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest wygodniejszy i pozwala na jeszcze większą kontrolę.
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran domowy ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran główny
Witaj w swoim nowym domu.
Koniec z nieustannym szukaniem nowych lub starych ulubionych treści. Na nowym ekranie głównym wszystko godne zobaczenia jest zaprezentowane w wygodnej formie w jednym miejscu. Wybieraj spośród propozycji wybranych na podstawie obejrzanych wcześniej treści, szybko przeglądaj historię oglądania, oglądaj różne rodzaje treści i bezproblemowo steruj połączonymi urządzeniami.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju. **Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Podstawowe funkcje pilota Magic ukazane na piktogramie
Nowy Pilot Magic
Twoja magiczna różdżka
Nowy pilot Magic przeszedł niemałą przemianę. Charakteryzuje się poręczną i ergonomiczną konstrukcją oraz systemem wskazywania, który jeszcze bardziej przyspiesza wyszukiwanie. Wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do najpotrzebniejszych treści. Dodano także nową funkcję Magic Tap, za pomocą której szybko i w prosty sposób podłączysz swój telefon z telewizorem.
Ta karta opisuje polecenia głosowe. Logo LG ThinQ AI, logo Hey Google i logo Amazon Alexa.
Sterowanie głosem
Twoje centrum wygody
LG ThinQ rozpoznaje głos, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT*. Teraz możesz sterować swoim telewizorem LG OLED jeszcze szybciej.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. **Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji. ***Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju
To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.
Umieszczanie telewizorów w prawdziwej skali w przestrzeni wirtualnej.
Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.
Wirtualny podgląd w rzeczywistej skali Przestrzeń i telewizory
TV-OLED-G1-19-Only-Color-DesktopTV-OLED-G1-19-Only-Color-Mobile
*Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

  Techniczne

 • Typ telewizora
  OLED
 • Smart TV
  TAK
 • Matryca
  4K Ultra HD 3840 x 2160
 • Panel
  OLED 4K
 • Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej
  TAK

  Obraz

 • Przekątna ekranu [cal]
  65
 • Przekątna ekranu [cm]
  164
 • Format ekranu
  16:9
 • Format HD
  4K Ultra HD
 • Rozdzielczość
  3840 x 2160
 • HDR (High Dynamic Range)
  Cinema HDR
  HDR10 Pro HLG
 • Optymalizacja obrazu
  TruMotion 120 Hz
 • Zastosowane technologie
  AI Picture - Face Enhancing AI Upscaling
  AMD FreeSync Premium Certyfikat potwierdzający brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu Dolby Vision IQ (4K/2K) HDR Dynamic Tone Mapping HEVC (4K@120p, 10bit) HFR (4K/2K) Miliard kolorów NVIDIA G-SYNC
  OLED Motion Pro Perfect Black
  Perfect Color Perfect Viewing Angle Pixel Dimming
  Rekomendacja Xbox Series X Ultra Luminance Pro VP9 (4K@60p, 10bit) α7 Gen4 Processor 4K 4K Upscaler 100% wierność odtwarzania kolorów

  Dźwięk

 • Rodzaj głośników
  Down Firing
 • System dźwięku
  2.2
 • Moc głośników [W]
  40
 • Dekodery dźwięku
  Dolby Atmos
 • Funkcje dźwięku
  AI Sound Pro
  Auto Volume Leveling
  Bluetooth Surround Ready
  Clear Voice
  Inteligentne dopasowanie dźwięku do pomieszczenia Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia LG Synchronizacja Dźwięku

  Tuner

 • Tuner cyfrowy
  DVB-C
  DVB-S2
  DVB-T
  DVB-T2
 • Standard kodowania
  H.265/HEVC (gotowy na nowy standard nadawania 2022)

  Funkcje

 • Konfiguracja i obsługa
  Algorytm głębokiego uczenia AI Picture
  Automatyczna kalibracja Blokada niebezpiecznych stron internetowych Inteligentna platforma LG ThinQ Inteligentne rekomendacje Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Inteligentny dom (AI Home) Kompatybilny z Alexa
  Optymalizator gier
  Panel domowy Pilot Magic Remote
  Szybki dostęp Uniwersalna kontrola Włączanie TV poprzez Wi-Fi Włączanie TV telefonem Wyszukiwanie głosowe Wyszukiwanie powiązanych treści Zamiana mowy na tekst Zgodny z Google Assistant
 • System operacyjny
  webOS Smart TV
 • Funkcje sieciowe
  Aplikacje ThinQ Apple TV Łączenie z telefonem Netflix
  Przeglądarka internetowa Sklep LG Udostępnianie ekranu telefonu
 • Funkcje obrazu
  Automatyczny wybór trybu obrazu do treści: Dolby HDR FILMMAKER MODE
  Inteligentna kontrola jasności Poprawa obrazu: Image Enhancing Tryb HGiG
  9 trybów (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)
 • Odtwarzanie plików multimedialnych
  Tak (USB)
 • Nagrywanie na USB
  TAK
 • Teletekst
  TAK
 • Pamięć stron teletekstu
  2000
 • Pozostałe funkcje
  EPG
  Odtwarzanie VR 360° Sports Alert
  Time Shift

  Komunikacja

 • HDMI
  TAK
 • Ilość złącz HDMI
  4
 • Standard HDMI
  2 x 2.0 2 x 2.1
 • USB
  TAK
 • Ilość złącz USB
  3
 • WiFi
  TAK
 • Ethernet-LAN (RJ-45)
  TAK
 • Wyjście cyfrowe audio
  Optyczne
 • Wyjście słuchawkowe
  TAK
 • Common Interface
  CI+ (1.4)
 • Dodatkowe cechy
  AirPlay 2
  Apple HomeKit Bluetooth 5.0 eARC Optymalizacja do gier (VRR/ALLM) SimpLink

  Zużycie energii

 • Klasa energetyczna tryb SDR (EU 2017/1369)
  G
 • Zużycie energii tryb SDR (kWh/1000h)
  122
 • Koszt zużycia prądu w trybie SDR
  122 kWh = 76.86 PLN
 • Klasa energetyczna tryb HDR
  G
 • Zużycie energii tryb HDR (kWh/1000h)
  235
 • Rodzaj zasilania
  AC 100-240 V; 50/60 Hz
 • Tryb oszczędzania energii (eco)
  Tak
 • Czujnik oświetlenia
  Tak

  Fizyczne

 • Konstrukcja
  Dopasowany do podstawy Gallery Stand Montaż ścienny Podstawa
 • Wysokość z podstawą [cm]
  86.9
 • Szerokość z podstawą [cm]
  144.9
 • Głębokość z podstawą [cm]
  24.6
 • Waga z podstawą [kg]
  25
 • Wysokość bez podstawy [cm]
  83
 • Szerokość bez podstawy [cm]
  144.9
 • Głębokość bez podstawy [cm]
  4.69
 • Waga bez podstawy [kg]
  24
 • Montaż ścienny - standard VESA [mm]
  300 x 200

  Ogólne

 • Model na rok
  2021
 • Kolor
  Czarno-grafitowy
 • Załączone wyposażenie
  Baterie do pilota Pilot Magic Remote
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)