MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E

nr kat.: 9999066148
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ1000E
  • Przekątna ekranu [cal]: 65
  • Matryca: 4K Ultra HD 3840 x 2160
  • Smart TV: TAK
  • HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision , HDR10 , HDR10+ , HLG , HLG Photo
  • Moc głośników [W]: 30
  • WiFi: TAK
  • Tuner cyfrowy: DVB-C , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Telewizor
OLED TX - 65HZ1000E
Najwyższa jakość
w eleganckim wydaniu
Nowy telewizor OLED HZ1000 4K to odpowiedź na najbardziej wygórowane oczekiwania. Precyzyjne odwzorowanie detali oraz barw – w tym głębokiej, doskonałej czerni – pozwoli Ci wejść w  akcję całym sobą. Za szeroki zakres dynamiki w kolejnych scenach odpowiadają nowoczesne technologie Dolby Vision™ IQ i HDR10+. Tryb filmowca sprawi zaś, że zobaczysz obraz oczami najwybitniejszych reżyserów.
Hollywoodzka
jakość
Wzorce czerpiemy od najlepszych – dlatego dostajesz obraz skalibrowany z wymogami wybitnych studiów filmowych z Hollywoodu. Dzięki temu wszystkie sceny oglądasz dokładnie w taki sposób, jak chcieli to przedstawić ich twórcy.
Niezawodny
procesor HCX Pro
Po wielu latach badań nad możliwie najlepszym procesorem stworzyliśmy technologię HCX Pro. Odpowiada ona za błyskawiczną analizę barw, kontrastów i wyrazistości materiału, co przekłada się na najwyższą jakość obrazu.
Mistrzowski
wyświetlacz
Nowoczesną technologię wyświetlacza OLED wzbogaciliśmy o dodatkowe usprawnienia – i tak otrzymaliśmy Master HDR OLED. Łączy on w sobie wiedzę najwybitniejszych specjalistów z Hollywood, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia wizualne.
Format
HDR10+
Dynamiczne przetwarzanie danych jest potrzebne do tego, aby każda scena była zoptymalizowana w możliwie jak najwyższym stopniu. W telewizorze z HDR10+ zobaczysz obraz o idealnej ostrości, kontraście i odwzorowaniu kolorów.
Inteligencja wrodzona
– Dolby Vision™ IQ
Jeśli technologia HDR to dla Ciebie za mało – Dolby Vision IQ przenosi obrazowanie na zupełnie nowy, wyższy poziom. Nowoczesny czujnik światła rozproszonego telewizora odtworzy wszystkie szczegóły z niezawodną precyzją – w każdych warunkach!
Dźwięk
Dolby Atmos
Pragniesz doświadczyć wrażeń akustycznych jak przed wielkim ekranem? Właśnie po to stworzono format Dolby Atmos, który zachwyci Cię głębią dźwięków i precyzją odtworzenia każdego ich niuansu.
TRYB FILMMAKER MODE™
Wraz z najsłynniejszymi reżyserami świata opracowaliśmy specjalny tryb filmowca. Wystarczy tylko kliknąć – i przeniesiesz się do świata obrazów, których kolorystyka, proporcje czy płynność ruchu w pełni odpowiadają zamysłom twórców.
OTRZYMANE WYRÓŻNIENIA
Tryb skalibrowany
Netflixa
Wiemy, co lubisz! Dzięki Netflix Calibrated Mode gwarantujemy studyjną jakość masteringu w zaciszu domowym. Seriale w 4K nie pozwolą Ci uronić najmniejszego szczegółu z nawet najbardziej wartkiej akcji!
Telewizory
polecane przez Netflixa
Aby zyskać logo „Telewizor polecany przez Netflixa”, trzeba naprawdę się postarać! Zadbaliśmy więc o najwyższe parametry naszego sprzętu typu „smart TV” i dzięki temu przeszliśmy szereg rygorystycznych testów. Dlatego właśnie wraz z Netflixem możemy zapewnić, że ten telewizor da Ci dostęp do doskonałej jakości materiałów w serwisie, jak również pozwoli na łatwą obsługę aplikacji i możliwość skorzystania z szeregu funkcji podnoszących komfort użytkowania.

Zastosowane technologie

OLED OLED

4K Ultra HD 4K Ultra HD

DVB-C DVB-C

DVB-S2 DVB-S2

DVB-T DVB-T

DVB-T2 DVB-T2

TAK TAK

TAK TAK

TAK TAK

Bluetooth Bluetooth