MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E

nr kat.: 9999712905
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
Telewizor PANASONIC TX-65HZ2000E
  • Przekątna ekranu [cal]: 65
  • Matryca: 4K Ultra HD 3840 x 2160
  • Smart TV: TAK
  • HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision , HDR10 , HDR10+ , HLG , HLG Photo , Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
  • Moc głośników [W]: 140
  • WiFi: TAK
  • Tuner cyfrowy: DVB-C , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Telewizor
OLED TX - 65HZ2000E
Seans kinowy
w Twoim domu
Nowa seria Z2000 to crème de la crème kina domowego. Nasze wielokrotnie nagradzane modele smart TV potraktowaliśmy jako punkt wyjścia, aby stworzyć unikalne rozwiązanie na miarę trzeciej dekady XXI wieku. Do zaprojektowania Panasonic TX-65HZ2000E przyłożyli rękę najwięksi twórcy sukcesów hollywoodzkich produkcji, co wraz z technologiami: OLED HDR, Dolby Vision IQ, HDR10+ i HCX Pro zaowocowało idealnym odwzorowaniem obrazu. Kolory, kontrasty i detale jeszcze nigdy nie były tak realistyczne, a dźwięk 360° Soundscape Pro zapewnia Ci wrażenia jak podczas seansu w multipleksie – i to bez konieczności wspomagania się soundbarem czy wzmacniaczem.
Hollywoodzka
jakość obrazu
Telewizor OLED TX-65HZ2000E to 100% kina w kinie. Skalibrowany przez znanego kolorystę z Hollywood Stefana Sonnenfelda, daje Ci pewność, że oglądasz filmy w takiej jakości, jaka była zamysłem ich twórców. Bo z X muzą nie warto chodzić na kompromisy.
Inteligentny procesor
HCX Pro
Sercem urządzenia jest nasz najbardziej zaawansowany i wydajny procesor obrazu HCX Pro, który błyskawicznie analizuje barwy, kontrasty i wyrazistości, aby za każdym razem wyświetlać Ci idealnie odwzorowane kolory i detale.
Panel
Master
OLED HDR
Poznaj doskonale jasny obraz HDR! Dzięki specjalnemu panelowi Professional Edition od Panasonic możesz cieszyć się tak czystymi kolorami, jak lubisz.
HDR10+ – realistyczne
kolory, na które
zawsze czekałeś
Dzięki zastosowanej technologii HDR10+, która optymalizuje poziom jasności w każdej scenie, OLED TX-65HZ2000E zapewnia Ci idealne kolory, ostrość i kontrast. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia wizualne... i na to, że nie będziesz już chciał innego ekranu!
Inteligentna technologia
Dolby Vision
Aby wycisnąć z obrazu jeszcze więcej, dołożyliśmy wisienkę na torcie – technologia Dolby Vision IQ wykorzystuje zaawansowany czujnik światła rozproszonego telewizora, dzięki czemu dokładnie zobaczysz każdy szczegół nawet w zmiennych warunkach oświetleniowych.
360° Soundscape Pro
– moc kinowego dźwięku
Pozwól dźwiękom otoczyć się ze wszystkich stron. Dzięki wbudowanym głośnikom z funkcją Dolby Atmos®, skierowanym do góry i do przodu, oraz dźwiękowi w jakości Hi-Fi nie potrzebujesz już wzmacniacza jak do zwykłego kina domowego.
ZOBACZ FILM OCZAMI REŻYSERA
Uruchamiany jednym kliknięciem Filmmaker Mode™ to tryb stworzony we współpracy z najsłynniejszymi postaciami świata kinematografii. Oglądaj filmy w wersji iście mistrzowskiej – w 100% zgodne z wizją twórcy.
OTRZYMANE WYRÓŻNIENIA
Netflix
Calibrated Mode
Serial też może być arcydziełem, dlatego zasługuje na studyjną jakość obrazu. Binge watching jeszcze nigdy nie był taką ucztą dla oczu! Teraz swoje ulubione tytuły na Netfliksie możesz oglądać w jakości 4K.
Netflix
poleca!
Gwarancją tego, że oglądasz materiał w najlepszej jakości, jest rekomendacja samego Netflixa. Tytułem Telewizory polecane przez Netflixa są wyróżniane smart TV zapewniające podwyższoną wydajność, łatwiejszy dostęp do aplikacji i nowe funkcje podnoszące komfort użytkowania.