Wieża YAMAHA MCR-750 Srebrno Czarna

nr kat.: 39133

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
5 na 5

Kupiłem ten sprzęt. Przed kupnem miałem dylemat odnośnie długiego czasu uruchamiania się sprzętu oraz głośników - jak wyczytałem nie grają zbyt dobrze. Po kupnie muszę przyznać, że sprzęt uruchamia się około 20 sekund. CO do głośników to nie jestem audiofilem, dźwięk z nich jak dla mnie jest super. W zestawie kable głośnikowe są faktycznie marnej jakości - opłaca się zainwestować od razu w jakieś solidniejsze przewody.

Jedna dosyć uciążliwą sprawą jest dosyć głośna praca po włożeniu płyty. Nie wiem czy dźwięk dochodzi z napędu czy z wentylatora ale jest o drobinę za głośny jak na tej klasy sprzęt. Poza tym sprzęt spełnia moje oczekiwania, od 755 różni się tylko i wyłącznie głośnikami. Po aktualizacji oprogramowania mamy dostęp do nowych opcji jakimi jest np. radio internetowe.

Dla tych którzy nie chcą stawiać sobie wielkich kolumn lub po prostu nie mają na to miejsca ta mini wieża jest w sam raz.

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
RTV instalacja- umów wizytę po odebraniu produktu

RTV instalacja- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Wieża YAMAHA MCR-750 Srebrno Czarna ×
Wieża YAMAHA MCR-750 Srebrno Czarna

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]