Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt!

Media Markt rozpoczyna sezon na wyprzedaże! Już w piątek, 21 czerwca, w Media Markt rozpoczyna się Wielka Wyprzedaż, w trakcie której będzie można kupić pełnowartościowy sprzęt w wyjątkowo niskich cenach.

 

Wielka Wyprzedaż w Media Markt potrwa od 21 do 30 czerwca. „Oferta produktów objętych akcją będzie dostępna nie tylko we wszystkich stacjonarnych sklepach  sieci, ale także w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl. Zamówione online produkty będzie można odebrać tylko w sklepie stacjonarnym. Wyprzedaż w internecie nie obejmuje dostawy towaru” – powiedział Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu Media Markt..

 

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:

 
  • telewizor LG LED 32” w cenie 899,-zł (taniej o 250 zł),
  • telewizor Sharp LED 46” w cenie 2 199,- zł (taniej o 200 zł),
  • pralka Indesit 1000 obr./min w cenie 799,- zł (taniej o 200 zł),
  • notebook HP w cenie 949,- zł (taniej o 250 zł),
  • lustrzanka Nikon w cenie 1999,- zł + karta podarunkowa o wartości 500 zł),
  • kino domowe Sony w cenie 999,- zł (taniej o 400 zł),
  • Telefon Samsung GALAXY S III w cenie 1399,- (taniej o 200 zł).
 

Poza ofertą ogólnopolską, w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. Wszystkie produkty dostępne w wyprzedaży są pełnowartościowe i objęte gwarancją producenta. Podczas akcji istnieje także możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów.

 

powrót

pixel