Saszan na premierze debiutanckiej płyty w Media Markt!

Już 16 września Saszan spotka się z fanami na premierze swojego pierwszego albumu zatytułowanego “RSP”. Wielbiciele artystki, którzy pojawią się tego dnia o godz. 18.00 w Media Markt w Galerii Łódzkiej będą mieli okazję dowiedzieć się jakie historie wiążą się z powstawaniem płyty, a także otrzymać autograf młodej gwiazdy.

Debiutancki krążek Saszan to wybuchowa mieszanka popu, elementów reggae i elektroniki. 20-letnia wokalistka i blogerka zdobyła popularność udostępniając swoje kompozycje w internecie, a longplay „RSP” jest zwieńczeniem jej dotychczasowych osiągnięć. Autorem wszystkich tekstów jest sama Saszan, a muzyka do nich powstała przy współpracy z producentem Marco. Na albumie znalazły się największe przeboje piosenkarki: \"Świat Jest Nasz\", \"Wybrałam\" czy \"Proste Słowa\".

Ten album jest taki, jaki chciałam. Teksty i duża część muzyki są mojego autorstwa, dlatego bardzo utożsamiam się z tym materiałem i mam nadzieję, że moi fani będą czuć podobne emocje, jakie miałam ja komponując \"RSP\" – mówi Saszan.

Podczas spotkania w Media Markt w Galerii Łódzkiej wielbiciele Saszan będą mogli kupić płytę w promocyjnej cenie 34,99 zł, a także przy okazji uzyskać autograf artystki.

O Saszan

Saszan, prywatnie Roksana Pindor, 20 lat: „śpiewam, youtuberuję, od czasu do czasu bloguję J” – mówi o sobie Saszan. W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać tam swoje covery. Mimo, że były nagrywane amatorsko, znalazły grono zwolenników w serwisie Twitter i takie były początki jej internetowej popularności. Fanpage (facebook) Saszan błyskawicznie zdobywał fanów,  podobnie stało się na kolejnym portalu - ask.fm. 150 tys. fanów na Facebooku, ponad 70 tys. na Twitterze, 50 tys. obserwujących na Instagramie sprawiło, że Saszan znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych Polek w internecie. Jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich piosenek na swojej debiutanckiej płycie \"RSP\" (premiera 16. września). 

powrót