Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Saszan spotka się z fanami w sklepach Media Markt!

Media Markt przygotował niespodziankę dla fanów młodej artystki Saszan. Wystarczy odwiedzić wybrane sklepy sieci, żeby osobiście poznać jedną z najbardziej popularnych gwiazdy polskiego Internetu. Już w lutym i marcu wokalistka będzie promowała swoją debiutancką płytę „RSP” w marketach w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie oraz Kielcach.

Młoda wokalistka i blogerka o płomienno-czerwonych włosach zdobyła popularność w 2013 roku, kiedy za namową znajomych udostępniła swoje utwory w Internecie. Pod koniec tego samego roku Saszan podpisała umowę z wytwórnią muzyczną My Music, a już
we wrześniu 2014 roku premierę miał jej debiutancki album „RSP”. Autorką teksów do wszystkich utworów na krążku jest sama Saszan. Muzyka, będąca połączeniem popu i elektroniki, powstała we współpracy z producentem Marco. Wydawnictwo promowały dwa single – „Świat Jest Nasz” i „Wybrałam”.

Media Markt to wyjątkowe miejsce dla wielbicieli muzyki. W sklepach sieci można nie tylko kupić najnowsze wydawnictwa muzyczne, ale również osobiście poznać swoich idoli!  Już w lutym i marcu na spotkanie z fanami zaprasza Saszan. W zeszłym roku wokalistka podpisywała debiutancką płytę w Galerii Łódzkiej, teraz zawsze od godz. 17.00 spotka się ze swoimi fanami w kolejnych sześciu miastach:
•    16 lutego –  Media Markt Poznań, CH King Cross
•    17 lutego – Media Markt Szczecin, CH Atrium Molo
•    18 lutego – Media Markt Gdańsk, CH Oliwa
•    2 marca – Media Markt Białystok, CH Atrium Biała
•    3 marca – Media Markt Lublin, ul. Tomasza Zana 31
•    4 marca – Media Markt Kielce, ul. Radomska 8
Fani odwiedzający wskazane sklepy Media Markt, będą mogli nabyć debiutancki krążek artystki, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Saszan.


O Saszan

Saszan, prywatnie Roksana Pindor, 20 lat: „Śpiewam, youtuberuję, od czasu do czasu bloguję :-) – mówi o sobie Saszan.
W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać tam swoje covery. Mimo, że były nagrywane amatorsko, znalazły grono zwolenników w serwisie Twitter i takie były początki jej internetowej popularności. Fanpage (facebook) Saszan błyskawicznie zdobywał fanów,  podobnie stało się na kolejnym portalu - ask.fm. 150 tys. fanów na Facebooku, ponad 70 tys. na Twitterze, 50 tys. obserwujących na Instagramie sprawiło, że Saszan znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych Polek w internecie.
Jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich piosenek na swojej debiutanckiej płycie \"RSP\" (premiera 16. września).


powrót

pixel