Saturn podkręca tempo na 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim!

16 października 2016 roku odbędzie się 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Podobnie jak w poprzedniej edycji imprezy, meta zlokalizowana będzie w TAURON Arenie Kraków! Trasa biegu prowadzi wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa. Na chwilę obecną na liście startowej widnieje przeszło 8100 osób, a ponad 6500 z nich ma już nadane numery.

Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego! Z ogromną radością i dumą wspieramy wszystkich uczestników tego biegu. Dlatego też przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe atrakcje, a do pakietu startowego dodaliśmy rękawki, uznane przez serwis Polska Biega za gadżet roku 2015!

Halfworny są niesamowicie praktyczne i na pewno wykorzystacie je podczas treningów. Będzie chłodno, ale nie na tyle, żeby biegać w bluzie – założycie rękawki. Nagle zerwie się zimny wiatr – nasz gadżet pomoże Wam utrzymać temperaturę ciała! Pogoda i temperatura zmieni się i będzie idealna do biegania? Ściągniecie je jednym ruchem, nie zwalniając tempa i schowacie do kieszeni. Macie tatuaże na rękach i nie chcecie ich przypiec na słońcu? Nie ma problemu. Rękawki są znacznie wygodniejsze niż bluza, która po pewnym czasie jedynie przeszkadza.

Rękawki sprawiają, że biega się wygodnie, a wygląda jeszcze lepiej! To jednak nie wszystko – dzięki nim będziecie mieli okazję wygrać zegarki Garmin Fenix 3! Wystarczy, że podczas biegu założycie nasz gadżet, a na krakowskim Rynku Głównym wypatrzycie naszego reportera i pokażecie mu eksplozję pozytywnego szaleństwa i energii! Im więcej entuzjazmu, szczęścia i radości pokażecie na zdjęciach, tym większa szansa na wygranie jednej z nagród!

Chcecie pobiec w tym biegu? Śledźcie nasz profil w serwisie Facebook, na którym już niebawem ogłosimy konkurs, w którym będziecie mogli zgarnąć pakiety startowe.

Do biegu, gotowi, Saturn! :) 

powrót