Siedlce z Media Markt

Jesienią br. Siedle wzbogacą się o nowoczesny sklep popularnej sieci Media Markt. Specjalistyczny market zaoferuje największy w mieście wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura. Klienci znajdą tu również najnowsze technologie mobilne służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie.
 
Trwają przygotowania do otwarcia sklepu Media Markt w Siedlcach, który we wrześniu br. zostanie uruchomiony w handlowej części miasta, przy ul. Brzeskiej 126. Nowy sklep będzie pierwszym punktem sieci w mieście i siódmym w województwie mazowieckim. 

Żeby ułatwić klientom dostęp do naszych marketów, od początku roku 2015 otwieramy sklepy Media Markt również w miastach średniej wielkości. Już wkrótce również mieszkańcom Siedlec zaoferujemy pełen zakres asortymentowy oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Nowy sklep Media Markt będzie także znakomitym rozwiąniem dla klientów zamawiających online, a pragnących odebrać towar osobiście w markecie. - powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska. Wierzymy, że nowy sklep spotka się z pozytywnymi opiniami i stanie się centrum technologicznym regionu.

Na powierzchni 1600 m2 klienci znajdą największy w mieście wybór urządzeń oraz akcesoriów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej:  sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentu AGD. Również konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie, znajdą tu pełen zakres urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Ofertę sklepu uzupełnią produkty zapewniające realizację pasji i ciekawe spędzanie wolnego czasu - sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy oraz produkty z zakresu tzw. elektroniki sportowej,  jak pulsometry, zegarki smart i nawigacje. 


O obsługę i komfort klientów Media Markt w Siedlcach zadba 25 przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią i zaprezentują możliwości techniczne urządzeń oraz pomogą wybrać produkt dopasowany do potrzeb i stylu życia kupujących. 


powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]