Słuchawki Sony True Wireless – fantastyczny dźwięk bez hałasu z zewnątrz i bez przewodów

Potrzeba posiadania dobrej jakości słuchawek jest teraz silniejsza niż wcześniej. Po tym, jak przekonaliśmy się do inwestowania dużych pieniędzy w nowoczesne smartfony czy zegarki, przyszedł czas na audio. Rozpowszechnienie się aplikacji i usług streamingowych sprawiło, że muzyka jest na wyciągnięcie ręki. Jednak aby w pełni cieszyć się ulubionymi utworami, potrzebna jest także odpowiednia jakość dźwięku. Jaki sprzęt może to zagwarantować? Na pewno warto wziąć pod uwagę nowe słuchawki Sony. 

Słuchawki bezprzewodowe douszne SONY WF-1000XM3 to model bezprzewodowy, wykorzystujący do łączności technologię Bluetooth. Mały przetwornik akustyczny znajdujący się we wnętrzu słuchawek zapewnia czysty dźwięk. Bezprzewodowe ładowanie odbywa się po umieszczeniu słuchawek w etui. Dzięki funkcji szybkiego ładowania, wystarczy 10 minut, aby bateria starczyła na 1,5 godziny słuchania muzyki.


Czym słuchawki Sony True Wireless różnią się o innych?


Przede wszystkim, należy podkreślić, że to sprzęt, który pozwoli bez reszty oddać się ulubionej muzyce. Doskonale sprawdza się technologia Dual Noise Sensor wykorzystująca dwa mikrofony na powierzchni słuchawek: jeden skierowany do przodu i jeden do tyłu. Informacje o zewnętrznych dźwiękach trafiają do procesora HD QN1e, który precyzyjnie generuje odwróconą falę dźwiękową, tłumiąc odgłosy tła. Do zalet tego procesora należy nie tylko skuteczniejsza eliminacja hałasów w niemal wszystkich pasmach częstotliwości, lecz także mniejsze zużycie energii

Funkcja inteligentnego słuchania kontrolowana za pomocą ustawień Adaptive Sound Control automatycznie wykrywa Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i odpowiednio dostosowuje ustawienia dźwięków otoczenia. Istnieje możliwość dostosowania słuchawek do preferencji dzięki aplikacji Sony I Headphones Connect.Jeśli nie mamy potrzeby, aby całkowicie odciąć się od otoczenia, bo na przykład słuchamy też komunikatów na dworcu, wystarczy przestawić słuchawki na działanie w trybie normalnym. Sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy przyłożyć palec do panelu dotykowego na lewej słuchawce. Urządzenie natychmiast zmniejszy głośność i przestanie tłumić dźwięki z zewnątrz, pozwalając usłyszeć co dzieje się wokół. Ciekawą nowością jest także funkcja wykrywania noszenia: automatycznie wstrzymuje ona odtwarzanie muzyki po wyjęciu z ucha jednej ze słuchawek, a wznawia je po włożeniu słuchawki.


Czy słuchawki True Wireless są wygodne?


W przypadku bezprzewodowych słuchawek, pozbawionych pałąka czy innej zwartek konstrukcji, zawsze może pojawić się obawa czy nie wypadną z uszu.  Na szczęście to nam nie grozi. Twórcy poświęcili szczególną uwagę wygodzie i stabilności ich noszenia. Konstrukcja ergonomic tri-hold sprawia, że włożone do uszu słuchawki mają trzy punkty mocowania, co zapobiega ich wysuwaniu się. Do stabilnego trzymania się wkładek w uszach przyczynia się również duża przyczepność gumowej powierzchni. Użytkownicy mają do wyboru 4 rozmiary wkładek hybrydowych oraz 3 rozmiary wkładek Triple Comfort. Można zatem idealnie dopasować wszystko do swoich potrzeb. 

Dobra słuchawki to takie, które potrafią pracować bardzo dyskretnie. Jeśli mając założone słuchawki mamy wrażenie, że muzyka z telefonu trafia wprost do naszych uszu, bez żadnych zakłóceń i niedogodności, to znaczy, że sprzęt doskonale spełnia swoje zadanie. Tak jest właśnie w przypadku najnowocześniejszych modeli wyposażonych w przydatne technologie.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB >