Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Smartfon na raty w MediaMarkt - jak załatwić formalności?

Ceny flagowych smartfonów są na tyle wysokie, że nie zawsze można sobie pozwolić na tak duży jednorazowy wydatek. Chcąc mieć dobry telefon, możemy albo wybierać z oferty operatora telefonii komórkowej, albo zdecydować się za zakup na raty w sklepie internetowym z elektroniką. To drugie rozwiązanie oznacza więcej elastyczności. Operatorzy zazwyczaj oferują bardzo ograniczony wybór modeli, a kupując na raty w sklepie, wybieramy z pełnej oferty.


Co warto wiedzieć, kupując smartfon na raty?


Zakup lepszego telefonu to większy komfort i wygoda, a często także inwestycja. Osoby odpowiedzialne za komunikację w social media, pracujące zdalnie czy prowadzącej blogi, z pewnością docenią lepszy telefon i dzięki niemu będą lepiej wykonywać swoje obowiązki. To przede wszystkim dzięki możliwościom, jakie zapewniają zaawansowane kamery w smartfonach najnowszej generacji. Wiadomo, że to w dużej mierze właśnie aparat fotograficzny oraz jakość wyświetlacza wpływają na wartość sprzętu. Zakup mocniejszego smartfona sprawi też, że dłużej będzie nam służył. Wybranie bardzo taniego urządzenia, które już w dniu zakupu jest przestarzałe, to tylko pozorna oszczędność, bo w rzeczywistości bardzo szybko trzeba będzie myśleć o kolejnym telefonie.Kredyt na zakup telefonu można wziąć łatwo, bez wychodzenia z domu. Aby sprawnie przeprowadzić proces zakupu, należy wykonać następujące kroki:

  • wybrać wymarzony telefon i złożyć wniosek kredytowy online – wniosek jest przesyłany do banku i analizowany przez pracowników
  • przeprowadzić rozmowę telefoniczną z pracownikiem banku – doradca zadzwoni do Ciebie w celu uzupełnienia niezbędnych informacji. Czekając na kontakt od banku, warto przygotować dowód osobisty i informacje o źródłach swoich dochodów.
  • podpisać wszystkie dokumenty – po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, można potwierdzić elektronicznie dokumenty w PDF lub poprosić o wysłanie kuriera, który doręczy dokumenty w wersji papierowej.

Po załatwieniu tych formalności, pozostaje czekać na dostarczenie towaru. Jak widać, cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny, a czas oczekiwania na wymarzony telefon nie będzie długi. Raty online to zatem bardzo prosty sposób na zakup telefonu najwyższej jakości.


Ile kosztuje smartfon na raty?


Miesięczna rata za sprzęt uzależniona jest od jego ceny oraz okresu kredytowania. Jak sprawdzić wysokość raty? Wystarczy wejść na kartę produktu i pod ceną znajduje się informacja o aktualnej ofercie ratalnej.

Jak widać sprzedaż ratalna to korzystne rozwiązanie, a możliwość dopasowania liczby rat i długości kredytowania do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych - czyni to rozwiązanie bardzo elastycznym. Kupując smartfon na raty, można wybrać od 3 nawet do 60 rat.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane do 31.12.2019r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]