Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Smartfony LG ze złotą płytą Patryka Kumóra „2/2” już w sprzedaży

Media Markt wyznacza nowe standardy w promowaniu twórczości polskich artystów. Dzięki współpracy z firmą LG od 14 maja br. w sprzedaży pojawiło się pięć modeli smartfonów – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna, wyposażonych w kartę micro SD z najnowszą płytą Patryka Kumóra – „2/2”. Jest to pierwszy w Polsce i czwarty na świecie projekt oparty na bezpłatnym udostępnieniu muzyki artysty na smartfonie. 

Sklepy Media Markt to wyjątkowe miejsce dla wielbicieli muzyki - można tu kupić najnowsze płyty, ale także osobiście poznać swoich idoli. Aktualnie, w ramach promocji najnowszej płyty Patryka Kumóra „2/2”, fani mają szansę na spotkanie z artystą w sklepach Media Media w Bydgoszczy (16 maja), Białymstoku (17 maja) i Poznaniu (23 maja w King Cross Marcelin). 

Przy okazji promocji płyty „2/2”, sieć Media Markt we współpracy z firmą LG przygotowała wyjątkową ofertę dla fanów muzyki. Już od 14 maja najnowsza płyta Patryka Kumóra dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich, którzy kupią jeden z pięciu modeli telefonów LG – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna w sklepach sieci. Tym samym młody twórca stał się pierwszym artystą w Polsce i czwartym na świecie, po takich gwiazdach jak Michael Jackson czy U2, którego muzyka znalazła się na smartfonach. 
Wybrane modele telefonów wraz z dołączoną kartą micro SD zawierającą muzykę  artysty z krążka „2/2” dostępne są w sklepach Media Markt oraz w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl aż do wyczerpania zapasów. 

Młody twórca prawdziwą sławę zdobył w 2013 roku po występie w programie „Must be The Music”, w którym dostał się do półfinału. Jego debiutancki album „13“ stał się bestsellerem jeszcze przed premierą, a Patryk został nominowany do nagrody Eska Music Awards. Po pracowitym roku wypełnionym koncertami młody wokalista wszedł do studia, aby nagrać drugą płytę p.t. „2/2”. Materiał powstał w Londynie przy współpracy ze znanymi producentami ze Szwecji, Australii i Wielkiej Brytanii. Patryk Kumór jest współautorem wszystkich kompozycji na krążku, wyprodukowanym przy wsparciu sieci Media Markt oraz LG. Piosenka ”Chyba się znamy”, promująca album „2/2”, znajduje się aktualnie na najwyższych miejscach radiowych list przebojów. 

powrót

pixel