Czujniki i Alarmy (3)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Fibaro: czujniki i alarmy - byś czuł się bezpiecznie we własnym domu 


Wielu właścicieli domów i mieszkań nie jest świadomych, jak wiele zagrożeń może czyhać w zakamarkach ich posesji. Sama wiedza na ten temat nie załatwia jednak sprawy. Przed poważnymi problemami i ich dotkliwymi konsekwencjami może pomóc tylko wczesne wykrycie zagrożenia. Pomóc w tym mogą produkowane przez Fibaro czujniki i alarmy różnej maści.


Czujniki Fibaro - w jaki sposób poprawiają bezpieczeństwo?


Prezentowane tutaj produkty firmy Fibaro – alarmy i czujniki – pomogą zmienić każdy dom w twierdzę. Na co warto się przygotować?

•  Czujniki dymu. W razie pożaru najważniejsze jest szybkie działanie. Dzięki błyskawicznej reakcji często udaje się opanować sytuację w początkowe fazie!

•  Czujniki otwierania okien lub drzwi. Istotne szczególnie w przypadku domów jednorodzinnych lub mieszkań usytuowanych na parterze. Włamywacze, szukając słabości w zabezpieczeniach, kierują się często właśnie w stronę okien. Warto mieć je na oku (i uchu).

•  Czujniki ruchu. Dobrze wiedzieć, co dzieje się w domu pod naszą nieobecność. Czujnik ruchu będzie monitorował sytuację, gdy domownicy wyjadą na wakacje lub pójdą do pracy.

Czujniki Fibaro mogą wysyłać powiadomienia o zdarzeniach. Umożliwia to szybką reakcję niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Produkowane przez markę Fibaro czujniki to gwarancja bezpieczeństwa i spokojnego snu.

Zaprojektowane przez Fibaro czujniki można także kupować w wygodnych zestawach startowych zawierających najbardziej potrzebne modele i rodzaje sensorów. To doskonała opcja dla osób, które chcą wyposażyć swój dom kompleksowo i od razu, bez mozolnego wybierania poszczególnych czujników. W czasie remontu każdy moment jest na wagę złota.


Fibaro - czujniki dostępne w MediaMarkt


Wybierając produkty Fibaro – czujniki i alarmy poprawiające bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny – możesz sugerować się opisem produktów na naszej stronie lub zadać pytanie naszym specjalistom, których znajdziesz w sklepach stacjonarnych. Doradcy MediaMarkt pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Skorzystaj z naszych niskich cen, darmowej dostawy i jeśli wiesz, jaki sprzęt jest Ci potrzebny, zamów go nawet dzisiaj! Dzięki szybkiej wysyłce Twoja paczka dotrze do Twojego domu niebawem!