PLN 39.99
Znakomita latarka o wszechstronnym zastosowaniu - może być używana jako latarka lub lampka. Bardzo łatwa do podwieszenia w wybranym miejscu – np. w namiocie. Jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. W zestawie dołączona zawieszka w kształcie karabińczyka.

Techniczne

Rodzaj zasilania

4x AAA

Inne

3 tryby świecenia: skoncentrowany oraz 360 stopni słaby i mocny, Jasność: 51 lumenów, Czas działania: 5h 50min, Zasięg świecenia: 19m

Fizyczne

Inne

Certyfikat IPX4 - odporna na trudne warunki atmosferyczne, Odporna na upadki z wysokości do 2 metrów

Ogólne

Producent

Energizer

Kolor

Zielono-biały

Załączone wyposażenie

Karabińczyk, 4x bateria AAA

4 na 5

loghos78@gmail.com

Naprawdę fajny gadżet.

Doskonale się sprawdza jako latarka kieszonkowa i jako lampka do oświetlania bliskiego otoczenia. Karabinek pozwala ją zawiesić na centralnej pętli w namiocie igloo, przytroczyć sobie do paska, szlufki spodni, pętli przy ramiączku plecaka itp. Światło nie razi, ma znośną temperaturę (świat w jej świetle nie wygląda, jakby nagle zsiniał), a poza tym jest lekka, zajmuje mało miejsca i da się ja nosić nawet w kieszeni spodni.
Oczywiście, jest to latarka kieszonkowa, więc nie nadaje się jako podstawowy sprzęt do penetracji jaskiń, przeszukiwania terenu w ciemnościach lub oślepiania złoczyńców silnym snopem światła. Jest za to doskonała do większości zastosowań biwakowych i przy domowych awariach. Lest to LED, więc baterie trzymają długo i światło nie przygasa w miarę ich zużycia. Prób wytrzymałości na przywalanie kamieniami, zgniatanie i ostrzał z broni palnej nie robiłem, ale wstrząsy i uderzenia, jakich można się spodziewać w mniej ekstremalnych warunkach, nie robią na niej żadnego wrażenia.
Jeśli chodzi o mankamenty - to należy do nich kształt - nie da się jej postawić, jeśli obie ręce są potrzebne, można ją tylko na czymś zawiesić albo gdzieś położyć, co ogranicza jej zastosowanie jako lampy biwakowej. Poza tym pomarudziłbym na estetykę, materiały i jakość wykonania. Za tę cenę można by oczekiwać czegoś lepszego.
I jeszcze jedno - po wyjęciu z opakowania latarka działa w trybie "try me off", czyli automatycznie wyłącza się po mniej więcej 20 sek. od włączenia. To nie jest uszkodzenie ani jakaś chora wyobraźnia konstruktorów, co do warunków w jakich korzysta się z latarek, tylko po prostu tryb demo (po co to komu, trudno mi sobie wyobrazić). Należy otworzyć latarkę, wyjąć z niej baterie, odczekać z pół minuty i włożyć baterie z powrotem. Będzie działać normalnie (na opakowaniu nigdzie nie znalazłem tej procedury i wkurzyłem się na domniemaną wadliwość sprzętu lub głupotę jego projektantów, ale znalazłem to potem na jakimś forum - i zadziałało).

Aktualności

Więcej

Latarka ENERGIZER Multi-Use Light
Latarka ENERGIZER Multi-Use Light ×
Latarka ENERGIZER Multi-Use Light

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]