Mini pompka PROFEX Flex

nr kat.: 1369392
 • Typ akcesorium:
  Pompka rowerowa
 • Cechy:
  Długość ok. 12cmŚrednica pompki: 21 mm
 • Kolor:
  Czarno-niebieska
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Opis i specyfikacja

Niespotykana głębia kontrastu i dźwięku

php9I3dCy KVQ80A2

Najważniejsze cechy

phphnIJkA ikona1

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

phpPs3ZLr ikona2

Procesor AI Quantum 4K

phpCi31QF ikona3

Quantum HDR 1500

phpCLaS4I ikona4

Dźwięk Podążający za Obiektem

Głęboka czerń i doskonała biel dzięki podświetleniu LED

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie to kontrola podświetlenia ekranu lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz cieszyć się obrazem z mnóstwem detali, głęboką czernią oraz czystą bielą. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia matrycy LED zapewniają nasycone kolory i realistyczny obraz.

phpTxPyX0 glebokaczern

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Multi-inteligentny procesor AI z technologią głębokiego uczenia dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. Analizuje on obrazy, treści wejściowe* i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast i kolory, natomiast dzięki inteligentnemu skalowaniu możesz cieszyć się zachwycającą rozdzielczością oraz niewiarygodnie realistycznymi obrazami w jakości zbliżonej do 4K.

phpI7LZHB procesorquantum

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Miliard perfekcyjnych odcieni kolorów

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot

Odkryj zapierające dech w piersiach doskonałe barwy, niezależnie od jasności. Dzięki technologii Quantum Dot Twój obraz wypełni miliard kolorów.

php1LBQmY miliarperfekcyjnychkolorow

*100% Natężenie Kolorów odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

phparMPjJ jakoscglebi

Kinowa jakość głębi kontrastu

Quantum HDR 1500

Telewizor QLED Q80A charakteryzuje się wciągającą głębią obrazu. Spektakularne wrażenia z treści HDR dostarcza technologia Quantum HDR 1500, która nadaje niesamowitej głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny tak, aby widoczny był nawet najdrobniejszy detal.

*Zakres funkcji luminacji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Komfortowe oglądanie z każdego miejsca w salonie

Szeroki Kąt Widzenia

Idealny obraz nawet z boku telewizora zapewni Ci Szeroki Kąt Widzenia. Niezależnie od tego, gdzie usiądziesz, zawsze bez problemu dostrzeżesz każdy szczegół.

phpkurr1h komfortoweogladanie23
phpg05Hlr perfekcyjnyobraz

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Bez względu na porę dnia i oświetlenie możesz cieszyć się doskonałym obrazem dzięki Funkcji Adaptacji Obrazu, która automatycznie dopasowuje jasność do warunków panujących w pomieszczeniu.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem

Kinowa jakość dźwięku w domowym zaciszu? Teraz możesz rozkoszować się perfekcyjnym brzmieniem dzięki technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem oraz wbudowanemu systemowi głośników 2.2.2, który dostarczy Ci jeszcze więcej realizmu i niesamowitych wrażeń.

phpenZxv4 jakoscbrzmienia

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony

Perfekcyjna harmonia współbrzmienia dwóch urządzeń. Głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, dzięki funkcji Q-Symphony. Doświadczaj wzmocnionego i wciągającego dźwięku, który zapewnia moc intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.

phpT1efhK harmonijnebrzmienie
phpAsEuVd optymalizacjadzwieku

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Na podstawie analizy otoczenia, telewizor sam wygeneruje dźwięk idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni.

Intensyfikacja dźwięku dialogów podczas niepożądanego hałasu

Aktywny Wzmaciacz Głosu

Nawet kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia nie musisz zwiększać głośności, aby usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu wychwytuje niepożądane dźwięki, np. pracującego miksera lub odkurzacza i automatycznie wzmacnia dialogi w oglądanym materiale.

phpLqnlVN intensyfikacjadzwieku

Wyjątkowa poprawa ruchu do 120Hz w 4K

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ to niezwykle płynne ruchy oraz udoskonalona dynamika bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce. Pokonuj wszystkich przeciwników w swoich walkach dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.

phpINqU98 poprawaruchu

* Obraz z telewizora Samsung bez funkcji Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+.

phpPfoVoB komfortpodczasgry

Większy komfort podczas gry

Ultra Szeroki Widok w Grach i Panel Gracza

Panel Gracza
Sterowanie funkcjami przy pomocy intuicyjnego panelu

W podręcznym Panelu Gracza sprawdzisz skalę input laga i liczbę wyświetlanych klatek na sekundę (FPS), a także, bez wyłączania gry, zmienisz ustawienia funkcji dla graczy. Panel sterujący funkcjami jest niezwykle prosty w obsłudze.

Ultra Szeroki Widok w Grach
Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu

Ultra Szeroki Widok w Grach (21:9 lub 32:9) wciągnie Cię jeszcze mocniej w Twoje ulubione produkcje. Teraz nic Cię nie zaskoczy, zupełnie jak na ultra szerokich monitorach dla graczy.

* Ultra Szeroki Widok w Grach jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji Ultra Szerokiego Widoku w Grach. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego.

Pełna kontrola i płynna rozgrywka bez opóźnień

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy +

Teraz nic nie stanie na Twojej drodze do zwycięstwa. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci natychmiastową reakcję na każdy ruch i niezauważalne opóźnienia, byś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem. Funkcja FreeSync Premium Pro pomoże Ci zapomnieć o wszystkich technicznych przeszkodach, dzięki zwiększonej płynności animacji, redukcji rozdarć oraz zniwelowaniu szarpania obrazu. Panel Gracza pozwoli Ci na łatwą kontrolę nad bezprzewodowymi słuchawkami i ustawieniami ekranu, aby nic nie zakłócało Ci doskonałej rozrywki.

phpOTVwrc pelnakontrola

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Pracujesz zdalnie? Q80A zamieni Twój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną. Bezprzewodowe połączenie z komputerem, laptopem lub telefonem pozwoli Ci cieszyć się wygodną pracą na dużym ekranie. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

phpqQZ6Cd tvjakokomputer

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Zobacz wszystko na jednym ekranie

Multi View

Połącz swój telefon z telewizorem i korzystaj z dwóch urządzeń jednocześnie. Oglądaj na jednym ekranie wszystko to, co najlepsze. Bez względu na to, co oglądasz, nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem.

phpiJPrzJ multiview

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

php22Gtt4 jednodotkniecie

Połącz się za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Funkcja Dotknij i Wyświetl pozwoli Ci w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Przesyłanie muzyki i filmów z telefonu na telewizor nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy, że dotkniesz telewizor telefonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli wybrane treści.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Design

phpaNRHlQ design1
phpBingdp design2
phpaucsLz design3
phpycvWpi design4
phpUxpIPV design5

* Grafika ma charakter wyłącznie poglądowy. Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.

Porównaj modele


phpQCMcYA q80a packshot2
phpv6ubWY Q77Apackshot
phpeAUMrO Q67Apackshot

Q80A

Q77A

Q67A

Przekątna ekranu

85", 75", 65", 55"

75", 65", 55"

75", 65", 55", 50", 43"

Rozdzielczość

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

Micro Dimming

Supreme UHD Dimming

Ultimate UHD Dimming

Ultimate UHD Dimming

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

Procesor AI Quantum 4K

Procesor Quantum 4K Lite

Kontrast

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

Dual LED

Dual LED

HDR

Quantum HDR 1500

Quantum HDR

Quantum HDR

Funkcja Adaptacji Obrazu

.

.

.

Kąt Widzenia

Szeroki kąt widzenia

Szeroki kąt widzenia

-

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

.

.

.

Dźwięk Podążający
za Obiektem

Dźwięk Podążający
za Obiektem

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

.

.

.

Tryb Gry

Automatyczny Tryb Gry, Dynamiczny Korektor Czerni, Ultra Szeroki Widok w Grach, Freesync Premium Pro, Game Motion Plus, Surround Sound, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Dynamiczny Korektor Czerni, Ultra Szeroki Widok w Grach, Freesync Premium Pro, Game Motion Plus, Surround Sound, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Ultra Szeroki Widok w Grach, Game Motion Plus, Panel Gracza

Design

Bezramkowy Design

Smukły Design

Smukły Design

Tryb Ambient

Tryb Ambient +

Tryb Ambient +

.

Multi View

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Smart TV

.

.

.

Wsparcie SmartThings

.

.

.

Jeden Pilot

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Q-Symphony

.

.

.

  Charakterystyka

 • Typ akcesorium
  Pompka rowerowa
 • Cechy
  Długość ok. 12cm Średnica pompki: 21 mm
 • Inne
  Wężyk do pompki rowerowej składany do zintegrowanego schowka

  Ogólne

 • Kolor
  Czarno-niebieska
 • Okres gwarancji
  24 miesiące

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Produkty tego samego producenta

Klipsy PROFEX odblaskowe na szprychy 12szt
19,99 zł
Blokada rowerowa PROFEX Security 90cm/6mm
39,99 zł
Minipompka PROFEX z uchwytem
29,97 zł
Dzwonek rowerowy PROFEX Chrom
9,98 zł
Kask rowerowy PROFEX Vision LED L/XL Mix
119,00 zł
Klipsy odblaskowe na szprychy PROFEX 12 sztuk
16,99 zł
Licznik rowerowy PROFIX 23 funkcje z podświetleniem 91641
39,99 zł
Licznik rowerowy PROFEX Bezprzewodowy
89,90 zł
Pokrowiec żelowy na siodełko PROFEX Treking-City
29,99 zł
Uchwyt na bidon PROFEX regulowany 91735
14,99 zł
Zestaw lampek PROFEX 2 SUPER LED+15CHIP LED Biały
36,99 zł
Zestaw lampek PROFEX 2 SUPER LED+15CHIP LED Czarny
36,99 zł