Opaska na ramię FOREVER TF1 czarna czerwone światło

nr kat.: 1279719 FOREVER TF1

Wodoodporna opaska z diodami LED przeznaczona dla biegaczy i miłośników jazdy na rowerze, którzy chcą być widoczni wieczorami, nocą czy we mgle. Produkt zakłada się na ramię lub łydkę. Dzięki regulowanemu paskowi idealnie dopasowuje się do ciała. Diody emitują ciągłe lub migające czerwone światło.

Ogólne

Producent

Forever Tf1

Kolor

Czarny

Charakterystyka

Typ akcesorium

Opaska na ramię

Cechy

Odporność na wodę, Regulowany pasek

5 na 5

Wywalić odblaski i koniecznie kupić!

Mam podobną. W zestawie bateria. Ma dwie diody (miganie, albo światło ciągłe) które widać w nocy tak, że każdy cyklista powinien kupić coś takiego! Trzeba być ślepym, żeby człowieka nie zauważyć jak mu coś miga na ręku! Zakładana jest na regulowany rzep - więc nie ma z tym problemu. Odblaski widać z takiej odległości, że nawet szkoda kasy.

Opaska na ramię FOREVER TF1 czarna czerwone światło
Opaska na ramię FOREVER TF1 czarna czerwone światło ×
Opaska na ramię FOREVER TF1 czarna czerwone światło
Opaska na ramię FOREVER TF1 czarna czerwone światło

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]