Garmin fēnix 3 HR to n iezawodny i wytrzymały zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aktywności.

Korzyści:


 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładne wyznaczenie pozycji
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Zegarek Fenix 3 Silver HR z nadgarstkowym pomiarem tętna Garmin Elevate™ (010-01338-77)
 • Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy i asystent odpoczynku (w połączeniu z czujnikiem tętna¹)
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcje TracBack
 • Zgodność z Connect IQ™ zapewnia możliwość spersonalizowania aplikacji, widżetów, tarcz zegarka i pól danych
Zaawansowane pomiary kondycji


Zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu


Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.
Profil pływania


Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™ zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Zegarek fēnix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.Wysokościomierz, barometr i kompas


Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom


Zegarek fēnix 3 posiada ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).Connect IQ

Zegarek fēnix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne


Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face-It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.
Bądź na bieżąco


Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfona iPhone® 4s lub Android, co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.

Zastosowane technologie

Bieganie Bieganie

Jazda na rowerze Jazda na rowerze

Outdoor Outdoor

Pływanie Pływanie

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Rodzaj zegarka

Zegarek sportowy z GPS

Przeznaczenie

Bieganie Golf, Jazda na rowerze Outdoor Pływanie

Łączność

Bluetooth Smart

Wyświetlacz

Rodzaj

Kolorowy, LCD

Rozdzielczość

218 x 218 pikseli

Rozmiar wyświetlacza [cale]

1.2

Funkcje

Funkcje GPS

Elektroniczny kompas, Ilość tras: 50, Waypointy/pozycje: 1000, Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)

Wodoszczelność

10 ATM

Zastosowane technologie

ANT+

Alarm

TAK, Wibracyjny

Dodatkowa funkcjonalność

Alert tempa, Alert wibracyjny, Asystent odpoczynku, Auto Lap Auto Pause, Czujnik tętna, Identyfikacja stylu pływackiego, Kalendarz myśliwski/wędkarski, Krokomierz, Monitorowanie snu, Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna, Powiadomienia z telefonu, Sterowanie kamerą VIRB, Szacowany pułap tlenowy, Trening interwałowy, Virtual Pacer Wysokościomierz barometryczny, Zliczanie spalonych kalorii

Inne

Funkcje zegarka: Aktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy; Wysokościomierz barometryczny; Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych);

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Bateria litowo-jonowa

Inne

Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.1

Szerokość [cm]

5.1

Głębokość [cm]

1.6

Waga [g]

82

Pasek/bransoleta

Czarny, Silikon

Ogólne

Producent

Garmin

Okres gwarancji

24 miesiące

Kolor

Srebrno-czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Fenix

Zacznę od tego że zegarek mam od 3 miesięcy i właściwie ściągam go tylko do ładowania. Założeniem przy zakupie było to by był to całodobowy monitor aktywności. Przez ten okres głównie biegałem, ewentulanie spacerowałem. Moje zdanie jest takie:
Wygląd: o gustach się nie rozmawia ale zegarek kupowałem z myślą o tym że będzie on ciągle na mojej ręce czy do biegu czy do pracy. No i wygląda wg. mnie naprawdę dobrze. Dokupiłem u Chińczyka jeszcze parę kolorowych pasków i dodatkowo bawię się w zmienianie co 2-3 dni J Nie jest to trudne i zajmuje góra minutę, a zegarek zyskuje na świeżości.
Budowa:
Posiadam wersję ze szkiełkiem mineralnym ( z nałożoną folią ochronną). Zegrarek sprawia wrażenie pancernego. Obiłem go już parę razy o różne rzeczy, meble futryny itp. J Widać jakieś tam ślady na obudowie ale raczej trzeba się temu mocno przyglądać żeby coś zobaczyć J. Szkiełko też dostało ale z racji folii też mu nic nie jest. Przyciski są bardzo wygodne w użyciu i łatwo się do nich przyzwyczaić.
Funkcje – tych jest sporo i nie ze wszystkich korzystam więc skupie się na tym czego używam:
Czujnik tętna – wydaje mi się być bardzo dokładny bo ile razy go porównywałem z medycznymi urządzeniami to różnice były 1-2 uderzeniowe. Najlepiej sprawuje się podczas równomiernego tempa ale zwiększenia tez potrafi odczytać jednak już z pewnym opóźnieniem.
Barometr – zgadza się z tym co pokazuje mi pogoda w zegarku i właściwie tyle mogę o nim powiedzieć.
Wysokościomierz – to jest słaba strona zegarka. Trzeba to ciągle kalibrować, bo bardzo szybko się rozstraja. Tyle o ile nie ma to większego znaczenia przy pokazywaniu wykresu jeśli chodzi o zmiany wysokości podczas biegu to wysokość pokazywana przez sam wysokościomierz rzadko ma coś wspólnego z tą faktyczną. Po prostu coś tu jest niedograne z współdziałaniem z barometrem.
Kompas – no działa.
GPS – tutaj niestety idzie chyba największe rozczarowanie jeśli chodzi o zegarek za ponad tysiąc złotych. Trasy narysowane przez gps są lekko mówiąc takie sobie. Biegamy po budynkach, czasami odskakujemy gdzies w bok (aczkolwiek zdarzyło mi się to może ze 3 razy). Za bardzo nic nie daje włączenie/wyłączenie glonass ani 1 sekundowy zapis. Po prostu gps jest taki sobie. O dziwo przy tym wszystkim dystans jest całkiem dobrze mierzony ( nie wiem jakim cudem). Zegarek raczej zaniża lekko odległości. Ale tego nie traktuje jako wady bo z dwojga złego lepiej w tą stronę :P
Łącznośc z telefonem i powiadomienia – połączenie bluetooth potrafi być chimeryczne, testowałem już na dwóch telefonach i tak dziwnie się potrafi zachowywać. Ale im dłużej jest połączony tym lepiej, albo to tylko autosugestia. Potrafi czasem kilka razy rozłączyć i połączyć bez powodu. Ale generalnie działa to ok. Podobno jest problem z połączeniem z huawei’ami. Powiadomienia z telefonu przychodzą, telefony sygnalizuje i tak jak nie było to wyznacznikiem przy kupnie tak już się do tego przyzwyczaiłem J
Szybkośc działania – no demon prędkości to nie jest i zauważalne jest opóźnienie po naciśnięciu klawisza. Idzie się do tego przyzwyczaić i uznać że taki to urok, bo nie można powiedzieć że się zawiesza.
Jeszcze kilka denerwujących drobiazgów:
- nie zawsze policzy piętra po których się człowiek wdrapuje żeby „zaliczyć” cel :D
- potrząsanie zegarkiem nabija kroki, jazda po wiejskich drogach samochodem nabija kroki (bo trzęsie zegarkiem), potrząsanie zegarkiem zwiększa także tętno, a to zwiększa spalanie kalorii etc etc.. wynik przez to może być przekłamany.
Teraz trochę zalet bo ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z zakupu. Swój egzemplarz kupiłem w całkiem okazyjnej cenie bo za 1065 zł (nowy). Pewnie nie kupiłbym go za większą kwotę ale tej jest wart choć nie twierdzę że nie ma nic innego na rynku co za tą kasę również da radę. Byłem bardzo blisko zakupienia amazfita i tylko szybkość pojawienia się promocji zadecydowała.
Jest to dla mnie bardzo dobry motywator. „Mówi mi” żebym się ruszył. Dużo częściej wyrzucam śmieci więc i żona zadowolona. Chodzę po schodach dla samego chodzenia i takie tam. Wygląda jak już pisałem bardzo dobrze i do biura i na trasę. Ma kilka pięknych tarcz, które ciągle zmieniam. Jest to gadżet naprawdę bardzo dobry ale i nie tani.
Bateria – to zdecydowany atut zegarka. Trzyma mi tyle że właściwie nie wiem co ile go ładuje tzn. zapominam ile to już minęło dni. Dla sprawdzenia kilka razy to zapisałem i wynik to ok 10 dni z gpsem włączonym na minimum 3-4 godziny, pełną kontrolą tętna 24/7 włączonymi powiadomieniami(sms, tel, whats up) i stałym połączeniu bluetooth i synchronizacją z garmin connect przynajmniej kilka razy dziennie. Z tego co się zorientowałem przed zakupem jest właściwie bezkonkurencyjny w tym aspekcie.
Garmin connect – tutaj też mogę pisać w samych superlatywach. Dla mnie idealna, ładna przejrzysta apka w której jest wszystko a nawet dużo więcej niż potrzeba. To jest języczek uwagi przy wyborze. Do czasu kupna zegarka używałem mapmyride, endomondo i runtastic. Z Mapmyride już zrezygnowałem, konto z endomondo synchronizuje się z garminem, a runtastic traktuje jako sprawdzacz gpsa dla zegarka. Platforma moim zdaniem jest wyśmienita i tych których namówiłem na garmina także się podoba. Macie tu wszystko czego potrzeba, multum statystyk, porównań, nakładanie wykresów na siebie, kroki, dystanse, pułap tlenowy, kalorie, porównanie z innymi użytkownikami w naszym wieku oraz ze wszystkimi. Sam aktywność fizyczna ma jeszcze więcej statystyk. Można w tym siedzieć godzinami. Ja uwielbiam takie rzeczy, porównania i sprawdzanie czy to co robię coś daje (oczywiście dostęp do platformy daje każdy zegarek garmina.. ale nie ma wszystkiego a Fenix 3hr właściwie ma wszystko). Ja pewnie wykorzystuje do tego tylko z 20% możliwości zegarka ale kupując go, wybierając w ogóle jakikolwiek zegarek przeczytałem tony opinii, testów etc.. i jak zwykle stwierdziłem, że potrzebuje kombajnu który potrafi wszystko. Nie, nie potrzebowałem ale mam. Gdyby chciał uprawiać triathlon? Nie ma problemu. Mogę :P Gdybym nagle stwierdził że muszę przepłynąć 1000m na otwartym akwenie? Spoko, zegarek da radę. Kupiłem go na parę dobrych lat i mam nadzieję, że tyle posłuży, bo na pewno tak wygląda. Czy po kupnie odeszła mi chęć na zakup amazfita? Nie :D Nadal mam na niego ochotę :D I zobaczymy czy to pokonam :D
Tak już zupełnie subiektywnie to nie dałbym za ten zegarek 1300 zł w wersji ze szkiełkiem mineralnym, nie dałbym 1500 za szkiełko szafirowe, ani ponad 2000 tyś za różne wersje premium z bransoletami. Wszystko można później dokupić. A u chińczyka jest tego mnóstwo. Z drugiej strony patrząc na to co oferuje znana konkurencja? Tomtom, Polar, Sunto to chyba jednak najlepszy wybór i całkiem niezły stosunek jakość/cena aczkolwiek nie jakiś piorunujący.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Garmin Fenix 3 HR

Super zegarek dla osób aktywnych (Wysokość, barometr , temperatura , kompas, tętno). To nie jest smartfon do odbioru telefonu , ładowania aplikacji i innych gadżetów.
2 miesiące i jestem zadowolony. Może brakuje jedynie muzuki podczas biegania. Samo sterowanie aplikacjami w smartfonie to trochę mało.

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Ochrona 12 miesięcy

Gwarancja Plus Ochrona 12 miesięcy

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona od nieszczęśliwego wypadku oraz przepięcia
 • Ochrona na wypadek włamania lub rabunku

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny 010-01338-77
Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny 010-01338-77 ×
Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny 010-01338-77
Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny 010-01338-77
Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny 010-01338-77

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]