Kalkulator CANON F-715SG Biało-czerwony

nr kat.: 1307936 CANON

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Zaawansowany kalkulator naukowy F-715SG, wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, jest dostępny w trzech różnych kolorach. Jest on częściowo wykonany z materiałów Canon pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest produktem ekologicznym.

Korzyści:

  • Duży, 2-wierszowy wyświetlacz LCD
  • 250 różnych funkcji
  • Obliczenia wewnętrzne do 16 cyfr
  • Ekologiczna konstrukcja - materiały Canon poddane recyklingowi użyto do produkcji obudowy
  • Niezawodne, podwójne źródło zasilania: ogniwo słoneczne i bateria
  • Trzy opcje kolorów

Wyraźniejszy odczyt dzięki dużemu, dwuwierszowemu wyświetlaczowi

Idealny do nauki, egzaminów i rozwiązywania zadań domowych - kalkulator naukowy F-715SG wyposażono w duży, dwuwierszowy ekran LCD. Wpisywane wartości pojawiają się w górnym wierszu, w dolnym zaś - wyniki. Wyświetlany wynik składać się może aż z 10 cyfr; istnieje również możliwość podniesienia do dwucyfrowej potęgi. Rozmiar znaków wyświetlacza to 9,6 x 3,96 mm, co umożliwia szybki i precyzyjny odczyt wyniku.

250 wszechstronnych funkcji

Ten inteligentny kalkulator naukowy dysponuje wszystkimi najważniejszymi funkcjami, które potrzebne są uczniom przy rozwiązywaniu zadań matematycznych i naukowych z zakresu matematyki ogólnej, trygonometrii, statystyki, fizyki i inżynierii. W celu rozwiązywania skomplikowanych obliczeń kalkulator F-715SG wyposażono łącznie w 250 różnych funkcji. Istnieje możliwość zapisania w pamięci i przywołania 17 obliczeń, tak aby użytkownik mógł zbadać inne wzory lub koncepcje. Co więcej, wewnętrzne obliczenia można wykonać z użyciem 16 cyfr, zapewniając bardziej dokładne wyniki.

Produkowany częściowo z materiałów Canon poddanych recyklingowi

F-715SG to właściwy wybór ze względów praktycznych i ekologicznych. Jest tak, ponieważ Canon stosuje elementy plastikowe z odpadów do konstrukcji obudowy. Odpady przemysłowe zyskują nowe życie.

Niezawodne, podwójne źródło zasilania

Ten kalkulator naukowy działa dzięki zasilaniu światłem słonecznym i baterią, co pozwala zachować ciągłą niezawodność i pewność działania podczas egzaminów. Skorzystaj z zasilania energią słoneczną, gdy pozwalają na to warunki oświetleniowe, a w razie potrzeby przełącz się na zasilanie baterią. F-715SG w odpowiedni sposób sygnalizuje wyczerpywanie się baterii. Automatyczna funkcja wyłączania zasilania aktywuje się po 7 minutach bezczynności, co pozwala wydłużyć czas działania na baterii.

Trzy stylowe opcje kolorów

Praktyczny i stylowy kalkulator F-715SG jest dostępny w kolorze czarnym lub w dwóch wariantach z kolorem białym - z obudową i strzałkami w kolorze magenta lub niebieskim. Waga równa 124 g ułatwia przenoszenie. Twarda, wysuwana obudowa chroni klawiaturę numeryczną i ekran przed uderzeniami i wstrząsami.
Techniczne

Przeznaczenie

Naukowy

Rodzaj wyświetlacza

2 liniowy, 10 pozycyjny

Inne

Wymiary wyświetlacza: 61 x 25 mm

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Słoneczne, 1x LR44

Ogniwa słoneczne

TAK

Funkcje

Funkcje matematyczne

Konwersja ułamków, Konwersja współrzędnych, Logarytmy, Logarytmy naturalne, Pierwiastki, Potęgi, Silnia, Trygonometryczne

Funkcje statystyczne

Kombinacje, Permutacje

Dodatkowe funkcje

Obliczanie reszty

Ilość pamięci

17 pamięci

Inne

Jednostki kątowe Liczby przypadkowe Najmniejsza wspólna wielokrotność Największy wspólny dzielnik Automatyczne wyłączanie po 7 minutach bezczynności Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Fizyczne

Rodzaj obudowy

Płaska

Wysokość [cm]

16.5

Szerokość [cm]

8

Głębokość [cm]

1.45

Waga [g]

124

Inne

Wymiary z pokrywą: 16.8 x 8.63 x 1.78 cm

Ogólne

Producent

Canon

Kolor

Biało-czerwony

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Kalkulator CANON F-715SG Biało-czerwony ×
Kalkulator CANON F-715SG Biało-czerwony

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]