Ssawka

Ssawkę zakłada się na rurę teleskopową odkurzaczy pionowych i standardowych, aby czyścić nią nawierzchnie twarde i wykładziny dywanowe. Obrotowy i uchylny przegub znajdujący się na przejściu do rury odkurzacza ułatwia manewrowanie. Większość ssawek umożliwia czyszczenie parkietów, dywanów, marmuru, wykładzin PCW i płytek ceramicznych.
Funkcja ssawki
Pod ssawką znajdują się rolki umożliwiające manewrowanie odkurzaczem. Do ślizgacza ssawki dochodzi kanał powietrzny rury ssącej w formie szczeliny do zasysania powietrza. Strumień powietrza odkurzacza zasysa w tym miejscu brud z podłogi do zbiornika lub worka. Na brzegu ślizgacza znajduje się włosie wysuwane za pomocą przełącznika umieszczonego na ssawce. Po wysunięciu włosia ślizgacz traci bezpośredni kontakt z podłogą. Włosie służy do łagodnego czyszczenia gładkich i delikatnych podłóg.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]