Star Wars™ Battlefront™

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Star Wars™ Battlefront™

W grze Star Wars Battlefront możliwe będzie m.in. strzelanie z blasterów, kierowanie skuterami repulsorowymi i Aerośmigaczami, dowodzenie machinami kroczącymi AT-AT, a także pilotowanie myśliwców TIE oraz Sokoła Milenium. Bitwy będą rozgrywane na najbardziej rozpoznawalnych planetach w uniwersum Gwiezdnych Wojen, w tym na Hoth, Endorze, Tatooine oraz dotąd zupełnie niezbadanej planecie Sullust. Gra umożliwi też wcielenie się w m.in. w Darth Vadera oraz Boba Fetta. Star Wars Battlefront oferować będzie szeroki wybór trybów gry zaprojektowanych pod różne typy starć, od tych wielkich z udziałem 40 osób online, po  inspirowane filmami wyzwania dostępne w trybie solo, na podzielonym ekranie lub w trybie współpracy przez sieć.

 

Zamów Star Wars Battlefront przed premierą i już 1 grudnia 2015 weź udział w bitwie o Jakku*, decydującym starciu, w którym Nowa Republika stawiła czoła siłom Imperium na odległej, pustynnej planecie zlokalizowanej na Zewnętrznych Rubieżach. Gracze będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach, które doprowadziły do spustoszenia planety Jakku, czego efekty zobaczymy w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Osoby, które zamówią Star Wars Battlefront w przedsprzedaży, wezmą udział w bitwie tydzień wcześniej. Pozostałym graczom zawartość zostanie udostępniona 8 grudnia 2015 r.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]