Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Szybki kredyt konsumencki w Media Markt

Z początkiem czerwca sieć Media Markt rozpoczęła współpracę z Santander Consumer Bank i Lukas Bank w zakresie obsługi kredytów ratalnych i kart kredytowych. Klienci otrzymują teraz lepszą i szybszą obsługę bankową wraz z dogodnymi warunkami zakupu na raty.

Z myślą o rosnących potrzebach klientów w zakresie kredytowania zakupów, sieć Media Markt podjęła współpracę z Santander Consumer Bankiem oraz Lukas Bank.
Nawiązana współpraca umożliwia kupującym szybsze kredytowanie zakupów z wykorzystaniem kredytu ratalnego lub karty kredytowej.

Kartą kredytową można dokonywać płatności nie tylko w sieci Media Markt, ale także we wszystkich miejscach, w których akceptowana jest karta systemu Visa.

Spośród 45 marketów należących do lidera elektroniki użytkowej w Polsce, 23 obsługiwane są przez Santander Consumer Bankiem (w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wlkp., Łodzi, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Nowym Sączu, Olsztynie, Poznaniu, Przemyślu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu i Zamościu), a 22 przez Lukas Bank (w Bielsku-Białej, Chorzowie, Czeladzi, Częstochowie, Głogowie, Kaliszu, Katowicach, Koninie, Legnicy, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Rybniku, Wałbrzychu, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu i Zielonej Górze).

Obecnie klienci Media Markt po spełnieniu minimum formalności otrzymują kredyt ratalny, który pozwala na sfinansowanie zakupów w zależności od zdolności kredytowej kupującego. Następnie po podpisaniu umowy kredytowej, klient może opuścić sklep z wybranym towarem, a spłatę rat rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

powrót

pixel