Tarnobrzeg z Media Markt!

W Tarnobrzegu zostanie uruchomiony nowoczesny market z elektroniką użytkową popularnej sieci Media Markt. Mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z najpełniejszej na rynku oferty urządzeń i usług już w drugim kwartale 2016 roku. Sklep powstanie w Centrum Handlowym Wszystko dla Domu i podobnie jak w innych lokalizacjach, ma szansę stać się technologicznym centrum miasta.Otwarcie sklepu w Tarnobrzegu doskonale wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego lidera rynku elektroniki użytkowej, zakładającą dotarcie z pełną ofertą asortymentową do szerokiej grupy klientów. Równolegle z rozbudową największego w branży sklepu internetowego mediamarkt.pl, sieć otwiera kolejne markety zarówno w dużych aglomeracjach, jak i miastach średniej wielkości. Nowy Media Markt w Tarnobrzegu będzie miał powierzchnię całkowitą ponad 1000 m2 i zostanie zaaranżowany według najnowszych światowych standardów.

Sklepy Media Markt są od lat pierwszym adresem zarówno dla osób zainteresowanych urządzeniami codziennego użytku, jak i pasjonatów najnowszych technologii. W każdym z nich zapewniamy naszym klientom najpełniejszy na rynku wybór produktów uznanych krajowych i światowych producentów, fachowe doradztwo oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest najbardziej kompleksowa i atrakcyjna na rynku. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

O komfort i obsługę odwiedzających Media Markt w Tarnobrzegu zadba 20 pracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą dopasować urządzenia do potrzeb i stylu życia kupujących. Sklep będzie również idealnym rozwiązaniem dla klientów zamawiających online, preferujących osobisty odbiór w markecie.

Media Markt, uznawany za jedną z najsilniejszych konsumenckich marek na polskim rynku, posiada obecnie 55 specjalistycznych sklepów w Polsce. Na pierwszą połowę roku 2016 zapowiada otwarcie jeszcze dwóch: w Tczewie i Puławach.powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]