Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Tarnobrzeg z Media Markt!

W Tarnobrzegu zostanie uruchomiony nowoczesny market z elektroniką użytkową popularnej sieci Media Markt. Mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z najpełniejszej na rynku oferty urządzeń i usług już w drugim kwartale 2016 roku. Sklep powstanie w Centrum Handlowym Wszystko dla Domu i podobnie jak w innych lokalizacjach, ma szansę stać się technologicznym centrum miasta.Otwarcie sklepu w Tarnobrzegu doskonale wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego lidera rynku elektroniki użytkowej, zakładającą dotarcie z pełną ofertą asortymentową do szerokiej grupy klientów. Równolegle z rozbudową największego w branży sklepu internetowego mediamarkt.pl, sieć otwiera kolejne markety zarówno w dużych aglomeracjach, jak i miastach średniej wielkości. Nowy Media Markt w Tarnobrzegu będzie miał powierzchnię całkowitą ponad 1000 m2 i zostanie zaaranżowany według najnowszych światowych standardów.

Sklepy Media Markt są od lat pierwszym adresem zarówno dla osób zainteresowanych urządzeniami codziennego użytku, jak i pasjonatów najnowszych technologii. W każdym z nich zapewniamy naszym klientom najpełniejszy na rynku wybór produktów uznanych krajowych i światowych producentów, fachowe doradztwo oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest najbardziej kompleksowa i atrakcyjna na rynku. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

O komfort i obsługę odwiedzających Media Markt w Tarnobrzegu zadba 20 pracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą dopasować urządzenia do potrzeb i stylu życia kupujących. Sklep będzie również idealnym rozwiązaniem dla klientów zamawiających online, preferujących osobisty odbiór w markecie.

Media Markt, uznawany za jedną z najsilniejszych konsumenckich marek na polskim rynku, posiada obecnie 55 specjalistycznych sklepów w Polsce. Na pierwszą połowę roku 2016 zapowiada otwarcie jeszcze dwóch: w Tczewie i Puławach.powrót

pixel