Technologia daje wyniki czyli czego użyć, żeby podkręcić tempo.


Żeby zacząć biegać nie trzeba wiele. Sportowe buty, koszulka, spodenki i można ruszać na swoją pierwszą w życiu trasę. Motywacje są różne, najczęściej zaczyna się z chęcią zrzucenia kilku kilogramów, czasem dla zdrowia. Po jakimś czasie pojawia się chęć bicia własnych rekordów, a na sam koniec potrzeba współzawodnictwa i chwalenia się swoimi osiągnięciami. Na każdym etapie przyda się technologia, która odpowiednio podkręca tempo.

Na sam początek warto wyposażyć się w sportowy zegarek lub opaskę monitorującą wysiłek. Nie musicie kupować najdroższej, chociaż warto wybrać dobrze - w przyszłości nie pożałujecie takiej inwestycji. Na sam początek wystarczy jednak najprostszy sprzęt. Taki który pokaże czas treningu i zapisze trasę biegu. Jeżeli biegacie dla zrzucenia wagi, to najważniejsza jest długość treningu - pół godziny to absolutne minimum, dlatego bieganie ze stoperem jest podstawą. 


Zobacz opaskę monitorującą aktywność: Opaska GARMIN Vivosmart


Jednocześnie będziecie chcieli zadbać o swoją dietę. Lekarze i dietetycy mówią wprost, że należy jeść minimum cztery posiłki dziennie. Ważna jest także wielkość, skład i kaloryczność. Żeby kontrolować to, co jecie, niezbędna jest waga kuchenna. W połączeniu ze specjalną aplikacją do mierzenia kalorii, szybko można odczuć luz w pasie i poczuć więcej energii do regularnych treningów!

Odpowiednie odżywianie jest także kluczowe dla osiągania coraz lepszych rezultatów. Jadłospis zacznie wymagać większego zróżnicowania, a posiłki powoli zamienią się w małe dzieła kulinarnej sztuki. Nie tylko precyzyjnie odmierzone i przygotowane z najlepszych składników, ale też przyrządzone za pomocą najnowszej kuchennej technologii. Świeżo wyciskane soki z samego rana, na obiad grillowana bez tłuszczu ryba, idealnie skomponowana sałatka na kolację. Wszystko to przełoży się na coraz lepsze czasy i kolejne życiówki.

Najlepsze potrawy na parze przygotujesz za pomocą 
Urządzenia PHILIPS HD 9126/00

Z każdym pobitym rekordem chęć zmierzenia się z innymi biegającymi będzie większa. W końcu zdecydujecie się na udział w pierwszych zawodach i będziecie chcieli się do nich najlepiej przygotować. W takich wypadkach warto zapolować na promocję. Saturn do każdego pakietu startowego dodaje bon na 15% rabatu, który można wykorzystać na zakup sprzętu poprawiającego osiągnięcia i wyniki!  Prosty zegarek sportowy warto zamienić na mierzący kilkadziesiąt parametrów band lub zaawansowany smartwatch, który obsługuje najbardziej rozbudowane i przydatne aplikacje sportowe. Na tym etapie zaawansowany sprzęt jest już niemal niezbędny - treningi musicie odpowiednio zaplanować, kontrolować posiłki i dokładnie mierzyć postępy. I tak przez ponad miesiąc, aż do dnia zawodów. A kiedy już przekroczycie linię mety będziecie chcieli powiedzieć o tym światu!

Najlepsze zdjęcia i filmy zrobisz za pomocą: Kamery GOPRO HERO 4 Silver Adventure EditionW dzieleniu się swoimi osiągnięciami nie ma nic złego. Robią tak gwiazdy sportu, robią i zwykli ludzie. Warto natomiast zadbać o odpowiednią jakość zdjęć i filmów. Producenci sprzętu nie próżnowali i w tym zakresie. Na rynku dostępnych jest już kilkanaście modeli kamer sportowych, za pomocą których możemy nagrać swoje ulubione trasy i zrobić sobie zdjęcie na mecie. Prosty montaż i delikatna obróbka dodatkowo podkreślą nasz sukces, więc warto poświęcić chwilę na doszlifowanie swoich materiałów.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteście, warto pomóc sobie osiągnięciami techniki. Unikniecie w ten sposób wielu błędów, a swoje postępy będziecie monitorować na bieżąco. Łatwiej też będzie osiągać Wam cele, bo każdy trening zapisze się w pamięci Waszego sprzętu jako mały sukces. Dzięki wszelkiego rodzaju statystykom, zdjęciom czy filmom zyskacie dodatkową motywację, bo Wasze postępy i osiągnięcia będą także śledzić Wasi przyjaciele i znajomi. Dzięki technologii na pewno podkręcicie tempo!

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]