Tefal Explorer – innowacyjne roboty sprzątające dla Twojego domu!

Roboty sprzątające to inteligentne urządzenia, które stają się coraz częściej wybieraną pomocą do domu. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt by zaoszczędzić nie tylko czas, ale i energię poświęcaną na dotychczasowe odkurzanie. Z robotami automatycznymi odkurzanie staje się praktycznie niezauważalne. Dodatkową i bardzo cenną funkcją jest możliwość jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg, dzięki której robot jeszcze bardziej wyręczy Cię w domowych porządkach.


Taką możliwość oferują nowe roboty Tefal Exlorer, które nie tylko świetnie radzą sobie na dywanach, skutecznie usuwając np. sierść zwierząt, ale i na twardych podłogach, gdzie nie tylko odkurzają, ale i mopują podłogi. Specjalna nakładka mopująca ze ściereczką z mikrofibry skutecznie przeciera twarde podłogi, pozostawiając powierzchnie idealnie czyste.


Roboty Tefal Explorer Serie 40, 60 i 80 możesz sterować za pomocą aplikacji Tefal Robots zainstalowanej w telefonie, która pozwala zdalnie uruchomić robota, ustalić harmonogram sprzątania w wybrane dni i o dowolnej porze sprawdzić informacje dot. konserwacji urządzenia oraz (w najwyższym modelu robota) wybrać pomieszczenia, które powinny być sprzątane.


Skuteczność odkurzania robotów Tefal Explorer gwarantują dwie szczotki boczne, które zbierają nawet najdrobniejszy kurz z kątów i wzdłuż ścian, oraz centralna turboszczotka. Odkurzacze sprzątające marki Tefal posiadają też zaawansowane czujniki, dzięki czemu rozpoznają przeszkody i nie obijają mebli.


Roboty dostępne są w kilku seriach, dzięki czemu możesz dobrać odkurzacz w zależności od Twoich potrzeb.


Nowe roboty Tefal Exlorer

Polecane roboty Tefal Explorer


TEFAL EXPLORER S80 RG7765 Total Care  


 • Odkurza i mopuje jednocześnie
 • Tworzy i zapamiętuje mapy pomieszczeń 
 • Umożliwia stworzenie indywidualnego harmonogramu sprzątania, wraz z wyborem pomieszczeń  
 • Laser i kamera zapewniają skuteczną nawigację
 • 3 poziomy mocy: Eco, Standard i Boost
 • Funkcja Spot – intensywnego sprzątania – oraz strefa No go
 • Do 100 minut pracy na jednym ładowaniu
 • Pojemnik na kurz 0,77 LTEFAL EXPLORER S60 RG7455 Animal Kit 


 • 6 cm wysokościnajniższy robot mopujący* 
 • Odkurza i mopuje jednocześnie
 • harmonogram sprzątania
 • 3 poziomy mocy: Eco, Standard, Boost
 • 3 tryby pracy: Metodycznie, Miejscowo, Wzdłuż ścian
 • Do 90 minut pracy na jednym ładowaniu
 • Pojemnik na kurz 0,4 L

* najniższy robot 4w1 posiadający funkcje zamiatania, centralnego zbierania zabrudzeń, odkurzania i mopowania, w porównaniu do TOP 15 najlepiej sprzedających się robotów 4w1 w 14 krajach europejskich + w Rosji, niezależne dane z 2019, wartość i ilość sprzedaży.TEFAL EXPLORER S40 RG7267 Animal Kit 


 • Odkurza i mopuje jednocześnie 
 • 24-godzinny harmonogram sprzątania
 • 3 tryby pracy: Automatyczny, Wzdłuż ścian, Szybki 30 min
 • Do 150 minut pracy na jednym ładowaniu
 • Taśma magnetyczna w zestawie
 • Pojemnik na kurz 0,44 L
Rodzaje czujników – co je odróżnia?


Skuteczność sprzątania i poruszania się robotów sprzątających w dużej mierze zależy od rodzaju czujników, jakie posiada odkurzacz. Odpowiednie czujniki powinny zapewnić urządzeniu orientację w terenie, zapobieganie upadkowi np. ze schodów oraz skuteczne omijanie przeszkód. Roboty Tefal Explorer posiadają różne rodzaje czujników, w zależności od wybranego modelu:


 • Najwyższy model S80 RG7765 wyposażony jest w czujnik laserowy, który skanuje całe pomieszczenie, mierząc odległość od otaczających go przedmiotów. Gdy promień lasera natrafi na przeszkodę, odbija się od niej i wraca do czujnika. Komputer określa tę odległość i w ten sposób tworzy mapę pomieszczenia, wraz ze znajdującymi się w nim przeszkodami. Pomieszczenie jest też skanowane 5 razy na sekundę, więc podczas planowania ścieżki sprzątania, robot uwzględnia również przeszkody ruchome.


 • Model S60 RG7455, który charakteryzuje się niewielką wysokością, bo zaledwie 6 cm, posiada kamerę ToF, która z milimetrową dokładnością określa odległość robota od ścian. Dzięki niej, urządzenie z łatwością odkurza wzdłuż ścian tak, by obrotowa szczotka boczna wymiotła kurz z narożników i przy samej listwie przypodłogowej.


 • Podstawowy model S40 RG7267 posiada czujnik IR, które pozwalają skutecznie omijać przeszkody wykorzystując podczerwień do określania odległości odkurzacza od podłoża lub danej przeszkody. Czujniki te wysyłają w kierunku przeszkody promień podczerwieni i mierzą czas, w jakim powróci on do czujnika po odbiciu. Są też odpowiedzialne za zapobieganie upadkowi odkurzacza ze schodów.


Dodatkowo, sprawne odkurzanie robotów Tefal Explorer gwarantuje dodatkowy czujnik wywrotki, który wykrywa gdy robot zostanie uniesiony w górę i natychmiast wstrzymuje jego pracę. Dodatkowy system ochrony wykrywa spadek obciążenia na kołach odkurzacza, dzięki czemu urządzenie wstrzymuje pracę np. w momencie ręcznego uniesienia odkurzacza z podłogi. Ułatwia to bieżącą obsługę urządzenia i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.Elektroszczotka – dedykowana do sierści zwierząt


Roboty Tefal Explorer zostały wyposażone w turboszczotkę Animal Turbo, która dzięki swojej specjalnej budowie łatwo zbiera sierść zwierząt i większe zabrudzenia, przez co idealnie nadaje się do domu pełnego zwierzaków. Szczotkę Animal Turbo wykonano z naturalnego włosia oraz poliuretanu, dzięki czemu jest wydajna i łatwa w utrzymaniu. Do zestawu dołączone jest też specjalne akcesorium, ułatwiające czyszczenie szczotki z większych elementów.


Czas pracy na jednym ładowaniu – na co zwrócić uwagę?


Przy doborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę na czas jego pracy na pełnym ładowaniu. Czas ten powinien wynosić co najmniej 45 minut, by móc posprzątać powierzchnię średniego mieszkania. Wybór robota z dłuższym czasem pracy gwarantuje nam posprzątanie całego mieszania, bez ryzyka, że robot zatrzyma się w połowie posprzątanej powierzchni.


Nowe roboty Tefal Explorer to odkurzacze posiadające wiele ciekawych funkcji. Plusem jest zdalne sterowanie aplikacją oraz możliwość jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Roboty Explorer to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią wygodę i chcą zaoszczędzisz trochę czasu na codziennym sprzątaniu. Odkurzacze Explorer są też odpowiednie dla alergików, gdyż posiadają filtr, który zatrzymuje 99,9% zanieczyszczeń, a to niezwykle ważne w obecnych czasach. Wystarczy wybrać odpowiedni model by rozpocząć przygodę z nowym domownikiem.


powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]