MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1168

Zestaw Smart Writing Set Pen+ Ellipse pozwala przenieść notatki na ekran urządzenia mobilnego. Tworzą go: notes Paper Tablet ze specjalnym papierem Ncoded, długopis Pen+ Ellipse oraz etui na długopis. W połączeniu  darmową aplikacją Moleskine Notes użytkownik może przenieść, edytować, udostępniać swoje ręcznie robione notatki na ekran wybranego urządzenia. Notes Paper Tablet zaprojektowany jest tak, by wyglądem przypominał tablet. Okładka wykonana jest z tworzywa sztucznego. Długopis posiada wbudowaną kamerę,która współdziała z inteligentnie zaprojektowanym papierem notesu.


Korzyści:


  • W prosty sposób przeniesiesz notatki oraz szkice do cyfrowej postaci
  • Specjalny notes wyposażony w kartki z technologią NCoded™ 
  • Aplikacja Moleskine Notes płynnie przenosi słowa i rysunki z papieru na ekran w czasie rzeczywistym
  • Tekst można edytować, organizować a także udostępniać lub przesłać mailem


Inteligentne pióro smartpen Pen+ EllipseInteligentnym piórem pisze się jak zwykłym długopisem, w opakowaniu znajduje się również zapasowy wkład. To co wyróżnia ten długopis to miniaturowa kamera umieszczona na jego końcu. Z drugiej strony pióra mieści się gniazdo ładowania micro USB, przycisk włączenia i dioda infrmująca o działaniu.


Notes Paper Tablet


Paper Tablet przypomina zwykły notatnik, posiada okrągłe krawędzie i wygląda jak złożony tablet. To co wyróżnia go od zwykłego notatnika to strony pokryte niewidocznym wzorem, który producent określa jako technologia NCoded™. Dzięki temu długopis Pen+ może dokładnie rozpoznać swoje położenia a także przesunięcie. Potrafi również określić stronę na której się znajdujesz.


Dedykowana aplikacja MoleskineBezpłatną aplikację Moleskine Notes można pobrać bezpłatnie z App Store℠, Google Play™ oraz Microsoft Store. Aplikacja Moleskine automatycznie przesyła notatki, w formacie PDF, graficznym lub w formacie tekstowym, do Evernote, Adobe Creative Cloud, Microsoft One Note i Google Drive.


Zawartość opakowania


Zawartość opakowania: długopis Pen+ Ellipse, notes Paper Tablet w linie, kabel USB do ładowania, wkład długopisowy, notes Volant XS, etui na długopis.

Galeria filmów

  • Wideo

Techniczne

Typ akcesorium

Notes

Dedykowany model

Uniwersalny

Cechy

Technologia NCoded; 176 stron

Grupa produktowa

Gadżety elektroniczne

Funkcje

Digitalizacja, edycja i udostępnianie odręcznych notatek i szkiców

Ogólne

Producent

Moleskine

Kolor

Czarno-biały

Załączone wyposażenie

Etui na pióro, Kabel USB, Pióro Ellipse, Wymienny wkład do pióra

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Kiedy premiera iPhone 12? Co o nim wiemy?
Kiedy premiera iPhone 12? Co o nim wiemy?

Premiera iPhone 12 to ważne wydarzenie w świecie technologii, na które wiele osób czekało. Co wiadomo o nowym telefonie? Jest kilka miłych niespodzianek. Przeczytaj wszystkie szczegóły, zanim zdecydujesz o zakupie nowego iPhone.

Recenzja Xiaomi Mi 10
Recenzja Xiaomi Mi 10

Premiery nowych telefonów Xioami to informacje, na które zawsze czekają ci, którzy chcą mieć dobry smartfon w niskiej cenie. Chiński producent przyzwyczaił klientów no nowoczesnych urządzeń za niewielkie pieniądze. Tak jest im tym razem. Zobacz recenzję Xiaomi Mi 10.

Inteligentny notes MOLESKINE Smart Writing Set
Inteligentny notes MOLESKINE Smart Writing Set ×
Inteligentny notes MOLESKINE Smart Writing Set
Inteligentny notes MOLESKINE Smart Writing Set
Inteligentny notes MOLESKINE Smart Writing Set

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy