Porównywarka (0)
PLN

Ładowarka indukcyjna HAMA QI-FC10 10W Czarny

nr kat.: 1431894
Ładowarka indukcyjna HAMA QI-FC10 10W Czarny
Ładowarka indukcyjna HAMA QI-FC10 10W Czarny
Ładowarka indukcyjna HAMA QI-FC10 10W Czarny
Ładowarka indukcyjna HAMA QI-FC10 10W Czarny
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!

Opis i specyfikacja

ŁADOWARKA INDUKCYJNA "QI-FC10" Wireless Charger 10W, CZARNA

ŁADOWARKA INDUKCYJNA "QI-FC10" Wireless Charger 10W, CZARNA

Niezwykle nowoczesna jeśli chodzi o wygląd i funkcje, szybkie i wygodne ładowanie oraz gwarancja najwyższej jakości wykonania i wydajności

Wystarczy, że umieszczą Państwo smartfon na ładowarce indukcyjnej, a rozpocznie się proces ładowania baterii, o czym poinformuje dioda LED. Jednak aby smartfon współpracował z ładowarką indukcyjną, musi spełniać odpowiednie wymagania dotyczące ładowania indukcyjnego. Prosimy upewnić się, że Państwa urządzenie spełnia te wymagania.

Lista kompatybilnych urządzeń jest dostępna na naszej stronie internetowej. Ładowanie odbywa się z prędkością bezpieczną dla podłączonego urządzenia, a maksymalna moc ładowania to 10 W. Proces ten przebiega bardzo prosto dzięki technologii bezprzewodowego ładowania Qi.

ŁADOWARKA INDUKCYJNA HAMA 188318 została wyposażona w odpowiednie inteligentne układy scalone, które rozpoznają podłączone urządzenie i zapewniają optymalną dla niego szybkość i moc ładowania. Umożliwia to ekonomiczną eksploatację baterii ładowanego urządzenia i gwarantuje znaczne wydłużenie jej żywotności.

Niewątpliwą zaletą tej ładowarki indukcyjnej jest wygląd. Obudowa ma kolor czarny i została wykonana z niezwykle wytrzymałego metalu. Nowoczesny wygląd sprawia, że na biurku lub nocnym stoliku ładowarka będzie prezentować się wprost idealnie.Do zestawu dołączony jest kabel z wejściem mikro-USB.

Informacje dodatkowe:

  • średnica ładowarki: 101,5 mm
  • prąd wejściowy: 5 V / 2 A, 9 V / 1,67 A
  • maksymalny prąd wejściowy: 10 W
  • kabel mikro-USB

Dlaczego Hama?

Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W związku z powyższym są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in. Apple, Samsung, Huawei czy LG Apple, Samsung, Huawei czy LG, by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów gsm. Wszystkie produkty dedykowanedo urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad

Techniczne

Dedykowany model

Uniwersalny

Rodzaj ładowarki

Indukcyjna

Ilość zasilanych urządzeń

1

Napięcie wejściowe [V]

5

Maksymalny prąd wyjściowy [mA]

2000

Inne

Maks. moc wyjściowa 10 W.

Fizyczne

Kabel

Odłączany

Długość przewodu [m]

1

Inne

Wymiary: 10 x 10 x 0,7 cm ;

Ogólne

Producent

Hama

Linia

Essential Line

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel micro USB

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie