MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Ładowarka samochodowa HAMA Quick Charge 3.0 2xUSB 173654

nr kat.: 1409038
Ładowarka samochodowa HAMA Quick Charge 3.0 2xUSB 173654
Ładowarka samochodowa HAMA Quick Charge 3.0 2xUSB 173654
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
  • Maksymalny prąd wyjściowy [mA]: 3000
  • Ilość zasilanych urządzeń: 2
  • Wyjścia i adaptery: 2x USB (ładowarka)
  • Kabel: Odłączany (brak w zestawie)
  • Zobacz pełną specyfikację

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

173654 ŁADOWARKA SAMOCHODOWA Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, METAL

173654 ŁADOWARKA SAMOCHODOWA Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, METAL

Szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą wytrzymałej ładowarki

Qualcomm® Quick Charge™ 3.0

Nowoczesna ładowarka samochodowa wyposażona w technologię szybkiego ładowania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0. Gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie – znacznie szybsze, niż w przypadku ładowarek ze standardową technologią. Ładuj urządzenia w samochodzie nawet 4 x szybciej.

Dwa gniazda

Ładowarka została wyposażona w dwa gniazda. Dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie. Ładuj w tym samym czasie telefon i nawigację lub podziel się ładowarką z pasażerem. Mimo zastosowaniu dwóch gniazd ładowarka pozostaje kompaktowa i zajmuje mało miejsca w samochodzie.

Wytrzymała obudowa

Ładowarka została ‘ubrana’ w wytrzymałą metalową obudowę. Dzięki temu ma zwiększoną odporność na uszkodzenia, jest naprawdę solidnie wykonana. Dodatkowo metalowa obudowa wyróżnia się swoim stylowym i eleganckim wyglądem.

Bezpieczne ładowanie

Ładowarka została wykonana z najlepszych materiałów i przeszła restrykcyjne testy jakościowe. Inteligentny proces ładowania chroni ładowarkę, podłączone urządzenie oraz Ciebie. W ładowarce zostały zastosowane zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem, które nie dopuszczą do uszkodzenia akumulatora.

Wydłużona żywotność baterii

Ładowarka została wyposażona w technologię pozwalającą na zoptymalizowany proces ładowania. Rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań. To pozwala na ‘oszczędną’ eksploatację baterii podłączonego urządzenia i w konsekwencji wydłużenie jej żywotności.