Porównywarka (0)
PLN

Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały

nr kat.: 1447210
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały
Termometr bezdotykowy za 1 zł
 • Ilość zasilanych urządzeń: 2
 • Wyjścia i adaptery: 1x USB typ A (ładowarka) , 1x USB typ C (ładowarka)
 • Kabel: Odłączany (brak w zestawie)
 • Funkcje: Power Delivery (PD) , Quick Charge 3.0
 • Zobacz pełną specyfikację

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
228,00

Produkt, który przeglądasz

+
228,00

Produkt, który przeglądasz

+
228,00

Opis i specyfikacja

Ładowarka GaN, USB-C, Power Delivery, Qualcomm 3.0, 18-65W, biała

Ładowarka GaN, USB-C, Power Delivery, Qualcomm 3.0, 18-65W, biała

Najnowsza technologia GaN wykorzystująca najnowsze osiągnięcia technologiczne, związane z azotkiem galu gwarantuje moc do 65 W i super szybkie ładowanie.

Technologia GaN

Prawie wszystkie dostępne na rynku urządzenia elektroniczne – w tym te przeznaczone do ładowania różnego rodzaju sprzętu – zbudowane są w oparciu o krzem. Jest on w stanie zaoferować dużą moc, ale wymaga sporego rozmiaru samego urządzenia ładującego. Doskonałą odpowiedzią na ten problem okazał się azotek galu – półprzewodnik używany przy produkcji tranzystorów. Dzięki niemu można uzyskać sporo mocy w obudowie o naprawdę niewielkich gabarytach, prawie bez wydzielania ciepła. Co więcej, ta technologia pozwala na znacznie sprawniejszy transfer energii i mniejsze straty.

Moc 18W - 65 W

Ładowarka Hama GaN posiada moc wyjściową aż do 65 W przy stosunkowo niewielkim rozmiarze dwóch zestawionych obok siebie, minimalnie otwartych pudełek zapałek. Oznacza to, że jest mniejsza od konwencjonalnych ładowarek aż o 60 proc. Dlatego bez problemu zmieści się do kieszeni, małego plecaka, torby lub damskiej torebki i będzie zawsze w pogotowiu do naładowania smartfona. Natomiast oszczędność energii wychodzi naprzeciw proekologicznym wyzwaniom współczesnego świata.

Dwie technologie ładowania

Ładowarka łączy w sobie dwie technologie szybkiego ładowania - Qualcomm i Power Delivery. Qualcomm Quick Charge 3.0 pozwala na czterokrotnie szybsze ładowanie urządzeń mobilnych w odniesieniu do starszego typu rozwiązań. Natomiast Power Delivery umożliwia najwydajniejsze i jednocześnie bezpieczne ładowanie urządzenia nawet do 5 razy szybciej.

Inteligentny system ładowania

Ładowarka rozpoznaje automatycznie podłączony sprzęt, a następnie dobiera parametry ładowania. Dzięki technologii GaN ładowarka oszczędza akumulator, wydłużając jego żywotność.

Dwa gniazda ładowania

Produkt wyposażono w oznaczone na pomarańczowo złącze USB-A (obsługujące Qualcomm Quick Charge) i dwustronne złącze USB-C, pomalowane na zielono i odpowiadające za technologię Power Delivery. Odmienny kolor gniazd minimalizuje ryzyko ich pomylenia, a w efekcie uszkodzenia.

Wskaźnik LED

Utrzymana w białej, eleganckiej stylistyce ładowarka jest zasilana sieciowo. Projektanci nie zapomnieli też o wskaźniku funkcyjnym LED, informującym o tym, czy urządzenie jest aktywne czy już zakończyło pracę.

Uniwersalne zastosowanie

Ładowarkę można stosować na całym świecie (w połączeniu z krajowym adapterem) dzięki zastosowaniu przyłącza sieciowego na poziomie 100 – 240 V.

Korzyści dla ciebie:

 • Szybkie ładowanie Qualcomm i Power Delivery
 • Niewielkie rozmiary, swobodnie mieści się do kieszeni w torbie do notebooka
 • Wskaźnik ładowania
 • Inteligentny system ładowania chroniący akumulator urządzenia
 • Uniwersalne zastosowanie

Dane techniczne:

 • NNapięcie wyjściowe: 12V/ 3A, 15V/ 3A, 20V/ 3,25A, 3,6 - 6V/ 3A, 5V/ 3A, 6 - 9V/ 2A, 9 - 12V/ 1,5A, 9V/ 3A
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V
 • Technologia ładowania: Power Delivery, Quick Charge™ 3.0
 • Maks. moc: 65 W
 • Kontrolka LED

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Techniczne

Dedykowany model

Uniwersalny

Rodzaj ładowarki

Sieciowa

Ilość zasilanych urządzeń

2

Zasilane urządzenia

Urządzenia zasilane portem USB, Urządzenia zasilane portem USB typu C

Funkcje

Power Delivery (PD) Quick Charge 3.0

Moc [W]

65

Wyjścia i adaptery

1x USB typ A (ładowarka), 1x USB typ C (ładowarka)

Inne

Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane; Maks. moc wyjściowa: łącznie 65 W (USB-C 65 W PD, USB-A 18 W QC 3.0);

Fizyczne

Kabel

Odłączany (brak w zestawie)

Ogólne

Producent

Hama

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Marcin

Mega

szybko ładuje telefon i nawet z lapkiem daje radę - w końcu jedna ładowarka do wszystkiego

Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały ×
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały
Ładowarka sieciowa HAMA 65W GAN PD/QC 3.0 Biały

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]