Porównywarka (0)
PLN

Ładowarka sieciowa HAMA PD USB-C 18W Czarny + kabel USB-C 1.5m 183326

nr kat.: 1427790
Ładowarka sieciowa HAMA PD USB-C 18W Czarny + kabel USB-C 1.5m 183326
Ładowarka sieciowa HAMA PD USB-C 18W Czarny + kabel USB-C 1.5m 183326
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
 • Ilość zasilanych urządzeń: 1
 • Wyjścia i adaptery: 1x USB typ C (kabel) , 1x USB typ C (ładowarka)
 • Kabel: Odłączany
 • Maksymalny prąd wyjściowy [mA]: 3000
 • Funkcje: Quick Charge 3.0
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

ŁADOWARKA SIECIOWA, USB Type-C GNIAZDO, (PD), 3A, 18W CZARNA + KABEL Type-C 1,5 CZARNA

ŁADOWARKA SIECIOWA, USB Type-C GNIAZDO, (PD), 3A, 18W CZARNA + KABEL Type-C 1,5 CZARNA

Coraz więcej urządzeń, które nas otaczają wymaga regularnego ładowania.

ŁADOWARKA SIECIOWA HAMA 183326 zapewnia optymalne i bardzo bezpieczne funkcjonowanie. Coraz więcej urządzeń, które nas otaczają wymaga regularnego ładowania. Nie ma powodu, aby na tę czynność tracić długie godziny, zwłaszcza kiedy trzeba szybko wyjść, a poziom baterii w urządzeniu nie jest zadowalający. Od teraz w Państwa domu lub biurze mogą zagościć technologie, które dotrzymają Państwu kroku.

Ładowarka została wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania. Technologia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 oferuje rozszerzone możliwości, a jednocześnie zapewnia współpracę ze starszymi urządzeniami (kompatybilność wsteczna z wersją 2.0).

Power Delivery pozwala na maksymalnie szybkie ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu prądu wyjściowego do ładowanego urządzenia po to, aby naładować baterię w telefonie aż w 50% zaledwie w 25 minut! Te dwie metody szybkiego ładowania mają jeden cel – by wszystkie Państwa urządzenia od teraz były gotowe do pracy zawsze, kiedy są potrzebne.

Ładowarka wyposażona jest we wskaźnik LED, który informuje o ładowaniu podłączonego urządzenia, oraz kabel o optymalnej długości 1,5 m wyposażony w dwa gniazda USB-C.

ŁADOWARKA SIECIOWA HAMA 183326 została wykonana z bardzo trwałych materiałów i przeszła restrykcyjne testy jakościowe, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Wbudowane zabezpieczenia chronią podłączone urządzenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem.

Ładowarka została wyposażona w specjalną technologię, dzięki której od razu rozpoznaje podłączone urządzenie i zapewnia optymalną dla niego szybkość i moc ładowania. Technologia ta zapewnia także niezwykle ekonomiczną eksploatację baterii ładowanego urządzenia i gwarantuje znaczne wydłużenie jej żywotności.

Czarna obudowa ładowarki nadaje jej stylowy i nowoczesny wygląd. Dzięki temu nawet to małe urządzenie codziennego użytku może stać się designerskim dodatkiem. Mimo tak wielu zalet, ładowarka posiada bardzo kompaktowy rozmiar.

Ładowarka obsługuje sieci zasilające o natężeniu 100 – 240 V, co przy zastosowaniu adaptera gniazda sieciowego pozwala na używanie jej na całym świecie. Jeżeli często Państwo podróżują, wybór tego modelu z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem.

Informacje dodatkowe:

 • ładowarka sieciowa do szybkiego ładowania z gniazdem USB-C
 • technologia szybkiego ładowania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 kompatybilna wstecznie z urządzeniami obsługującymi technologię Qualcomm® Quick Charge™ 2.0
 • technologia szybkiego ładowania Power Delivery
 • kabel USB-C / USB-C o długości 1,5 m
 • maksymalna moc ładowania: 18 W
 • - prąd wyjściowy 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A, 15 V / 1,2 A

Dlaczego Hama?

Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W związku z powyższym są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in. Apple, Samsung, Huawei czy LG Apple, Samsung, Huawei czy LG, by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów gsm. Wszystkie produkty dedykowanedo urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad

Techniczne

Dedykowany model

Uniwersalny

Rodzaj ładowarki

Sieciowa

Ilość zasilanych urządzeń

1

Zasilane urządzenia

Urządzenia zasilane portem USB typu C

Funkcje

Quick Charge 3.0

Napięcie wejściowe [V]

100-240

Napięcie wyjściowe [V]

5/9/12

Maksymalny prąd wyjściowy [mA]

3000

Wyjścia i adaptery

1x USB typ C (kabel), 1x USB typ C (ładowarka)

Inne

Power Delivery

Fizyczne

Kabel

Odłączany

Długość przewodu [m]

1.5

Ogólne

Producent

Hama

Linia

Prime Line