Porównywarka (0)
PLN

Ładowarka sieciowa HAMA QC/PD USB-C 18W Biały 188350

nr kat.: 1427806
Ładowarka sieciowa HAMA QC/PD USB-C 18W Biały 188350
Ładowarka sieciowa HAMA QC/PD USB-C 18W Biały 188350
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
 • Ilość zasilanych urządzeń: 1
 • Wyjścia i adaptery: 1x USB typ C (ładowarka)
 • Kabel: Odłączany (brak w zestawie)
 • Maksymalny prąd wyjściowy [mA]: 3000
 • Funkcje: Power Delivery (PD) , Quick Charge 2.0 , Quick Charge 3.0
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

ŁADOWARKA SIECIOWA MINI, USB-C, PD/QC, 18 W, BIAŁA

ŁADOWARKA SIECIOWA MINI, USB-C, PD/QC, 18 W, BIAŁA

Coraz więcej urządzeń, które nas otaczają wymaga regularnego ładowania.

ŁADOWARKA SIECIOWA MINI HAMA 188350 to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które od teraz może zagościć w Państwa domu lub biurze. Coraz więcej urządzeń, które nas otaczają, wymaga regularnego ładowania. Nie ma powodu, aby na tę czynność tracić długie godziny, zwłaszcza kiedy Państwo szybko wyjść, a poziom baterii w urządzeniu nie jest zadowalający.

Ładowarka została wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania. Technologia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 oferuje rozszerzone możliwości, a jednocześnie zapewnia współpracę ze starszymi urządzeniami (kompatybilność wsteczna z wersją 2.0). Dzięki tej technologii urządzenia można ładować nawet do 4 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

Technologia Power Delivery pozwala na maksymalnie szybkie ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu prądu wyjściowego do ładowanego urządzenia po to, aby naładować baterię w telefonie aż w 50% zaledwie w 25 minut! Te dwie metody szybkiego ładowania mają jeden cel – by wszystkie Państwa urządzenia od teraz były gotowe do pracy zawsze, kiedy są potrzebne.

ŁADOWARKA SIECIOWA MINI HAMA 188350 to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy na co dzień korzystają nie tylko z urządzeń ze złączem USB-C, ale także urządzeń firmy Apple. Wystarczy podłączyć odpowiedni kabel ze złączem USB-C – Lightning, aby móc naładować urządzenie takie jak iPhone czy iPad.

Dodatkowo ładowarka posiada specjalną konfigurację, dzięki której od razu rozpoznaje podłączone urządzenie i zapewnia optymalną dla niego szybkość i moc ładowania. Konfiguracja ta zapewnia także niezwykle ekonomiczną eksploatację baterii ładowanego urządzenia i gwarantuje znaczne wydłużenie jej żywotności.

ŁADOWARKA SIECIOWA MINI HAMA 188350 została wykonana z bardzo trwałych materiałów i przeszła restrykcyjne testy jakościowe, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Wbudowane zabezpieczenia chronią podłączone urządzenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem.

Ładowarka obsługuje sieci zasilające o natężeniu 100 – 240 V, co przy zastosowaniu adaptera gniazda sieciowego pozwala na używanie jej na całym świecie. Jeżeli często Państwo podróżują, wybór tego modelu z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem.

Chociaż ładowarka naszpikowana jest nowoczesną technologią, to jednak jej rozmiar jest niezwykle kompaktowy. Jest aż o 40% mniejsza od standardowych ładowarek, dzięki czemu jest bardzo lekka i zajmuje niewiele miejsca. To doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy podróżują lub chcą zabrać ją z sobą na przykład do pracy. Biała obudowa ładowarki w połączeniu z opływowym kształtem nadaje jej stylowy i nowoczesny wygląd.

Informacje dodatkowe:

 • ładowarka sieciowa mini do szybkiego ładowania
 • technologia szybkiego ładowania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 kompatybilna wstecznie z urządzeniami obsługującymi technologię Qualcomm® Quick Charge™ 2.0
 • technologia szybkiego ładowania Power Delivery
 • możliwość podłączenia kabla ze złączem USB-C – USB-C oraz USB-C – Lightning
 • maksymalna moc ładowania: 18 W
 • prąd wyjściowy: 12 V / 1,5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 2 A

Dlaczego Hama?

Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W związku z powyższym są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in. Apple, Samsung, Huawei czy LG Apple, Samsung, Huawei czy LG, by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów gsm. Wszystkie produkty dedykowanedo urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad

Techniczne

Dedykowany model

Uniwersalny

Rodzaj ładowarki

Sieciowa

Ilość zasilanych urządzeń

1

Funkcje

Power Delivery (PD) Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0

Moc [W]

18

Napięcie wejściowe [V]

100-240

Napięcie wyjściowe [V]

5/9/12

Maksymalny prąd wyjściowy [mA]

3000

Wyjścia i adaptery

1x USB typ C (ładowarka)

Fizyczne

Kabel

Odłączany (brak w zestawie)

Ogólne

Producent