MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 129

Opaska HUAWEI Band 4 Czerwony

nr kat.: 1413557 HUAWEI
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Opaska Huawei Band 4 monitoruje stan zdrowia w czasie rzeczywistym. Minimalistyczny design sprawia, że Band 4 świetnie komponuje się z każdym nastrojem: służbowym, mniej formalnym i sportowym. Jest do tego prosta w obsłudze. Ekran jest dotykowy, duży i kolorowy, a dane są wyraźnie wyświetlane. Dzięki wydajnej baterii opaska z włączoną funkcją monitorowania snu i tętna może działać na jednym ładowaniu baterii nawet siedem dni. 

Korzyści:

 • Monitoruj stan zdrowia przez całą dobę - najnowszaopaska Huawei Band 4 oferuje zaawansowane rozwiązania TruSeen 3.5 oraz TruSleep 2.0. Wspomagane przez sztuczną inteligencję umożliwiają precyzyjniejszy monitoring i analizę zarówno tętna, jak i snu. Odpowiedzialna za śledzenie tętna funkcja TruSeen 3.5 - poprzez delikatne wibracje - sygnalizuje, gdy puls zaczyna zbyt szybko rosnąć i wchodzi w najwyższą strefę tętna.
 • Dowiedz się, jak lepiej wypoczywać - TruSeen 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy: sengłęboki, sen płytki, REM oraz wybudzanie. Opaska dodatkowo śledzii diagnozuje sześć najczęstszych problemów ze snem. Dostarcza również sugestie dotyczące lepszego odpoczynku.
 • Ciesz się wysokim komfortem użytkowania - w porównaniu z wcześniejszymi wersjami dotykowy ekran Huawei Band 4 jest większy. Przekątna wynosi 0.96 cala, a korpus – 56 mm*18.5mm*12.5 mm. Jednocześnie Huawei Band 4 jest bardzo lekki. Waży 23.8g. Dane na ekranie prezentowane są w różnych kolorach. Dzięki temu odczyt jest prosty i szybki.
 • Wykonanyz silikonu pasek sprawia, że Huawei Band 4 z łatwościądostosowuje się do nadgarstka
 • Dopasuj opaskę do swojego charakteru lub nastroju - Huawei Band 4 umożliwia zmianę tarczy ekranu. Z poziomu opaski lub smartfonu możesz wybierać tarcze zaprojektowane z myślą o różnych strojach: sportowych, mniej formalnych i służbowych. Zmiana tarczy jest prosta i szybka.
 • Działaszprzez tydzień na jednym ładowaniu - Huawei Band 4 została wyposażona w wydajną baterię. Na jednym ładowaniu z aktywnymi funkcjami TruSeen i TruSleep opaska powinna działać tydzień. Czas pracy można wydłużyć o 2 dni, jeśli obie funkcjesą wyłączone.
 • Do ładowania baterii nie potrzebujesz dodatkowych kabelków - o paska ma wbudowaną wejściówkę USB. Nie potrzebujesz więc dodatkowych kabelków, aby naładować baterię. Huawei Band 4 możesz wpiąć bezpośrednio do laptopa lub wtyczki z wejściówką na USB.
 • Bądź aktywny: monitoruj swój organizm z inteligentną opaską - Huawei Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni, wycieczki górskie. Podczas każdej aktywności opaska rejestruje m.in. tętno, jak i strefy tętna, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo, wykonane kroki. 
 • Osobistyasystent na własnym nadgarstku - o paska pełni także funkcję osobistego asystenta. Przypomina o ćwiczeniach. Powiadamia, gdy na twój smartfon przychodzą np. połączenia telefoniczne lub wiadomości sms. Ułatwia również znalezienie smartfonu. Wystarczy uruchomić funkcję Znajdź telefon. Po chwili szukane urządzenie zacznie sygnalizować swoją lokalizację.  
 • Monitoruji analizuj dane w aplikacji Huawei Health - w szystkie dane, które rejestruje Huawei Band 4 są gromadzone w aplikacji Huawei Zdrowie. Aplikacja dodatkowo umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu, waga. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany wróżnych jednostkach czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit.

HUAWEI Band 4 monitoruje stan zdrowia w czasie rzeczywistym. Minimalistyczny design sprawia, że opaska świetnie komponuje się z każdym strojem: służbowym, mniej formalnym i sportowym. Jest do tego prosta w obsłudze. Ekran jest dotykowy, duży i kolorowy, a dane są wyraźnie wyświetlane. Dzięki wydajnej baterii opaska z włączoną funkcją monitorowania snu i tętna może działać na jednym ładowaniu baterii nawet siedem dni*.  

HUAWEI Band 4 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, różowym i czerwonym.

*Wyniki uzyskane podczas testów laboratoryjnych. Rzeczywiste parametry mogą się różnić.


Monitoruj stan zdrowia przez całą dobę

Najnowsza opaska HUAWEI Band 4 oferuje zaawansowane rozwiązania TruSeenTM 3.5 oraz TruSleepTM 2.0. Wspomagane przez sztuczną inteligencję umożliwiają precyzyjniejszy monitoring i analizę zarówno tętna, jak i snu. Odpowiedzialna za śledzenie tętna funkcja TruSeenTM 3.5 - poprzez delikatne wibracje - sygnalizuje, gdy puls zaczyna zbyt szybko rosnąć i wchodzi w najwyższą strefę tętna.


Dowiedz się, jak lepiej wypoczywać


TruSeenTM 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzanie. Opaska dodatkowo śledzi i diagnozuje sześć najczęstszych problemów ze snem. Dostarcza również sugestie dotyczące lepszego odpoczynku.


Ciesz się wysokim komfortem użytkowania


W porównaniu z wcześniejszymi wersjami dotykowy ekran HUAWEI Band 4 jest większy. Przekątna wynosi 0.96 cala, a korpus – 56 mm*18.5 mm*12.5 mm. Jednocześnie HUAWEI Band 4 jest bardzo lekki. Waży 23.8 g. Dane na ekranie prezentowane są w różnych kolorach. Dzięki temu odczyt jest prosty i szybki. Wykonany z silikonu pasek sprawia, że HUAWEI Band 4 z łatwością dostosowuje się do nadgarstka.


Dopasuj opaskę do swojego charakteru lub nastrojuHUAWEI BAND 4 umożliwia zmianę tarczy ekranu. Z poziomu opaski lub smartfonu* możesz wybierać tarcze zaprojektowane z myślą o różnych strojach: sportowych, mniej formalnych i służbowych. Zmiana tarczy jest prosta i szybka. Zajmuje kilka sekund.

*Wymaga sparowania ze smartfonem i zalogowania w aplikacji Huawei Zdrowie.


Działasz przez tydzień na jednym ładowaniu

HUAWEI Band 4 została wyposażona w wydajną baterię. Na jednym ładowaniu z aktywnymi funkcjami TruSeen i TruSleep opaska powinna działać tydzień. Czas pracy można wydłużyć o 2 dni, jeśli obie funkcje są wyłączone*.


*Wyniki uzyskane podczas testów laboratoryjnych. Rzeczywiste parametry mogą się różnić.


Do ładowania baterii nie potrzebujesz dodatkowych kabelkówOpaska ma wbudowaną wejściówkę USB. Nie potrzebujesz więc dodatkowych kabelków, aby naładować baterię. HUAWEI Band 4 możesz wpiąć bezpośrednio do laptopa lub wtyczki z wejściówką na USB.


Bądź aktywny: monitoruj swój organizm z inteligentną opaskąHUAWEI Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni, wycieczki górskie. Podczas każdej aktywności opaska rejestruje m.in. tętno, jak i strefy tętna, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo, wykonane kroki.


Osobisty asystent na własnym nadgarstku!


Opaska pełni także funkcję osobistego asystenta. Przypomina o ćwiczeniach. Powiadamia, gdy na twój smartfon przychodzą np. połączenia telefoniczne lub wiadomości sms. Ułatwia również znalezienie smartfonu*. Wystarczy uruchomić funkcję Znajdź telefon. Po chwili szukane urządzenie zacznie sygnalizować swoją lokalizację.  

**Wymaga sparowania opaski ze smartfonem przez aplikację Huawei Health / Zdrowie


Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health


Wszystkie dane, które rejestruje HUAWEI Band 4 są gromadzone w aplikacji Huawei Zdrowie*. Aplikacja dodatkowo umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu, waga. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostkach czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz lepszych planów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit.

*Aplikacja dostępna na smartfonach Huawei. W przypadku innych smartfonów pracujących na systemie Android aplikację należy pobrać.

Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health


Wszystkie dane, które rejestruje urządzenie są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko gromadzi dane z urządzenia, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz lepszych planów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit.

Zastosowane technologie

Bieganie Bieganie

Jazda na rowerze Jazda na rowerze

Outdoor Outdoor

Pływanie Pływanie

Techniczne

Przeznaczenie

Bieganie Jazda na rowerze Outdoor Pływanie

Wodoodporność

Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza

Dotykowy, Kolorowy, TFT

Rozmiar wyświetlacza [cale]

0.96

Rozdzielczość wyświetlacza

80 x 160

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator

Czas pracy [h]

216

Pojemność [mAh]

91 mAh

Aparat

Aparat

Nie posiada

Funkcje

Łączność

Bluetooth 4.2 BLE

Złącza

Złącze ładowania

Funkcje

Monitorowanie snu, Pomiar dystansu, Pomiar tętna, Powiadomienia o nowych wiadomościach, Powiadomienia o połączeniach przychodzących, Zliczanie spalonych kalorii, Znajdź moje urządzenie

Aplikacje

HUAWEI Health

Inne

Zliczanie wykonanych kroków; czujnik tętna; trzyosiowy czujnik monitorujący ruch w czasie rzeczywistym, funkcja Huawei TruSeen 3.5; funkcja TruSleep 2.0

Pasek/Bransoleta

Rodzaj

Silikon

Fizyczne

Wysokość [mm]

18.5

Szerokość [mm]

12.5

Głębokość [mm]

56

Waga [g]

23.8

Ogólne

Producent

Huawei

Kolor

Czerwony

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ewelina

Opaska HUAWEI Band 4 Różowy

Opinia potwierdzona zakupem

Super smartband

Bardzo polecam, super szybkie ladowanie, fajne podstawowe opcje, nie raz mi się przydała opcja "znajdowanie telefonu"

5 na 5

Bernard

Opaska HUAWEI Band 4 Czarny

Opinia potwierdzona zakupem

Sprawuje się znakomicie

Działa zgodnie z opisem. Bezproblemowo łączy się z aplikacją w telefonie komórkowym. Polecam

5 na 5

Honorata

Opaska HUAWEI Band 4 Różowy

Opinia potwierdzona zakupem

Super produkt. Bateria długo trzyma

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem


Korzyści dla Klienta  
Pakiet obejmuje:

 • Ochrona sprzętu przez 12 miesięcy lub 24 miesiące od daty zakupu
 • Ubezpieczenie smartfonów i tabletów oraz sprzętu mobilnego (np.jeżdziki) na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia i Kradzieży z włamaniem lub rabunku
 • Dodatkowa ochrona na wypadek nieuprawnionego użycia telefonu wskutek Kradzieży z włamaniem lub rabunku (zwrot kosztów)
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu:
 • do 5 dni roboczych dla smartfonów i tabletów (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • do 14 dni dla sprzętu mobilnego (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej