MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Opaska HUAWEI Band 4 Różowy

nr kat.: 1413558
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Opaska HUAWEI Band 4 Różowy
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
Zamów z gwarantowaną dostawą na jutro!
 • Typ wyświetlacza: Dotykowy , Kolorowy , TFT
 • Funkcje: Monitorowanie snu , Pomiar dystansu , Pomiar pulsu (tętna) , Powiadomienia o nowych wiadomościach , Powiadomienia o połączeniach przychodzących , Zliczanie spalonych kalorii , Znajdź moje urządzenie
 • Łączność: Bluetooth 4.2 BLE
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Warianty produktu

Wybrany wariant:

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

Opaska Huawei Band 4 monitoruje stan zdrowia w czasie rzeczywistym. Minimalistyczny design sprawia, że Band 4 świetnie komponuje się z każdym nastrojem: służbowym, mniej formalnym i sportowym. Jest do tego prosta w obsłudze. Ekran jest dotykowy, duży i kolorowy, a dane są wyraźnie wyświetlane. Dzięki wydajnej baterii opaska z włączoną funkcją monitorowania snu i tętna może działać na jednym ładowaniu baterii nawet siedem dni. 


Korzyści:


 • Monitoruj stan zdrowia przez całą dobę dzięki zaawansowanym rozwiązaniom TruSeen 3.5 oraz TruSleep 2.0
 • TruSeen 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy: sengłęboki, sen płytki, REM oraz wybudzanie
 • Ciesz się wysokim komfortem użytkowania dzięki lekkiej kontrukcji
 • Wykonanyz silikonu pasek sprawia, że Huawei Band 4 z łatwościądostosowuje się do nadgarstka
 • Dopasuj opaskę do swojego charakteru lub nastroju dzięki możliwości zmiany tarczy ekranu. Zmiana tarczy jest prosta i szybka.
 • Huawei Band 4 została wyposażona w wydajną baterię, na jednym ładowaniu z aktywnymi funkcjami TruSeen i TruSleep opaska powinna działać tydzień
 • Huawei Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni, wycieczki górskie
 • Podczas każdej aktywności opaska rejestruje m.in. tętno, jak i strefy tętna, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo, wykonane kroki. 
 • Osobisty asystent na własnym nadgarstku - o paska pełni także funkcję osobistego asystenta. Przypomina o ćwiczeniach. Powiadamia, gdy na twój smartfon przychodzą np. połączenia telefoniczne lub wiadomości sms. 
 • Ułatwia również znalezienie smartfonu dzięki funkcji Znajdź telefon, po chwili szukane urządzenie zacznie sygnalizować swoją lokalizację.  
 • Monitoruj i analizuj dane w aplikacji Huawei Health.

HUAWEI Band 4 monitoruje stan zdrowia w czasie rzeczywistym. Minimalistyczny design sprawia, że opaska świetnie komponuje się z każdym strojem: służbowym, mniej formalnym i sportowym. Jest do tego prosta w obsłudze. Ekran jest dotykowy, duży i kolorowy, a dane są wyraźnie wyświetlane. Dzięki wydajnej baterii opaska z włączoną funkcją monitorowania snu i tętna może działać na jednym ładowaniu baterii nawet siedem dni*.  

HUAWEI Band 4 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, różowym i czerwonym.

*Wyniki uzyskane podczas testów laboratoryjnych. Rzeczywiste parametry mogą się różnić.


Monitoruj stan zdrowia przez całą dobę

Najnowsza opaska HUAWEI Band 4 oferuje zaawansowane rozwiązania TruSeenTM 3.5 oraz TruSleepTM 2.0. Wspomagane przez sztuczną inteligencję umożliwiają precyzyjniejszy monitoring i analizę zarówno tętna, jak i snu. Odpowiedzialna za śledzenie tętna funkcja TruSeenTM 3.5 - poprzez delikatne wibracje - sygnalizuje, gdy puls zaczyna zbyt szybko rosnąć i wchodzi w najwyższą strefę tętna.Wykrywanie nasycenia tlenem


Nasycenie krwi telenem(SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen. HUAWEI Band 4 obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening*.

* Funkcja nie jest pomiarem tożsamym z urządzeniem medycznym i nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Wszystkie dane i pomiary mają charakter poglądowy, wyłącznie dla celów osobistych. Nie jest obsługiwana w systemie iOS. Dostępność może się różnić w zależności od regionu.
Dowiedz się, jak lepiej wypoczywać


TruSeenTM 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzanie. Opaska dodatkowo śledzi i diagnozuje sześć najczęstszych problemów ze snem. Dostarcza również sugestie dotyczące lepszego odpoczynku.


Ciesz się wysokim komfortem użytkowania


W porównaniu z wcześniejszymi wersjami dotykowy ekran HUAWEI Band 4 jest większy. Przekątna wynosi 0.96 cala, a korpus – 56 mm*18.5 mm*12.5 mm. Jednocześnie HUAWEI Band 4 jest bardzo lekki. Waży 23.8 g. Dane na ekranie prezentowane są w różnych kolorach. Dzięki temu odczyt jest prosty i szybki. Wykonany z silikonu pasek sprawia, że HUAWEI Band 4 z łatwością dostosowuje się do nadgarstka.


Dopasuj opaskę do swojego charakteru lub nastrojuHUAWEI BAND 4 umożliwia zmianę tarczy ekranu. Z poziomu opaski lub smartfonu* możesz wybierać tarcze zaprojektowane z myślą o różnych strojach: sportowych, mniej formalnych i służbowych. Zmiana tarczy jest prosta i szybka. Zajmuje kilka sekund.

*Wymaga sparowania ze smartfonem i zalogowania w aplikacji Huawei Zdrowie.


Działasz przez tydzień na jednym ładowaniu

HUAWEI Band 4 została wyposażona w wydajną baterię. Na jednym ładowaniu z aktywnymi funkcjami TruSeen i TruSleep opaska powinna działać tydzień. Czas pracy można wydłużyć o 2 dni, jeśli obie funkcje są wyłączone*.


*Wyniki uzyskane podczas testów laboratoryjnych. Rzeczywiste parametry mogą się różnić.


Do ładowania baterii nie potrzebujesz dodatkowych kabelkówOpaska ma wbudowaną wejściówkę USB. Nie potrzebujesz więc dodatkowych kabelków, aby naładować baterię. HUAWEI Band 4 możesz wpiąć bezpośrednio do laptopa lub wtyczki z wejściówką na USB.


Bądź aktywny: monitoruj swój organizm z inteligentną opaskąHUAWEI Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni, wycieczki górskie. Podczas każdej aktywności opaska rejestruje m.in. tętno, jak i strefy tętna, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo, wykonane kroki.


Osobisty asystent na własnym nadgarstku!


Opaska pełni także funkcję osobistego asystenta. Przypomina o ćwiczeniach. Powiadamia, gdy na twój smartfon przychodzą np. połączenia telefoniczne lub wiadomości sms. Ułatwia również znalezienie smartfonu*. Wystarczy uruchomić funkcję Znajdź telefon. Po chwili szukane urządzenie zacznie sygnalizować swoją lokalizację.  

**Wymaga sparowania opaski ze smartfonem przez aplikację Huawei Health / Zdrowie

Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health


Wszystkie dane, które rejestruje urządzenie są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko gromadzi dane z urządzenia, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz lepszych planów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit.

Zastosowane technologie

Bieganie Bieganie

Jazda na rowerze Jazda na rowerze

Outdoor Outdoor

Pływanie Pływanie

Techniczne

Przeznaczenie

Bieganie Jazda na rowerze Outdoor Pływanie

Wodoodporność

Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza

Dotykowy, Kolorowy, TFT

Rozmiar wyświetlacza [cale]

0.96

Rozdzielczość wyświetlacza

80 x 160

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator

Czas pracy [h]

216

Pojemność [mAh]

91 mAh

Aparat

Aparat

Nie posiada

Funkcje

Łączność

Bluetooth 4.2 BLE

Złącza

Złącze ładowania

Funkcje

Monitorowanie snu, Pomiar dystansu, Pomiar pulsu (tętna), Powiadomienia o nowych wiadomościach, Powiadomienia o połączeniach przychodzących, Zliczanie spalonych kalorii, Znajdź moje urządzenie

Aplikacje

HUAWEI Health

Inne

Zliczanie wykonanych krok