MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460

nr kat.: 1387943
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460

Opis i specyfikacja

Przenośny radiotelefon XT460 umożliwia błyskawiczne nawiązanie łączności. Dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi i wyjątkowej wytrzymałości urządzenie XT460 gwarantuje doskonałą wydajność nawet w trudnych warunkach pracy i przy dużym hałasie otoczenia. Model XT460 działa na nielicencjonowanych częstotliwościach w paśmie 446MHz, bez rejestracji ani opłat za połączenia. Oferuje 8 kanałów i 219 wybieranych przez użytkownika kodów prywatności, co pomaga zapewnić pracę bez zakłóceń. Czytelny wyświetlacz i cztery programowalne przyciski ułatwiają szybki dostęp do oferowanych funkcji. Lepsza jakość dźwięku, wytrzymała konstrukcja i uniwersalne, oparte na języku HTML oprogramowanie z możliwością samodzielnego programowania sprawiają, że ten radiotelefon idealnie zaspokoi wszystkie potrzeby biznesowe związane z komunikacją lokalną. Radiotelefony XT460 zostały przetestowane pod kątem pracy w każdych warunkach — niezależnie od tego, czy mają pomagać w koordynowaniu pracy zespołu na placu budowy czy przy linii produkcyjnej. Pełnię możliwości radiotelefonu z serii XT400 można osiągnąć, korzystając z wygodnych, trwałych i dyskretnych akcesoriów, które idealnie dopasują się do stylu pracy użytkownika.
Cechy:


 • Niewymagające licencji częstotliwości PMR446 - działa bez rejestracji ani opłat za połączenia na nielicencjonowanych częstotliwościach PMR446, oferuje 8 kanałów i wybierane przez użytkownika kody PL, co pomaga zapewnić czysty sygnał.

 • Czytelny wyświetlacz - dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi można jednym spojrzeniem sprawdzić kanały robocze i stan radia.

 • Lepsza jakość dźwięku - wydajny głośnik o mocy 1500 mW zapewnia wyraźną komunikację bez rozpraszających zakłóceń nawet w hałaśliwym otoczeniu.

 • Wytrzymała konstrukcja - spełnia wojskowe normy odporności na pył, wiatr, uderzenia, wibracje i inne trudne warunki (IP55). Poza tym radiotelefony poddajemy opracowanym przez firmę Motorola testom przyspieszonego zużycia (ALT), które symulują nawet 5 lat stosowania sprzętu w terenie.

 • Programowalne przyciski - cztery programowalne przyciski zapewniają szybki i łatwy dostęp do często używanych funkcji.

 • Głosowe wybieranie kanałów - możesz przymocować swój radiotelefon do paska, a i tak będziesz wiedzieć, na którym kanale rozmawiasz. Listę kanałów można dostosować, wybierając jedną z 16 wstępnie zapisanych funkcji roboczych, takich jak bezpieczeństwo, obsługa klienta, kasjer itd.

 • Funkcja aktywacji głosem (VOX) - pozwala korzystać z urządzenia bez użycia rąk, przy lub bez wykorzystania dodatkowych akcesoriów.

 • Powłoka antybakteryjna -ułatwia zapobieganie powstawaniu pleśni i gromadzeniu się bakterii na powierzchni radiotelefonu.

 • Oprogramowanie z możliwością samodzielnego programowania funkcji (CPS) - oparte na języku HTML oprogramowanie CPS jest łatwe w użyciu i działa w dowolnej przeglądarce komputerowej. Profile można wymieniać z urządzeniami z serii XTNi, co ułatwia dodawanie radiotelefonów z serii XT400 do istniejących zasobów (oprogramowanie CPS jest dostępne do bezpłatnego pobrania. Wymagany jest oddzielny kabel do programowania).

 • Akcesoria - radiotelefony z serii XT400 są standardowo dostarczane wraz z futerałami wyposażonymi w obrotowy zaczep do paska, który umożliwia obracanie urządzenia i jego wygodne ustawianie. Pasują do nich także zapewniające elastyczność i niezawodność działania akcesoria audio XTNi.

 • Uproszczone klonowanie - możliwość szybkiego kopiowania ustawień z jednego radiotelefonu do drugiego (między radiotelefonami z serii XT400 lub między radiotelefonami z serii XT400 i XTNi). Klonowanie wykonuje się za pomocą łączącego kabla do klonowania lub ładowarki wielostanowiskowej.

 • Trójkolorowy interfejs LED - umożliwia użytkownikom identyfikowanie funkcji i stanu radia.

 • Funkcja wyłączania kanałów - umożliwia użytkownikom wyłączanie i pomijanie niepotrzebnych kanałów za pomocą oprogramowania z możliwością samodzielnego programowania funkcji (CPS).

Techniczne

Zasięg [km]

9

Moc nadajnika [mW]

500

Inne

Wymiary (SxWxG): 55mm x 130mm x 39mm; odporny na trudne warunki pogodowe

Funkcje

Sygnał wywołania

10 sygnałów

Skanowanie

TAK

VOX

TAK

Monitor

TAK

Roger

TAK

Inne

Włączanie/wyłączanie i regulacja głośności pokrętłem; 16-pozycyjne pokrętło do wybierania kanału i kodu; interfejs USB do oprogramowania CPS; regulacja czułości mikrofonu w radiotelefonie; regulacja czułości mikrofonu w akcesoriach; scrambler (szyfrowanie) głosu zwiększający prywatność; wyłączanie zasilania po ustalonym czasie bezczynności; cztery programowalne przyciski; głosowe wybieranie kanałów; powłoka antybakteryjna; uproszczone klonowanie; trójkolorowy interfejs LED

Charakterystyka

Liczba kanałów

8

Kody

38 (CTCSS), 181 kodów DCS

Częstotliwość pracy [MHz]

446.0 - 446.1

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator Li-Ion, 2150 mAh

Czas nadawania [h]

20

Inne

Tryb oszczędzania baterii;

Fizyczne

Waga [g]

244

Klips na pasek

TAK

Ogólne

Producent

Motorola

Kolor

Czarno-zielony

Załączone wyposażenie

Podstawa do ładowania, Zaczep na pasek

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

Raty i leasing
Do 20 rat 0% i do 3 miesięcy spokoju od spłaty! RRSO 0%

Wygodne i łatwe zakupy na wyciągnięcie ręki

 • Kredyt ratalny już od 100 zł do 50 000 zł.
 • Harmonogram spłat dostosowany do Twoich preferencji.
 • Wygodnie - wniosek wypełniasz on-line, a decyzję otrzymujesz na adres e-mail.
 • Bezpieczna weryfikacja danych osobowych.
 • Szybko - decyzja kredytowa wydawana jest zazwyczaj do 1 minuty.
 • Zawarcie umowy z Bankiem możliwe niezwłocznie po otrzymaniu decyzji.
 • Produkty dostarczane są zgodnie ze złożonym przez Klienta zamówieniem do sklepu lub domu.

Zapoznaj się ze szczegółami >>

Sprawdź symulacje kredytu >>

RRSO to Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona na dzień 01.01.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Media Markt. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł. Okres kredytowania 3 - 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Spółki z Grupy Media Markt współpracują z Bankiem i są umocowane do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Kredyt dostępny od 01.01.2021 r. do 31.01.2021 r. Szczegóły u sprzedawcy i na www.mediamarkt.pl.Oblicz wysokość raty:

997

Idealne rozwiązanie dla firm

Dlaczego warto zapłacić leaselinkiem?

 • Sfinansowanie dowolnych przedmiotów od 1 000 zł do 50 000 zł netto.
 • Harmongram spłat dostosowany do Twoich preferencji od 1 do 48 miesięcy.
 • Wszystkie formalności odbywają się za pomocą aplikacji on-line. Umowa zawierana jest zdalnie.
 • Prosta werfyfikacja danych osobowych.
 • Decyzja wydawana jest w ciągu 10 minut.
 • Procedury finansowe uruchamiane są niezwłocznie po otrzymaniu decyzji.
 • Produkty dostarczane są zgodnie ze złożonym przez Klienta zamówieniem do sklepu lub siedziby firmy.

 *możesz odpisać VAT

Zapoznaj się ze szczegółami >>

Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460 ×
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460
Radiotelefon PMR MOTOROLA XT460

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy