MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Silikonowe etui APPLE iPhone 8/7 Czarny MQGK2ZM/A

nr kat.: 1353828
Silikonowe etui APPLE iPhone 8/7 Czarny  MQGK2ZM/A

Opis i specyfikacja

Etui ściśle przylega do przycisków regulacji głośności, przycisku Usypianie/Budzenie i krawędzi iPhone'a 8/7, prawie nie zmieniając grubości urządzenia. Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni Twojego iPhone'a. A idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni.

Konstrukcja

Typ

Etui - plecki

Dedykowany model

Apple iPhone 7, Apple iPhone 8

Materiał

Silikon

Ogólne

Producent

Apple

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

2/5

Karol n.

Mega etui

1/5

Krzysztof M.

Słaba jakość wykonania i brak gwarancji na wady fabryczne

Jakość wykonania etui i właściwie brak gwarancji rozczarowały mnie. Po lekko ponad pół roku użytkowania etui, które było wykorzystywane w normalnych, niewymagających warunkach i nie miało widocznych śladów zniszczenia zaczęło się rozklejać na dole (silikon rozwarstwił się). W odpowiedzi na reklamację w Media Markt stwierdzono, że "gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń które powstały w wyniku zwykłego zużycia części zużywalnych...". Uważam, że za tą cenę i w tak krótkim czasie użytkowania, od produktów, które są oryginalnymi akcesoriami, wymaga się trochę więcej. Dotyczy to również autoryzowanego sprzedawcy tego Apple jakim jest Media Markt.

1/5

Krzysztof M.

Słaba jakość wykonania i brak gwarancji na wady fabryczne

Jakość wykonania etui i właściwie brak gwarancji rozczarowały mnie. Po lekko ponad pół roku użytkowania etui, które było wykorzystywane w normalnych, niewymagających warunkach i nie miało widocznych śladów zniszczenia zaczęło się rozklejać na dole (silkon rozwarstwił się). W odpowiedzi na reklamację w Media Markt stwierdzono, że "gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń które powstały w wyniku zwykłego zużycia części zużywalnych...". Uważam, że za tą cenę i w tak krótkim czasie użytkowania, od produktów, które są oryginalnymi akcesoriami Apple, wymaga się trochę więcej. Dotyczy to również autoryzowanego sprzedawcy Apple jakim jest Media Markt.

Silikonowe etui APPLE iPhone 8/7 Czarny MQGK2ZM/A ×
Silikonowe etui APPLE iPhone 8/7 Czarny  MQGK2ZM/A

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy