MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy

nr kat.: 1419513
SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy
SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy
SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy
SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy
SmartBand HUAWEI Band 4 Pro Różowy
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
 • Typ wyświetlacza: AMOLED , Dotykowy , Kolorowy
 • Funkcje: Krokomierz , Lokalizowanie telefonu , Monitorowanie snu , Pomiar dystansu , Pomiar nasycenia krwi tlenem (saturacja) , Powiadomienia o połączeniach przychodzących , Powiadomienia z aplikacji telefonu , Powiadomienie o braku aktywności , Powiadomienie o utracie zasięgu Bluetooth , Sterowanie muzyką , Stoper , Timer , Zdalne wykonywanie zdjęć , Zliczanie spalonych kalorii
 • Łączność: Bluetooth 4.2
 • GPS: Tak
 • Zobacz pełną specyfikację

Warianty produktu

Wybrany wariant:

Opis i specyfikacja


Najnowszy model inteligentnej opaski HUAWEI Band 4 Pro pozwala na monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym, a jego minimalistyczny wygląd doskonale dopełnia każdy strój. Urządzenie posiada wbudowany system GPS, który umożliwia monitorowanie trasy różnorodnych aktywności. Dzięki dużemu, dotykowemu ekranowi AMOLED dane wyświetlane są w wyjątkowo przejrzysty sposób.

Korzyści:

 • Dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0.95 cala i rozdzielczości 240 x 120 pikseli
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS inteligentna opaska jest w stanie na bieżąco określać dokładną lokalizację
 • Łatwa i szybka zmiana tarczy ekranu
 • Technologia HUAWEI TruSeen 3.5 monitoruje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje w najwyższej strefie
 • HUAWEI Band 4 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening
 • HUAWEI TruSleep 2.0 kontroluje tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie
 • Rejestrowanie i analizowanie aktywności wraz z dedykowanymi trybami sportowymi: biegi, jazda na rowerze, spacer, trening dowolny, orbitrek, pływanie itp.
 • Wydajna bateria o pojemności 100 mAh, która umożliwia nawet 12 dni pracy na jednym ładowaniuZobacz więcej dzięki ekranowi AMOLED


HUAWEI Band 4 Pro wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 240 x 120 pikseli. Dzięki imponującemu kontrastowi i wyrazistym kolorom informacje wyświetlane są w przejrzysty sposób. Pomimo sporego wyświetlacza ekran jest bardzo lekki. Opaska wraz z paskiem waży zaledwie 25 gramów.

Rejestruj sportowe wyzwania z GPS


Dzięki wbudowanemu modułowi GPS inteligentna opaska jest w stanie na bieżąco określać dokładną lokalizację. Dzięki temu nie musisz uzależniać się od swojego smartfona. Po ukończonych ćwiczeniach – bieganiu, spacerze, jeździe na rowerze czy nawet pływaniu wystarczy sparować opaskę z urządzeniem, aby z łatwością sprawdzić przebyty dystans i szczegółową trasę.
Pokaż swoją wyjątkową stronę

HUAWEI Band 4 Pro umożliwia zmianę tarczy ekranu. Różne motywy do wyboru – sportowe, rysunkowe czy technologiczne dopasujesz do swojego indywidualnego stylu lub konkretnej okazji. Zmiana tarczy jest prosta i szybka. Z poziomu opaski lub smartfona* możesz wybierać wzory zaprojektowane z myślą o różnych sytuacjach, mniej lub bardziej formalnych.


*Wymaga sparowania opaski ze smartfonem i zalogowania w aplikacji HUAWEI Zdrowie.

Monitoruj tętno w inteligentny sposób


Dzięki zaawansowanym urządzeniom optycznym oraz mikroprocesorowi wspomaganemu przez AI technologia HUAWEI TruSeenTM 3.5 monitoruje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje w najwyższej strefie.


Wykrywanie nasycenia tlenem


Nasycenie krwi telenem(SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen. HUAWEI Band 4 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.*


* Funkcja nie jest pomiarem tożsamym z urządzeniem medycznym i nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Wszystkie dane i pomiary mają charakter poglądowy, wyłącznie dla celów osobistych. Nie jest obsługiwana w systemie iOS. Dostępność może się różnić w zależności od regionu.
Zadbaj o jakość swojego odpoczynku


Zdrowy sen jest podstawą zdrowego życia. HUAWEI TruSleepTM 2.0 kontroluje tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Urządzenie jest również w stanie zidentyfikować najczęstsze problemy ze snem i dostarczyć przydatne rekomendacje w celu poprawy jego jakości.

Trenujesz, gdzie chcesz


HUAWEI Band 4 Pro rejestruje i analizuje Twoje ulubione aktywności wraz z dedykowanymi trybami sportowymi: biegi, jazda na rowerze, spacer, trening dowolny, orbitrek, pływanie itp. Bez względu na to, czy jesteś w domu, na siłowni czy na świeżym powietrzu – HUAWEI Band 4 Pro dostarczy Ci wszystkich niezbędnych danych.  

Asystent na Twoim nadgarstku


Opaska HUAWEI Band 4 Pro pełni funkcję osobistego asystenta. Przypomina o aktywności, a także informuje, gdy na Twój smartfon przychodzą połączenia telefoniczne, wiadomości SMS czy powiadomienia z aplikacji społecznościowych. Przy jego pomocy możesz również sterować odtwarzaną muzyką. Jeżeli nie możesz znaleźć swojego smartfona, wystarczy uruchomić funkcję Znajdź telefon**. Już po chwili poszukiwane urządzenie zacznie sygnalizować dźwiękiem swoją lokalizację. 

 
**Wymaga sparowania opaski ze smartfonem przez aplikację HUAWEI Zdrowie

Nawet 12 dni bez ładowania


Inteligentna opaska HUAWEI Band 4 Pro została wyposażona w wydajną baterię o pojemności 100 mAh, która umożliwia nawet 12 dni pracy na jednym ładowaniu***. Podczas użytkowania z ciągłym monitorowaniem tętna i snu, przy intensywnej codziennej aktywności sportowej, opaska powinna działać około 5 dni.


***Wyniki uzyskane podczas testów laboratoryjnych. Monitorowania tętna oraz snu wyłączone. Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od indywidualnych warunków użytkowania.

Analizuj dane i ulepszaj treningi z aplikacją HUAWEI Zdrowie


Wszystkie dane zgromadzone przez HUAWEI Band 4 Pro znajdują się w aplikacji HUAWEI Zdrowie****. Umożliwia ona tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych. Dzięki dokładnej i kompleksowej wiedzy o pokonanych dystansach, spalonych kaloriach, tętnie i jakości snu w określonym czasie jesteśmy w stanie zoptymalizować trening i lepiej zadbać o swoje zdrowie. Aplikacja umożliwia także dzielenie się danymi na profilach społecznościowych.


****Aplikacja dostępna na smartfonach marki HUAWEI. W przypadku innych smartfonów pracujących na systemie Android aplikację należy pobrać.

Zastosowane technologie

Bieganie Bieganie

Jazda na rowerze Jazda na rowerze

Outdoor Outdoor

Pływanie Pływanie

Techniczne

Przeznaczenie

Bieganie Jazda na rowerze Outdoor Pływanie

Kształt koperty

Prostokątny

Pamięć wewnętrzna

32 MB (flash)

Wodoodporność

Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)

Pamięć RAM

384 KB (RAM)

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza

AMOLED, Dotykowy, Kolorowy

Rozmiar wyświetlacza [cale]

0.95

Rozdzielczość wyświetlacza

240 x 120

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator

Pojemność [mAh]

100 mAh

Inne

Czas ładowania: około 100 minut

Aparat

Aparat

Nie posiada

Funkcje

Łączność