MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny

nr kat.: 1426380
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Smartfon HUAWEI P40 Pro+ Czarny
Do 20 rat 0% i do 3 miesięcy spokoju od spłaty! RRSO 0%
Dobierz akcesoria z 40% rabatem
Zamów z gwarantowaną dostawą na jutro!
 • Przekątna ekranu [cal]: 6.58
 • Rozdzielczość: 1200 x 2640
 • Model procesora: Huawei Kirin 990
 • Pamięć wewnętrzna: 512 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 50 + 40 + 8 + 8 + aparat głębi
 • System operacyjny: Android 10
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Dodatkowe usługi:

Warianty produktu

Wybrany wariant:

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
5698,00
5623,10

Produkt, który przeglądasz

+
5698,00
5565,10

Produkt, który przeglądasz

+
5698,00

Produkt, który przeglądasz

+
5698,00

Produkt, który przeglądasz

+
5698,00

Opis i specyfikacja

HUAWEI P40 Pro+ to najbardziej zaawansowany smartfon z serii HUAWEI P40. Najnowsza generacja flagowców od HUAWEI umożliwia korzystanie z innowacyjnej sieci 5G. Wkracza ona w erę mobilnej fotografii SuperSensing z niespotykaną jak dotąd wielkością matrycy, która rejestruje więcej światła niż którekolwiek z poprzednich urządzeń marki HUAWEI.

Korzyści:

 • Elegancka i smukła obudowa wykonana w technologii ceramicznej
 • Ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 990 zapewnia płynne i szybkie działanie
 • Ekran OLED o rozdzielczości 1200 x 2640 oraz przekątnej 6.58" dostarcza wciągających wrażeń wizualnych
 • Miejsce na pliki i aplikacje zapewni wbudowana pamięć 512 GB
 • Doskonałą jakość zdjęć zapewni aparat z pięcioma obiektywami najnowszej generacji
 • Rób piękne selfie za pomocą przedniego aparatu 32 Mpix z aparatem wykrywania głębi
 • Nagrywaj filmy w jakości 4K HD nawet z najdrobniejszymi szczegółami
 • Szybką łączność z internetem osiągniesz dzięki technologii 5G
 • Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS
 • Android 10 jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu


Profesjonalna fotografia


Wyposażony w niezwykle zaawansowane komponenty fotograficzne, HUAWEI P40 Pro+ jako część serii HUAWEI P40, posiada największy jak dotąd sensor aparatu mobilnego, a także unikalne dwa, współpracujące ze sobą teleobiektywy. Dzięki temu, oferuje on wyjątkowe możliwości fotografowania i nagrywania filmów, które potrafią przenosić w niezwykły świat obrazów wysokiej jakości.

HUAWEI P40 Pro+ wyposażony jest w aparat z pięcioma obiektywami najnowszej generacji Ultra Vision Leica oraz największym sensorem na świecie, który obejmuje: aparat główny 50 Mpix Ultra Vision, aparat Cine 40 Mpix, SuperZoom 8 Mpix, teleobiektyw 8 Mpix oraz aparat do pomiaru głębi ostrości.

Dzięki funkcji 24HR Super Definition możliwe jest wykonanie perfekcyjnych zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.


Niewyobrażalne doświadczenia filmoweHUAWEI P40 Pro+ jest nie tylko królem fotografii mobilnej, ale również pozwala na nagrywanie filmów w jakości 4K oraz trybie ultra slow-motion 7680, który umożliwia spowolnienie filmu aż do 256 razy.

Aparat Cine W HUAWEI P40 Pro+ nie tylko spowalnia, ale także może przyspieszać czas. Seria HUAWEI P40 zapewnia jakość 4K Ultra HD dla filmów poklatkowych, z możliwością wyboru czasu trwania filmu i jego prędkości. Posiada również opcję ręcznej regulacji parametrów, takich jak ISO, balans bieli i ostrość, które pozwalają na edycję i skrócenie filmów.  


Jeszcze większe zbliżenie

Smartfon HUAWEI P40 Pro+ wyposażony jest w przełomowy peryskop SuperZoom. To system soczewek pryzmatycznych, który we współpracy z teleobiektywem, umożliwia niewiarygodne zbliżenie: 10-krotne optyczne, 20-krotne hybrydowe oraz aż 100-krotne cyfrowe. Przełomową jakość fotografowania z użyciem zoomu zapewnia stabilizacja obrazu (OIS i AIS). Dlatego też bez względu na odległość od obiektu zdjęcia zrobione aparatem smartfona HUAWEI P40 Pro+ zawsze będą wyraźne. Dodatkowo, funkcja Audio Zoom pozwala na automatyczne dostosowywanie dźwięku przy wykonywanym zbliżeniu – im bardziej zbliżasz obraz, tym lepiej słyszysz dźwięk.


Perfekcyjne selfie


HUAWEI P40 Pro+ jest wyposażony w podwójny aparat przedni, o rozdzielczości 32 Mpix i aparat z funkcją wykrywania głębi. Może on rejestrować wysokojakościowe zdjęcia statyczne, a także nagrywać filmy w jakości 4K HD nawet z najdrobniejszymi szczegółami, takimi jak: detale faktury skóry, włosów czy też rzęs. Aparat z funkcją wykrywania głębi gromadzi dokładne informacje, co umożliwia pozyskanie naturalnych efektów. Ponadto, przedni aparat w HUAWEI P40 Pro+ obsługuje funkcję AF,  i tym samym gwarantuje wyostrzone zdjęcia, niezależnie od tego, czy wykonywane są one z bliska, czy z dużej odległości. Począwszy od standardowego selfie aż po zdjęcia grupowe przu użyciu ręcznego statywu, aparat może idealnie ustawić ostrość na twarzach fotografowanych osób.


Uchwyć najlepsze chwileJedną z najczęściej stosowanych technik fotografowania intensywnych, dynamicznych momentów jest szybkie robienie wielu zdjęć. Mimo, że pomaga to stworzyć szerokie spektrum wyboru zdjęć, to wciąż wybranie najlepszych ujęć może nie być łatwe. Rozwiązuje to funkcja HUAWEI Golden Snap – Najlepsze ujęcie. Podczas robienia zdjęć, w serii HUAWEI P40 wykorzystuje się algorytmy AI do wybrania postawy i wyrazu twarzy, które dobrze wyglądają na zdjęciach i wybrania trzech najlepszych ujęć. Ta funkcja umożliwia łatwe rejestrowanie dynamicznego ruchu w sporcie i innych aktywnościach, umożliwiając profesjonalne uchwycenie najlepszych chwil.


Nie pozwól, by ktoś zepsuł Twój moment


Robienie zdjęć w wyjątkowych chwilach i inspirujących miejscach to niewątpliwie magiczne momenty. Na naszych zdjęciach często pojawiają się niechciani przechodnie, którzy nieświadomie mogą zepsuć te cenne wspomnienia. Seria HUAWEI P40 rozwiązuje ten problem dzięki specjalnym obszarom wykrywania pieszych po obu stronach kadru. Smartfon zbiera informacje o przechodniach na 1,7 sekundy przed i po zamknięciu migawki. Korzystając z algorytmów AI, zdjęcia przed i po są w następnej kolejności porównywane i ustawiane w celu łatwego wykreślenia przypadkowych przechodniów. Intuicyjna funkcja jest łatwa w użyciu. Wystarczy otworzyć aplikację Galeria i wybrać obraz, a następnie przesunąć w górę, aby usunąć niechciane obiekty lub elementy ze zdjęcia. Funkcje AI pozwalają również na eliminację ewentualnych rozbłysków po wykonaniu fotografii.


Najwyższa wydajność z ultraszybkim transferem danych 5GHUAWEI P40 Pro+ wyposażony jest w mocną baterię o pojemności 4200 mAh. Potężny procesor Kirin 990 5G integruje pasmo podstawowe 5G, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii smartfona. Oprócz ograniczenia zapotrzebowania na energię, układ minimalizuje ciepło wytwarzane przez transfer 5G, dodatkowo poprawiając jego łączność. HUAWEI P40 Pro+ umożlwia szybki transfer danych aż do 1.6 GB/s.

Seria HUAWEI P40 jest wyposażona w trzystopniową architekturą efektywności energetycznej SoC. Uzupełniona planowaniem AI może określić, kiedy używanych jest zbyt wiele aplikacji i przydzielić odpowiednią moc obliczeniową w celu maksymalizacji wydajności. Dzięki wyd