Porównywarka (0)
PLN

Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE

(1 ocena)
nr kat.: 9999819758
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A20s Niebieski SM-A207FZBDEUE
Termometr bezdotykowy za 1 zł
Outlet Stan: dobry Szczegóły
  • Przekątna ekranu [cal]: 6.5
  • Rozdzielczość: 720 x 1560
  • Model procesora: Qualcomm Snapdragon 430
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 13 + 8 + 5
  • System operacyjny: Android 10
  • Zobacz pełną specyfikację

Warianty produktu

Wybrany wariant:

Opis i specyfikacja

php4STcnP A20s KVmodel

Najważniejsze cechy

phpVyjGOB ikona65

 Wyświetlacz Infinity-V 6,5” HD+ TFT.

Technologia TFT to żywe, nasycone kolory i wysoki kontrast.

phpaQr8hx ikonaaparat

Piękne zdjęcia w prosty sposób z potrójnym aparatem: 13 MP - aparat szerokokątny, 8 MP Ultra szerokokątny aparat (kąt widzenia 120˚), 5 MP - aparat głębi ostrości oraz przedni aparat 8 MP. 

phpZPJpvR ikonawzornictwo

Wyjątkowe w swojej klasie wzornictwo zapewnia smartfonowi luksusowy, unikalny i ciekawy wygląd nawiązujący do wyższych serii.

phpaYU2Rq ikona32

Wszystkie potrzebne pliki zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością rozszerzenia do 512 GB.*

*Karta microSD sprzedawana jest osobno. 

*Dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta.

phpf2riBE ikona-5

Pojemny akumulator 4000mAh zapewnia cały dzień pracy, a dzięki technologii Fast Charging 15W naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.

phpxXhGvI ikona-6

Wysoki poziom bezpieczeństwa telefonu dzięki czytnikowi linii papilarnych umieszczonemu w wygodnym miejscu, z tyłu obudowy.

phpL7OtCX Device-design3
phpVyjGOB ikona65

Ekran Infinity-V Display TFT.

Galaxy A20s jest inspirowany urządzeniami najwyższej klasy firmy Samsung. Jest wyposażony w ekran Infinity-V Display TFT, posiadający proporcje ekranu, który zajmuje 90% ekranu. Opływowy smukły korpus (8 mm) jest wykonany tak, aby wygodnie mieścił się w dłoni i ułatwiał nawigację po ekranie. Dostępny w kolorze czarnym lub niebieskim.

php4Sf9pM ikona2

Poznaj fotograficzne nowości: trzy aparaty tylne.

Galaxy A20s oferuje wysoką jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi. Szerokokątny ma wysoką rozdzielczość 13 MP, Ultra szerokokątny 8 MP oferuje super szeroki kąt 120˚, który zapewnia pole widzenia zbliżone do ludzkiego oka, trzeci aparat 5 MP odpowiada za głębię ostrości. Funkcja Live Focus umożliwia wybór rozmycia tła za fotografowaną osobą. Kolejną wygodną funkcją jest optymalizator scen, który wykryje niepoprawnie zrobione zdjęcia. Za najwyższą jakość Twoich wideo-rozmów odpowiada przedni aparat 8 MP.

phpaYU2Rq ikona32

Zawsze gotowy do działania. 

Galaxy A20s to także wysoka wydajność oraz więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Pamięć RAM to 3GB, a wszystkie potrzebne pliki zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością rozszerzenia do 512 GB*. Telefon oferuje funkcję Dual SIM, która pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty pamięci, dzięki czemu nie musisz już używać osobnych telefonów do celów służbowych i prywatnych.

*Karta microSD sprzedawana jest osobno. 

phpxXhGvI ikona-6

Czytnik linii papilarnych.

O bezpieczeństwo dba między innymi czytnik linii papilarnych. Jest wygodny w obsłudze oraz skutecznie troszczy się o zapisane na urządzeniu pliki, uniemożliwiając osobom nieupoważnionym odblokowanie smartfona.

Duży wyświetlacz dla dobrej zabawy

Podczas poszukiwania nowych inspiracji, odkrywania vlogów lub zagłębiania się w świat gier większy ekran ma znaczenie. Galaxy A20s zapewnia jeszcze lepszy widok dzięki wyświetlaczowi Infinity-V o wielkości 6,5 cala, który rozciąga się od krawędzi do krawędzi zapewniając niesamowitą wygodę i lepsze wrażenia z użytkowania*.

php1cg120 Infinity-V-display2

*Obrazy symulowane w celach ilustracyjnych.

 *Wyświetlacz zbliżony do bezramkowego, pełnoekranowy, od krawędzi do krawędzi.

*Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,5"; w pełnym prostokącie i 6,4"; z uwzględnieniem zaokrąglonych narożników. Zaokrąglone narożniki i otwór na aparat zmniejszają powierzchnię widoczną.

Zaawansowane możliwości aparatu i wideo

phpvelIE0 Aparat A20s

Uchwyć najcenniejsze chwile z potrójnym aparatem

Rób zdjęcia ostre jak nigdy dotąd z zaawansowaną potrójnym aparatem Galaxy A20s. Główny szerokokątny aparat 13 MP (F1.8) robi wyraźne zdjęcia o każdej porze dnia. Dzięki ultra szerokokątnemu aparatowi 8 MP (F2.2) uchwycisz jeszcze więcej, a dzięki aparatowi 5 MP (F2.2) do głębi skupisz się na tym, co ważne.

Zobacz więcej, bez kompromisów

Jeszcze szerszy kąt widzenia w ultra szerokokątnym aparacie Galaxy A20s. Uchwyć więcej z kątem 120˚, podobnym do widzenia przez ludzkie oko. Z łatwością rób zdjęcia panoramiczne, które są szersze niż zwykłe panoramy. Dodatkowo, optymalizator scenerii rozpoznaje i optymalizuje 20 popularnych tematów, dzięki analizie scen przez AI. Główny aparat szerokokątny 13 MP pozwoli Ci wykonać wyraźne zdjęcia za dnia i jasne zdjęcia nawet w nocy*.

*Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

*Obrazy symulowane w celach ilustracyjnych.

phpvKAHXM Ultra szeroki
phpZbzgcM Kamera glebi

Aparat, który pozwoli Ci odkryć głębię

Dodatkowy aparat 5 MP pozwala na regulację głębi ostrości przed i po wykonaniu zdjęcia. Redukuje on niepożądane szumy tła, dzięki czemu wyglądają one bardziej profesjonalnie*.

*Obrazy symulowane w celach ilustracyjnych.

Selfie, które przyciąga uwagę

Aparat selfie 8 MP pozwala uchwycić swój wygląd tak, jak chcesz. Live Focus dodaje efekt rozmycia tła do autoportretów, aby skupić się na zdjęciu. Wszelkie niedoskonałości usuniesz prostym retuszem, dzięki Smart Beauty. Wzbudzisz jeszcze większe zainteresowanie, dodając do zdjęć naklejki AR, różnorodne pieczątki oraz filtry*.

*Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być regulowane podczas