PLN 1699

Produkt z gazetki

Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE

nr kat.: 1419076 SAMSUNG

Outlet

1699,-

Zaoszczędzisz 222,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Zabezpieczymy za Ciebie ekran Twojego smartfona ultra wytrzymałą folią ochronną
Kup zestaw
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Ochrona – 2 lata ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Instalacja i konfiguracja sprzętu:

Dodatkowe usługi:

Galaxy A51
Kv 1920x900 SM-A515

Cechy Galaxy A51

Bezramkowy ikona kolor

Duży i niemal pozbawiony ramek, 6,5-calowy wyświetlacz Infinity-O z matrycą Super AMOLED

Ultraszeroki ikona kolor

Ultraszerokokątny obiektyw pozwoli Ci zmieścić więcej na jednym zdjęciu

Aparat ikona kolor

Nowy system aparatów z obiektywem głównym 48 MP oraz obiektywem do makrofotografii

Wydajnosc ikona kolor

Lepsza jakość gier, dzięki funkcjom Game Booster i Frame Booster

Bateria ikona kolor

Pojemna bateria 4000 mAh i wsparcie dla szybkiego ładowania pomogą Ci utrzymać kontakt ze znajomymi

Linie papilarne ikona kolor

Szybkie odblokowywanie smartfona i bezpieczeństwo danych zapewnia czytnik linii papilarnych

Pierwsza sekcja 960 v2
Bezramkowy ikona kolor

Nowoczesna stylistyka. Bezramkowy wyświetlacz

Smartfon Samsung Galaxy A51 zyskał luksusowy wygląd. Duży wyświetlacz Infinity-O praktycznie nie ma ramek, posiada jedynie niewielkie centralnie umieszczone wycięcie na aparat do selfie. Bryła urządzenia jest smukła i posiada delikatnie zaokrąglone brzegi.

4 aparaty ikona kolor

Piękniejsze zdjęcia. Cztery aparaty tylne

Jeszcze więcej obiektywów, o jeszcze lepszej rozdzielczości. To może oznaczać tylko jedno: piękniejsze zdjęcia. Teraz aparat główny ma aż 48 MP, a aparat do selfie to 32 MP. Zrobisz wyraźne zdjęcia, pełne detali. A nowy obiektyw do makrofotografii uwieczni świat, jakiego do tej pory nie zauważałeś.

Bateria ikona kolor

Stały kontakt ze znajomymi. Pojemna bateria i superszybkie ładowanie

By dłużej cieszyć się pracą urządzenia, smartfon Samsung Galaxy A51 otrzymał akumulator o dużej pojemności 4000 mAh. Wspiera go lepsze zarządzanie zasilaniem i szybkie ładowanie. Gdy będzie wymagał doładowania, nie będziesz musiał rozstawać się z nim na długo.

Linie papilarne ikona kolor

Ochrona danychCzytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych chroni zapisane na urządzeniu dane, takie jak filmy, zdjęcia czy dokumenty przed dostępem osób niepowołanych. Jest wbudowany w ekran, więc bardzo wygodnie się go obsługuje.

Pack przy ikonach

Rewelacyjny ekran Infinity-O i stylowy design

Zachwyć się ekranem wspaniałej jakości

Na 6,5-calowym wyświetlaczu* niemal pozbawionym ramek, oglądane filmy prezentują się niezwykle efektownie. Zamiast notcha mamy tu do czynienia z niewielkim centralnie umiejscowionym otworem na aparat do selfie. Matryca posiada rozdzielczość 2400 x 1080 pikseli oraz proporcje ekranu 20:9. Dzięki technologii Super AMOLED zachwyci Cię bogactwem kolorów i detali oraz świetnymi kątami widzenia.

* Wyświetlacz Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

Dla lepszych wrazen wizualnych 1920x850

Zaawansowane możliwości aparatu i wideo

Zachowaj wspaniałe chwile na rewelacyjnych fotografiach i filmach

Samsung Galaxy A51 stworzono z myślą o rejestrowaniu każdej wspaniałej chwili w życiu. Dlatego otrzymał zestaw aż 4 tylnych aparatów. Główny zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 48 MP. Możesz mieć pewność, że będą wyraźne i bogate w szczegóły. Po raz pierwszy otrzymujesz aparat makro do rejestrowania fantastycznych detali. W podróży świetnie sprawdzi się ultraszerokokątny obiektyw, a dzięki obiektywowi głębi wyodrębnisz pierwszy plan. Funkcja Rozpoznawania Scen sprawi, że wszystkie ustawienia zostaną dobrane automatycznie, a Tobie pozostanie tylko wciśnięcie migawki.

Wszystko dla fotografow 1920 v3

Uchwyć więcej, bez kompromisów

Teraz nawet rozległe krajobrazy zarejestrujesz na jednej fotografii. Ultraszerokokątny obiektyw obejmuje obrazy o kącie widzenia 123°. To tyle, ile widzi ludzkie oko. Zawsze, gdy aparat wykryje, że portretowana scena powinna być zapisana jako panorama, sztuczna inteligencja zasugeruje Ci takie ujęcie. Nic co ważne, nie umknie obiektywowi.

* Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Fotografia bez ograniczen

Zdjęcia bez ograniczeń

Wszystko co widzisz, uchwycisz na jednej fotografii. Wybierz panoramę, a spektakularny krajobraz zarejestrujesz w jednym kadrze.

Zdjecia panoramiczne

Panorama

Próbowałeś kiedyś techniki panoramowania? To robienie zdjęć z równoczesnym delikatnym przemieszczaniem aparatu, podążając za tematem zdjęcia. W ten sposób osiągniesz wspaniałe ujęcie panoramiczne.

Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś 

Poznaj nowy obiektyw makro. Ma ogniskową 40 mm i umożliwia Ci fotografowanie obiektów z odległości nawet kilku centymetrów. Uchwycisz detale, jakich wcześniej nie zauważałeś. Wypróbuj obiektyw w starciu z owadami, roślinami i wszelkimi przedmiotami codziennego użytku.

* Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Male jest piekne

Małe jest piękne

Przybliż aparat do fotografowanego obiektu. Teraz nawet ujęcia zrobione z odległości kilku centymetrów będą świetnie wyostrzone. Odwzorujesz przedmioty w skali 1:1 lub w powiększeniu.

Naturalnie rozmyte tlo

Naturalnie rozmyte tło

Rozmycie tła w trybie makro pozwoli Ci uzyskać zdjęcie z bardzo wyraźnym obiektem na pierwszym planie i naturalnym efektem bokeh.

Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus

Nowy obiektyw makro tworzy bardziej naturalny efekt bokeh niż ten stworzony przez oprogramowanie. Zaakcentuj to, co dla Ciebie ważne. Włącz rozmycie w trybie Podglądu i Galerii. Możesz także ustawiać głębię ostrości w Galerii, dodając różne efekty rozmycia tła.

* Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są dostępne w Podglądzie.

Oryginal v1

Oryginał

Blur v1

Rozmycie

Spin bokeh v1

Efekt „Spin”

zoom bokeh v1

Efekt „Zoom”

Color point v1

Punkt barwny

Zawsze wyglądaj fantastycznie

Dodaj do swoich selfie naklejki AR, pieczątki i różnorodne filtry* albo rozmyj tło, używając funkcji Selfie Focus. Nawet jeśli dzisiaj Twoja twarz nie jest idealnie gładka, możesz robić idealne selfie. Skorzystaj tylko z funkcji Smart Beauty i zrób mały retusz na zdjęciu.

* Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być regulowane podczas nagrywania wideo. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie.  Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie.

Zawsze wygladaj fantastycznie 1920

Zdjęcia bez skazy

Zdarza Ci się czasem zrobić zdjęcie, gdy fotografowana osoba mruży oczy lub w kadrze brakuje ostrości albo jest prześwietlony? Samsung Galaxy A51 wykrywa takie sytuacje i daje Ci szybko znać, by jeszcze raz pstryknąć zdjęcie i otrzymać idealną fotografię*.

* Dokładność funkcji wykrywania wad Flaw Detection może się różnić w zależności od warunków otoczenia lub obiektu. Wykrywanie mrugnięć i nieostrości działa najlepiej wtedy, gdy w obiektywie są trzy osoby lub mniej, znajdujące się maksymalnie 1,5 m od aparatu. Funkcja wykrywania podświetlenia tła informuje o wadach raz na 24 godziny. Wykrywanie podświetlenia działa, gdy funkcja HDR jest wyłączona.

zdjecia bez skazy 1920

Stabilizacja podczas filmowania

Kamera. Akcja!

Funkcja Super Steady eliminuje drgania podczas filmowania. Możesz więc bez obaw kręcić wideo w każdych warunkach, a obrazy będą płynne i ostre. Podążaj za poruszającym się obiektem i zarejestruj nawet najbardziej dynamiczną akcję*.

* Dostępne tylko podczas nagrywania za pomocą obiektywu ultraszerokokątnego w jakości Full HD.

Kamera akcja 1920

Wciągająca rozgrywka, dzięki sztucznej inteligencji

Większa wydajność dzięki Game Booster

Ciesz się wciągającą rozgrywką podczas każdej gry. Wykorzystujący sztuczną inteligencję Game Booster zoptymalizuje rozgrywkę. Dodatkowo Frame Booster zatroszczy się o najlepszą płynność grafiki.

Wieksza wydajnosc Game Booster
Wygodna obsluga One Ui

Wygodna obsługa One UI

Przemyślany interfejs ma ułatwić Ci użytkowanie smartfona. Wystarczy do tego jedna ręka. U góry umieszczone są informacje, a wszystkie elementy, które się klika znajdują się w zasięgu Twojego kciuka, w dolnej części ekranu. Tryb nocny ogranicza zmęczenie oczu.

Kafelek bateria v2

4000 mAh

Pojemne ogniwo 4000 mAh (typowa)* umożliwia korzystanie z urządzenia przez cały dzień. Otrzymujesz tu także szybkie ładowanie 15 W, które sprawia, że naładowanie urządzenia trwa znacznie krócej.

* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Nominalna (minimalna) pojemność jest mniejsza. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.samsung.com.

Always on display

Always on Display

Always on Display wyświetla informacje na ekranie, nawet gdy urządzenie jest w trybie uśpienia. Zawsze widzisz godzinę, procent naładowania energii czy nieodebrane połączenia. Dodatkowo możesz wybrać jeden z kilku ekranów blokady.

Dual messenger

Dual Messenger

Prowadź równolegle dwa czaty: jeden prywatny ze znajomymi, a drugi służbowy z kolegami z pracy. Dwa konta ułatwią Ci zarządzanie kontaktami i wieloma portalami społecznościowymi.

Bezpieczeństwo danych

Łatwo odblokuj smartfona

Ze skanerem linii papilarnych wbudowanym w ekran, odblokowywanie smartfona jest szybkie i bardzo wygodne*.

* Czujnik linii papilarnych jest ograniczony do wyznaczonego obszaru odblokowania.

Bezpiecznie latwo-odblokuj 1920
Bezpieczny folder v4

Bezpieczny Folder

Jeśli boisz się o swoje pliki, zapisz je w specjalnym, dodatkowo szyfrowanym folderze. Będą trudniejsze do przechwycenia przez osoby niepowołane.

Wielowarstwowe zabezpieczenie v1

Samsung Knox

Zaawansowany, wielopoziomowy moduł bezpieczeństwa chroni dane zapisane na Twoim urządzeniu. Powstrzymuje złośliwe oprogramowanie, włamania czy ingerencje w oprogramowanie.

Dual sim v1

Dual SIM

Na smartfonie Samsung Galaxy A51 możesz równocześnie korzystać z 2 kart SIM oraz rozszerzyć pamięć o kartę microSD*. Do dyspozycji masz aż 3 sloty.

* Karta jest sprzedawana osobno.

                                                          


Rozbudowa pamieci v1

Zwiększ pamięć

Samsung Galaxy A51 dysponuje aż 128 GB przestrzeni na dane. Zapiszesz na nim wszystkie ulubione filmy i zdjęcia. A jeśli chciałbyś więcej miejsca, załóż kartę microSD, otrzymując nawet 512 GB pamięci więcej*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

Dźwięk DolbyATMOS

Brzmienie, które Cię otoczy

Włącz audio, dzięki któremu poczujesz się, jak na koncercie. Technologia Dolby Atmos pozwala uzyskać efekt przestrzennego dźwięku oraz wysoką jakość brzmienia, począwszy od tonów wysokich po niskie.

Dolby Atmos 1920 v1

W pudełku

kafel A51-1920 w pudelku v2

Porównaj modele

samsung-a51-tabela v2
samsung-a50-tabela v2

Galaxy A51

Galaxy A50

smartfon tabelka

WZORNICTWO

3D Glasstic, prawie bezramkowy

3D Glasstic

EKRAN

6,5- calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2400 x 1080)
Infinity-O Display

6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2220 x 1080), Infinity-U Display

SYSTEM OPERACYJNY

Android 10

Android 9 Pie

RAM

4 GB

4 GB

PAMIĘĆ

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

APARAT Z TYŁU

48 Mpix AF (F2.0) + 12 Mpix FF (F2.2)
5 Mpix FF (F2.2) + 5 Mpix FF (F2.4)

25 Mpix ( F1.7), 8 Mpix (F2.2), 5 Mpix (F2.2)

APARAT Z PRZODU

32 Mpix FF (F2.0)

25 Mpix (F2.0)

PROCESOR

Ośmiordzeniowy Exynos 9611
Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz

Ośmiordzeniowy Exynos 9610
 Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz 

BATERIA

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

WYMIARY

158,5 x 73,6 x 7,9 mm

158,5 x 74,5 x 7,8 mm

POZOSTAŁE

Czytnik linii papilarnych w ekranie, USB typu C, szybkie ładowanie, Samsung Knox

 Czytnik linii papilarnych w ekranie, szybkie ładowanie, Samsung Knox

Dowiedz się więcej

Czym charakteryzuje się Samsung One UI?

Nowy interfejs zyskał bardziej czytelne i intuicyjne elementy wizualne. Pozwala na wygodniejszą obsługę aplikacji w smartfonie. Ekran dzielony jest na dwie strefy: treści oraz interakcji. Elementy klikalne znajdują się w dolnej części wyświetlacza, by łatwo było je dosięgnąć i obsłużyć jedną ręką. Nowy interfejs umożliwia również obsługę telefonu za pomocą gestów. Posiada także ciemny motyw graficzny, komfortowy dla wzroku zwłaszcza w nocy i oszczędzający energię.

Czym jest pamięć rozszerzalna?

Galaxy A51 posiada do 128 GB ( w zależności od modelu) wbudowanej pamięci wewnętrznej, ale dzięki slotowi na kartę MicroSD* możesz zyskać aż do 512 GB dodatkowej przestrzeni na zewnętrznej karcie MicroSD. Zachowasz znacznie więcej filmów, zdjęć i wszystkiego, co jest dla Ciebie warte zapamiętania. 

* Karta jest sprzedawana osobno.

Jak działa czytnik linii papilarnych?

W Galaxy A51 zastosowano optyczny czytnik linii papilarnych, który został umieszczony pod wyświetlaczem. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu, a oprogramowanie rozpoznaje układ linii papilarnych i odblokowuje telefon.

Zastosowane technologie

Super AMOLED Super AMOLED

TAK TAK

MicroSD MicroSD

MicroSDHC MicroSDHC

MicroSDXC MicroSDXC

ANT+ ANT+

LTE LTE

802.11 a/b/g/n/ac 802.11 a/b/g/n/ac

TAK TAK

WiFi Direct WiFi Direct

Tak Tak

MP3 MP3

OGG OGG

Galeria filmów

 • Wideo
Ekran

Rodzaj wyświetlacza

Super AMOLED

Przekątna ekranu [cal]

6.5

Rozdzielczość

1080 x 2400

Ilość kolorów wyświetlacza

16 milionów

Inne

20:9 ratio (~405 ppi density)

Techniczne

Sterowanie

Dotykowe klawisze funkcyjne, Ekran dotykowy

Dual SIM

TAK

Typ karty SIM

NanoSIM

Pamięć wewnętrzna

128 GB

Pamięć RAM

4 GB

Karta pamięci

MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC

Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]

128

Zastosowane technologie

ANT+

Inne

Pamięć dostępna: 107,0 GB

Procesor

Ilość rdzeni

8 (Octa-Core)

Taktowanie procesora

4 x 1.7 GHz, 4 x 2.3 Ghz

Układ graficzny

Mali-G72 MP3

Komunikacja

Sieć

GSM LTE UMTS

Transmisja danych

LTE

WiFi

802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

Z obsługą A2DP, 5.0 LE

NFC

TAK

Przesyłanie multimediów

WiFi Direct

Złącza

Jack 3.5 mm USB typ C

Inne

ANT+

Oprogramowanie

System operacyjny

Android 10

Inne

One UI 2

Tylny aparat fotograficzny

Rozdzielczość aparatu [Mpix]

48 + 5 + 5 + 12

Zoom

Cyfrowy

Autofocus

TAK

Przysłona

f/2.0, f/2.2, f/2.4

Lampa błyskowa

TAK

Nagrywanie wideo

Full HD (1920 x 1080), Ultra HD 4K (3840 x 2160)

Dodatkowe funkcje

Super Steady

Inne

odblokowanie wizerunkiem twarzy; aparat główny: 48 MP, aparat ultraszerokokątny oferuje obiektyw o kącie widzenia wynoszącym 123 stopni, obiektyw makro perfekcyjnie wyostrza fotografowane obiekty, umożliwiając uchwycenie nawet najdrobniejszych detali, obiektyw głębi pozwala wyodrębnić pierwszy kadr od tła przy pomocy efektów Live Focus

Przedni aparat fotograficzny

Rozdzielczość [Mpix]

32

Funkcje aparatu

Przysłona f/2.2

Funkcje

Odbiornik GPS

Tak

Rodzaj nawigacji

A-GPS Beidou, Galileo, GLONASS, GPS

Odtwarzacz audio

AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF, 3GA

Czujniki

Akcelerometr Czytnik linii papilarnych Halla Pola magnetycznego Zbliżeniowy Żyroskop

Wiadomości

E-mail, MMS SMS

Zasilanie

Pojemność [mAh]

4000

Maksymalny czas rozmów [h]

32

Inne

Obsługa szybkiego ładowania 15W; Odtwarzanie muzyki do 87h; Przeglądanie Internetu (LTE) do 15h

Fizyczne

Wysokość [mm]

158.5

Szerokość [mm]

73.6

Głębokość [mm]

7.9

Waga [g]

172

Ogólne

Producent

Samsung

Linia

Galaxy

Kolor

Niebieski

Załączone wyposażenie

Ładowarka

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Michał

Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 Czarny SM-A515FZKVEUE

Rewelacja. Poprzednio mialem huawei p20 i powiem szczerze. Jak na sredniaka to przewyzsza flagowce huawei. Lepsze zdjecia. Chyba ze ktos sie nie zna na fotografi i lubi jak czerwony kolor jest przejaskrawiony. Ogolnie wszystko na plus. Bateria tez dlugo trzyma. Polecam i pozdrawiam

5 na 5

klm

Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 Czarny SM-A515FZKVEUE

Wbrew opisowi telefon nie ma Androida One.
MM wprowadza klientów w błąd.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem


Korzyści dla Klienta  
Pakiet obejmuje:

 • Ochrona sprzętu przez 12 miesięcy lub 24 miesiące od daty zakupu
 • Ubezpieczenie smartfonów i tabletów oraz sprzętu mobilnego (np.jeżdziki) na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia i Kradzieży z włamaniem lub rabunku
 • Dodatkowa ochrona na wypadek nieuprawnionego użycia telefonu wskutek Kradzieży z włamaniem lub rabunku (zwrot kosztów)
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu:
 • do 5 dni roboczych dla smartfonów i tabletów (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • do 14 dni dla sprzętu mobilnego (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Ochrona – 2 lata ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Ochrona – 2 lata ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem


Korzyści dla Klienta  
Pakiet obejmuje:

 • Ochrona sprzętu przez 12 miesięcy lub 24 miesiące od daty zakupu
 • Ubezpieczenie smartfonów i tabletów oraz sprzętu mobilnego (np.jeżdziki) na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia i Kradzieży z włamaniem lub rabunku
 • Dodatkowa ochrona na wypadek nieuprawnionego użycia telefonu wskutek Kradzieży z włamaniem lub rabunku (zwrot kosztów)
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu:
 • do 5 dni roboczych dla smartfonów i tabletów (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • do 14 dni dla sprzętu mobilnego (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Instalacja i konfiguracja sprzętu:
Konfiguracja podstawowa telefonu
Konfiguracja podstawowa telefonu

Nie trać czasu, pozwól naszym profesjonalistom przygotować Twój nowy telefon do pracy. Zaktualizuejmy system operacyjny, przegramy dane, zainstalujemy Twoje ulubione aplikacje, przytniemy kartę SIM. 

USŁUGA DOSTĘPNA W OPCJI ODBIÓR W SKLEPIE (można ją wykonać tylko przy Kliencie)

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE ×
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE
Smartfon SAMSUNG Galaxy A51 NIebieski SM-A515FZBVEUE

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]