MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO

nr kat.: 1397472
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy S10 128GB Prism Green SM-G973FZGDXEO
BLACK FRIDAY XXXL
  • Przekątna ekranu [cal]: 6.1
  • Rozdzielczość: 1800 x 3200
  • Model procesora: Samsung Exynos 9820
  • Pamięć wewnętrzna: 128 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 12 + 12 + 16
  • System operacyjny: Android 9.0 Pie
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

POZNAJ SMARTFON GALAXY S10

Nowy design 
- aluminiowa stylistyka i niemal bezramkowy wyświetlacz

Wyświetlacz Infinity-O
- żywe kolory i wysoka rozdzielczość  

Bezpieczeństwo danych
- nowoczesny i bezpieczny czytnik linii papilarnych

Profesjonalne zdjęcia
- jeszcze wyższa rozdzielczość i liczba obiektywów

Ładuj bezprzewodowo 
- Smartfony oraz akcesoria*
* Standard ładowania bezprzewodowego Qi oraz WPC.

WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI

Nowy smartfon Samsung Galaxy S10 zachwyca swoim designem. Zminimalizowane ramki, nowoczesna stylistyka i wyjątkowe funkcje odkryją przed Tobą zupełnie nowe możliwości oglądania filmów, korzystania z aplikacji i wykonywania wysokiej jakości zdjęć. Możesz go odblokować za pomocą bezpiecznego czytnika linii papilarnych i tym samym cieszyć się szybką obsługą. 

WYŚWIETLACZ INFINITY - O

Ekran niemal pozbawiony ramek to nie tylko nowoczesny design, ale również zupełnie nowy sposób korzystania ze smartfona. Daj się ponieść wyświetlanym obrazom i filmom i wejdź do świata wirtualnego!

ZAAWANSOWANE APARATY

Smartfon Samsung Galaxy S10 został wyposażony w 3 aparaty tylne i jeden przedni, które spełniają zupełnie inne funkcje. Poznaj wszystkie zalety nowoczesnych obiektywów i uwieczniaj wyjątkowe chwile z szerokim polem widzenia tworząc profesjonalne fotografie o pełnym odzwierciedleniu rzeczywistych kolorów.

DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE

Już nie musisz się martwić o dostęp do Twojego telefonu niepowołanych osób. Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych doskonale zabezpieczy zawartość Twojego smartfonu i sprawi, że w mgnieniu oka odblokujesz swoje urządzenie.

NIEZWYKŁY WYŚWIETLACZ W TWOICH RĘKACH

Wyświetlacz Dynamic AMOLED odkryje przed Tobą żywe i realistyczne kolory oraz wyższą rozdzielczość. Od teraz wspaniałymi wrażeniami wizualnymi i obrazem wysokiej jakości możesz cieszyć się nie tylko na telewizorze premium, ale także na swoim telefonie! Wszystko to jest zasługą technologii HDR 10+.

* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.

PŁYNNE PRZEJŚCIA TONALNE

Zastosowany w smartfonie ekran AMOLED pozwoli na wyświetlenie wszystkich szczegółów obrazu nawet w ciemnych scenach filmowych. Już teraz nic Ci nie umknie! Ciesz się pełnią szerokiego spektrum realnych tonów i żywych barw.

JAŚNIEJSZY WYŚWIETLACZ

Już teraz korzystanie ze smartfona w pełnym słońcu będzie w pełni komfortowe za sprawą jasności ekranu na poziomie 800 nitów. Ponadto, nawet maksymalne rozjaśnienie ekranu pobiera mniej mocy niż w poprzednich modelach, co znacznie wpływa na dłuższe korzystanie ze smartfona bez konieczności ładowania.

PRZYJAZNY DLA OCZU

Ekran przyjazny dla oczu sprawia, że zapomnisz o jakimkolwiek dyskomforcie. Wyświetlane obrazy są nasycone mniejszą ilością niebieskiego światła, bez obniżenia jakości i barw. Zdecydowanie ułatwi to zasypianie i zwiększy komfort użytkowania telefonu.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Nowoczesny czytnik linii papilarnych gwarantuje szybkie i bezpieczne działanie. Jest niezwykle wygodny i umożliwia odblokowanie i korzystanie z telefonu za pomocą jednej ręki. Poznaj jego właściwości i zarazem chroń swoje dane!!  

* Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, w odróżnieniu od tradycyjnych czytników optycznych, tworzy dokładniejszy, bo trójwymiarowy skan odcisku palca. GUI ultradźwiękowego skanera linii papilarnych jest symulowany w celach informacyjnych..

Wygoda obsługi jedną ręką

Odblokowanie telefonu za pomocą jednej ręki jest nieocenione. Dotknij palcem, by wybudzić ekran z trybu uśpienia lub przytrzymaj dłużej, aby powrócić do ekranu głównego. 

Ultradźwiękowe uwierzytelnianie dla lepszej ochrony

Dokładny i bezpieczny sposób uwierzytelniania odcisku palca jest możliwy nawet w przypadku przybrudzonego lub wilgotnego opuszka. Wszystko dzięki nowoczesnemu czytnikowi linii papilarnych, który wykorzystując fale ultradźwiękowe tworzy trójwymiarową mapę opuszka palca. 

* Dostępny tylko w Galaxy S10. Uzyskano certyfikat FIDO Biometric Component.

Z ŁATWOŚCIĄ RÓB PIĘKNE ZDJĘCIA

3 tylne obiektywy i jeden przedni umożliwiają wykonanie wysokiej jakości zdjęć. Obrazy wyglądają tak samo pięknie jak w rzeczywistości, każdą wykonaną przez siebie fotografię z łatwością zamienisz w profesjonalnie wyglądający kadr. 

Obiektyw szerokokątny obejmujący pole widzenia ludzkich oczu 

Przewodnik po kompozycji 

Automatyczne ustawienia 30 najpopularniejszych rodzajów scen 

Redukcja zniekształceń 

ULTRASZEROKA PANORAMA

Z pomocą szerokokątnego obiektywu uchwycisz zarówno bardzo rozległe krajobrazy, jak i wysokie budynki. Obiektyw oferuje pole widzenia obejmujące aż 123°, co pozwoli Ci uchwycić tę część świata, którą obejmuje pole widzenia człowieka. Ponadto inteligentna korekta zniekształceń umożliwi automatyczne zlikwidowanie zakrzywień obrazu.

ZAWSZE DOBRE UJĘCIA

Uczenie maszynowe zastosowane w smartfonie Galaxy S10 podpowie Ci jak wykonać doskonały kadr. Wystarczy, że skierujesz aparat na wskaźnik widoczny na ekranie, a on podpowie Ci jakie ujęcie będzie najlepsze. To podstawa do wykonania pięknych fotografii, którą będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Wyraźny każdy detal, nawet w nocy

Mrok lub zupełna noc i brak światła to żaden problem! Komfortowe korzystanie telefonu przez całą dobę jest możliwe dzięki nowoczesnemu aparatowi, który wykonuje nawet 17 zdjęć, po czym łączy je w jedno. Ma to na celu uniknięcie wszelkich poruszeń i uwidocznienie każdego, najdrobniejszego detalu, również nocą. 

Wszechstronne obiektywy

Zestaw profesjonalnych obiektywów został połączony w jednym urządeniu.Dzięki temu zyskasz możliwość uchwycenia piękna krajobrazu i stworzysz zdjęcia z rozmytym tłem. Dodatkowo, obiektyw z zoomem pozwala na wizualne przybliżenie fotografowanego obiektu.

* Galaxy S10 ma cztery kamery (jedną przednią i trzy tylne).

KAMERA SPORTOWA

Lubisz kręcić filmy? Smartfon Galaxy S10 jest do tego stworzony! Stabilizacja obrazu pozwoli zarejestrować obrazy o wysokiej ostrości, pozbawione drgań i rozmycia. Połączenie naturalnych kolorów i rozdzielczości UHD ułatwi Ci nagranie każdej sceny z bardzo realistycznym efektem. 

Przednia kamera: rozdzielczość UHD i szybki Auto Focus

Twórz zdjęcia selfie w wysokiej jakości i baw się klipami kręconymi przednią kamerą, które zaskoczą Cię swoją ostrością! Dzięki nowoczesnemu Auto Focusowi wyostrzysz na bieżąco każdy detal. Co więcej, przednia kamera obsługująca standard 4K pozwoli na nagranie wideo w rewelacyjnej jakości.

* Projekcja materiałów wideo w jakości 4K (UHD) nie jest limitowana czasowo, jednak w zależności od stanu, w jakim znajduje się w danej chwili smartfon (przegrzanie, dostępna pojemność pamięci wewnętrznej, niski poziom baterii itd.), może ona zostać przerwana.

KORZYSTAJ Z TELEFONU CAŁĄ DOBĘ*

Podczas korzystania ze smartfona w ciągu dnia, telefon nauczy się Twoich nawyków i pozwoli Ci cieszyć się dłużej pracą na baterii bez konieczności ładowania. System zoptymalizuje zużycie energii i dostosuje jej wydajność do Twoich nawyków. Ciesz się już dziś ulepszonym ładowaniem i zarządzaniem zasilaniem. 

* Faktyczna żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wysyłanych wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.