PLN 149

SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O

nr kat.: 1350525 ART
Kup w zestawie

Kup w zestawie

SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O
Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Smartwatch dla dzieci Art Watch Phone Go wyposażony w lokalizator GPS i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1.44 cala i rozdzielczości 128 x 128.

Korzyści:

 • Lokalizator GPS pozwala na śledzenie położenia dziecka przez opiekuna.
 • Ustalanie strefy bezpieczeństwa dla dziecka. Każde wyjscie poza strefę uruchamia alarm w telefonie opiekuna.
 • Przycisk SOS - w razie zagrożenia wystarczy przytrzymać SOS na smartwatchu, aby aktywować alarm w telefonie opiekuna.
 • Podsłuch - czuły mikrofon wbudowany w smartwatch umożliwia podsłuchiwanie otoczenia, w którym obecnie przebywa dziecko.
 • Alarm niskiego stanu baterii.
 • Połączenia głosowe.
 • Alarm przy zdejmowaniu smartwatcha.
Techniczne

Inne

Wbudowany mikrofon

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza

Dotykowy, Kolorowy

Rozmiar wyświetlacza [cale]

1.44

Rozdzielczość wyświetlacza

128 x 128

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Litowo-Polimerowy

Pojemność [mAh]

400 mAh

Funkcje

GPS

Tak

Funkcje

Budzik, GPS, Latarka LED, Monitorowanie snu, Połączenia głosowe

Czujniki

Pedometr (Krokomierz)

Kompatybilność

Android, iOS

Inne

Ustalanie strefy bezpieczeństwa dla dziecka; Przycisk SOS; Alarm przy zdejmowaniu smartwatcha

Fizyczne

Waga [g]

43

Ogólne

Producent

Art

Kolor

Żółto-czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

3 na 5

Dorota

SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O

średni

Lokalizator GPS z dokładnością do dwóch kilometrów. Bateria trzyma jeden dzień. Dźwięk średni.

2 na 5

Daniel P

SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Pink SGPS-02P

Opinia potwierdzona zakupem

Niedopracowany produkt

Pierwsze wrażenie bardzo fajne, solidne wykonanie, wyświetlacz odpowiedniej jakości. Uruchamiamy, instalujemy kartę SIM - wszystko działa. Instalujemy program na smartfonie - rejestrujemy zegarek.
Po kilku chwilach jednak okazuje się, że podstawowa funkcja jaką jest lokalizacja nie działa zgodnie z oczekiwaniami. Wskazanie lokalizacji jest kompletnie nieprawdziwe. Bazuje na stacjach komórkowych więc dziecko wydaje się być w sąsiedniej miejscowości. Jak przełączymy na GPS to owszem wskazuje wystarczająco dokładnie ale wiadomo jaki jest zasięg w tak małym odbiorniku. Bywają kłopoty. Można by i z tym żyć ale jest wada kompletnie dyskwalifikująca ten produkt, moja córka kompletnie się zniechęciła i od zachwytu w pierwszej chwili po kilku dniach po prostu odłożyła i już. Otóż "smartzegarek" w nieoczkiwanych momentach po prostu się zawiesza - objawia się to tym, że ekran jest ciemny i się nie wybudza. Wszystko niby działa, można zadzwonić na zegarek, ale on się nie zaświeci. I aby nie było tego wystarczająco to nie wystarczy zegarka wyłączyć i włączyć ponownie - należy mieć przy sobie igłę aby go wcześniej zresetować. Generalnie zakup okazał się nie trafiony. Szkoda.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem
Ochrona – 1 rok ochrony przed: NW, Kradzieżą, Przepięciem


Korzyści dla Klienta  
Pakiet obejmuje:

 • Ochrona sprzętu przez 12 miesięcy lub 24 miesiące od daty zakupu
 • Ubezpieczenie smartfonów i tabletów oraz sprzętu mobilnego (np.jeżdziki) na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia i Kradzieży z włamaniem lub rabunku
 • Dodatkowa ochrona na wypadek nieuprawnionego użycia telefonu wskutek Kradzieży z włamaniem lub rabunku (zwrot kosztów)
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu:
 • do 5 dni roboczych dla smartfonów i tabletów (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • do 14 dni dla sprzętu mobilnego (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O
SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O ×
SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O
SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O
SmartWatch ART Watch Phone Go Flashlight Yellow SGPS-02O

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]