Starter T-MOBILE Blueconnect Starter 25 zł

Starter T-MOBILE Blueconnect Starter 25 zł

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Starter T-MOBILE Blueconnect Starter 25 zł

  • Starter T-MOBILE Blueconnect Starter 25 zł
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Starter T-MOBILE Blueconnect Starter 25 zł

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Internet na kartę blueconnect to mobilny Internet bez żadnych zobowiązań - bez abonamentu i rachunków, dostępny gdziekolwiek jesteś: w podróży, na wakacjach, w domu. Doładowujesz swoje konto i korzystasz z Internetu, gdzie chcesz i jak długo chcesz.
Właściwości

Producent

T-Mobile

Kwota

25 PLN

Ważność połączeń wychodzących

1 miesiąc

Ważność połączeń przychodzących

2 miesiące

Inne

Dostęp do sieci HotSpotów T-Mobile: 0 zł , Pakiet danych: 2GB

Powrót do pracy po długim urlopie może być dla wielu bardzo bolesny. Szczególnie, gdy podczas wakacji naprawdę nie myśleliśmy o swoich obowiązkach i zupełnie wypadliśmy z obiegu. Pierwsze dni pewnie będą trudne, gdy przyjdzie znów wstawać rano i myśleć o przyziemnych sprawach, a nie dalekich, egzotycznych podróżach.

Wakacje to często czas, gdy chcemy oderwać się od swojej codzienności i spędzić chociaż tydzień w inny sposób, niż zazwyczaj. Nie zawsze oznacza to jednak wyjazd do afrykańskiej dżungli, na odludną wyspę czy do chatki w górach, pozbawionej wszelkich udogodnień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]