MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały

nr kat.: 1427663
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Telefon bezprzewodowy GIGASET E390 Biały
Taniej do-99%
Zamów i odbierz z dostawą do domu tego samego dnia!
 • Typ urządzenia: Telefon bezprzewodowy
 • Wyświetlacz: Kolorowy , Rozdzielczość: 176 x 220 pikseli , TFT , 2.2 cala , 6 linii
 • Czas rozmów [h]: 17
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

Telefon bezprzewodowy z dużymi, czytelnymi przyciskami, dużym kolorowym wyświetlaczem oraz przyciskiem umożliwiającym wezwanie pomocy.


Korzyści:     


 • Czytelne informacje to podstawa - widoczne i czytelne numery oraz wpisy to podstawa łatwej i wygodnej obsługi. Dlatego E390 oferuje zarówno większych rozmiarów przyciski, jak i duży, kolorowy wyświetlacz o odpowiednim kontraście z funkcją powiększania prezentowanego tekstu.
 • Dwa profile akustyczne dla optymalnych wrażeń słuchowych - Gigaset E390 posiada dwa profile akustyczne, które wzmacniają odpowiednio wysokie lub niskie dźwięki. 
 • Łagodny i wyraźny dżwięk - nawet w hałaśliwym otoczeniu - bezprzewodowy telefon Gigaset E390 zapewnia doskonałej jakości dźwięk i – gdy trzeba – większą głośność. To przydatne udogodnienie, sprawdzające się w sytuacji, gdy w pokoju gra telewizor lub trwa ożywiona, rodzinna dyskusja. Możesz wówczas w łatwy sposób dopasować natężenie dźwięku (5 poziomów) w swoim Gigaset E390 stosownie do hałasu otoczenia.
 • Przycisk alarmowy - wystarczy jedno naciśnięcie, aby telefon automatycznie zadzwonił po pomoc. Możesz zapisać do 4 numerów, np. do rodziny lub sąsiadów, które będą po kolei wybierane.
 • Łatwa obsługa - korzystanie z telefonu Gigaset E390 nie sprawia seniorom żadnych problemów. Urządzenia są łatwe w obsłudze, ergonomiczne i intuicyjne. Pomocne są duże, oddzielone od siebie i podświetlone przyciski, oznaczone dużymi cyframi, a także menu ułatwiające wyszukanie potrzebnych danych. Tu przydaje się dodatkowo praktyczny przycisk nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do najważniejszych opcji w menu.
 • Funkcja ochrony - jeśli masz już dość niechcianych połączeń oraz nękających telemarketerów, można wyeliminować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o pojemności maksymalnie 15 wpisów.
 • Bezpośrednie połączenie z wybranym numerem i monitoring pomieszczenia (wymagana druga słuchawka) - dla Twojego komfortu przygotowaliśmy funkcję bezpośredniego połączenia oraz monitoringu pomieszczenia. Pierwsza z nich polega na zaprogramowaniu jednego numeru, który zostanie wybrany po naciśnięciu dowolnego przycisku na telefonie Gigaset E390. Funkcja sprawdzi się m.in. w przypadku korzystania ze słuchawki przez osobę chorą lub przez małe dziecko, które jeszcze nie nauczyło się czytać. Podobnie użyteczna jest funkcja monitoringu pomieszczenia – słuchawka automatycznie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer zewnętrzny, np. komórkowy, po wykryciu głośniejszego dźwięku. 
 • Korzystanie z aparatu słuchowego - korzystanie z aparatu słuchowego podczas telefonicznych rozmów często skutkowało niepożądanymi i nieprzyjemnymi szumami. Seria Gigaset E390 likwiduje te niedogodności i jest w pełni kompatybilna z aparatami słuchowymi zgodnie z europejskim standardem ITU-T P.370.
 • Dodatkowe słuchawki - system Gigaset E390 może być rozszerzony nawet do 6 słuchawek, które możesz umiescić w dowolnym  miejscu w domu.
 • Telefon bez emisji fal radiowych - podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model E390 korzysta z przyjaznej dla środowiska technologii ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, nawet wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one oraz stacja bazowa muszą wspierać standard ECO DECT). 

Techniczne

Typ urządzenia

Telefon bezprzewodowy

Ilość słuchawek

1

Czas rozmów [h]

17

Czas czuwania [h]

320

Zasięg wewnątrz [m]

50

Zasięg na zewnątrz [m]

300

Wyświetlacz

Kolorowy, Rozdzielczość: 176 x 220 pikseli, TFT, 2.2 cala, 6 linii

Wyświetlane informacje

Czasu i daty, Nowa wiadomość, Numeru, Przyciski funkcyjne wyświetlacza, Siły sygnału, Stanu baterii

Dzwonki

18

Regulacja głośności

Dzwonków, Rozmów, Słuchawki

System

Analogowy

Zastosowane technologie

DECT ECO DECT GAP

Funkcje

Tryb głośnomówiący

TAK

Identyfikacja rozmówcy

TAK

Książka telefoniczna

200 pozycji

Powtórzenie wybieranego numeru

TAK

Jednoprzyciskowe wybieranie

TAK

Rodzaje połączeń

Bezpośrednie, Przenoszenie połączeń, Wewnętrzne

Rejestr połączeń

20 ostatnich nieodebranych, 20 ostatnich przychodzących, 20 ostatnich wybieranych

Dodatkowe funkcje

Alarm, Blokada połączeń, Kalendarz

Inne

Funkcja połączeń alarmowych/ratunkowych z 4 numerami telefonów; 2 profile akustyczne optymalizujące wrażenia słuchowe; różne profile dźwięku; funkcja powiększania tekstu na wyświetlaczu; "czarna lista" o pojemności 15 numerów; bezpośrednie połączenie z wybranym numerem; monitoring pomieszczenia; kompatybilność z aparatami słuchowymi; sygnalizacja utraty zasięgu; transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki); akumulator: 2 x NiMH AAA; możliwość podłączenia do 6 słuchawek

Fizyczne

Wysokość [mm]

168

Szerokość [mm]

48

Głębokość [mm]

22

Waga słuchawki [g]

118

Inne

Podświetlana klawiatura; duże przyciski z czytelnym opisem; 5-kierunkowy klawisz nawigacyjny; bl

Ogólne

Producent

Gigaset

Kolor

Biały

Załączone wyposażenie

Kabel telefoniczny, Pokrywa akumulatorów, Stacja bazowa, Zasilacz stacji bazowej, 2 akumulatory AAA (NiMH)

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Janka

Kolor...

Mnie uwiódł kolor... Uwielbiam białe sprzęty... a ten telefon wpisał się do wstroju mojego mieszkania. Działa też ok.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kompleksowa ochrona. Wybierz dodatkowe ubezpieczenie dla swojego urządzenia.
Pamiętaj! Wybierając dodatkową ochronę zabepieczasz swój produkt na wypadek awarii. Nie ryzykuj i skorzystaj z dodatkowej ochrony.