Telewizor na raty w MediaMarkt - poznaj szczegóły

Jest wiele pretekstów do zakupu nowego telewizora. Sprzęt w salonie można wymienić przy okazji zakupu nowych mebli albo przeprowadzki. Czasem też decydujemy się na nowocześniejszy telewizor, kupując konsolę albo przed ważnym wydarzeniem sportowym czy premierą nowego, długo oczekiwanego serialu. Bezpośrednim impulsem do zakupu może by także wyjątkowo atrakcyjna promocja, która umożliwia kupienia bardzo dobrego sprzętu poniżej jego normalnej ceny rynkowej. Co zrobić, gdy w dniu zakupu brakuje nam środków finansowych na ten cel? Rozsądnym rozwiązaniem wydaje się zakup na raty, czyli rozłożenie dużych wydatków w czasie. Gdy decydujemy się na zakup ratalny, cena telewizora przestaje być dużą barierą i można pozwolić sobie na sprzęt z wyższej półki.


Ile kosztuje telewizor na raty?


Cena telewizora uzależniona jest od technologii i od wielkości ekranu, a koszt miesięcznej raty - zależy od długości spłaty. Warto jednak pamiętać o tym, że telewizor jest urządzeniem, którego nie wymieniamy zbyt często. Dobry smart TV z rozdzielczością 4k można spokojnie kupować, myśląc o najbliższych 4-5 latach, więc można uwzględnić taki okres kredytowania.


Jak kupić telewizor na raty bez wychodzenia z domu?


Jak kupić telewizor na raty bez wychodzenia z domu?


Jak widać, perspektywa rozbicia płatności na miesięczne raty sprawia, że można sobie pozwolić na więcej. A co konkretne trzeba zrobić, żeby skorzystać z takiej możliwości? 

Wbrew pozorom, to nic trudnego. Aby wybrać raty online jako formę płatności wystarczy:

  • wybrać towar i wypełnić prosty wniosek kredytowy w wersji elektronicznej
  • poczekać na kontakt z konsultantem z banku i w rozmowie podać wszystkie niezbędne informacje do uzupełnienia wniosku
  • podpisać umowę online lub osobiści w przypadku doręczenia dokumentów przez kuriera

Teraz pozostaje tylko czekać na nowy smart TV i układać listę ulubionych filmów, które obejrzymy w pierwszej kolejności.